مشكل در مراحل Splinter Cell

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
سلام .من تو مرحله چهارم يا پنجم اين بازي مشكل دارم . همون مرحله اي كه ميره پيشه يك پير مرد كه هكر هستش و كلي ابررايانه اونجا هست . ميشه يكي بگه من بايد چكار كنم با اون پيري ؟ ميكشمش هم هيچي نميشه .

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
تو اسپلينتر سل 2 گير كردي ؟ اگه تو 2 گير كردي يه كم بيشتر توضيح بده و اگه ميتوني ي عكس هم بزار ... اگر هم توي 1 يا 3 گير كردي كه من نميدونم !

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
نه استاد . مرسي . تو 3 گير كردم . عكس هم نميتونم بزارم چون با Ps2 دارم بازي ميكنم . يك قسمتي هستش كه تو يك اتاق تاريك يك پيرهخ مرد با چند تا ابر رايانه هستند . نميدونم چكار بايد انجام بدم .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
امید جون دقیقا ترتیبش رو نمیدونم ولی باید یکی یکی اون سیستم ها رو بزن تا یه چیزی بشه الان دقیق یادم نیست ترتیبشون رو ولی اگه چند بار بزنی تا چراغ رو دستگاه ها سبز بشه ردش میکنی. اگه همه ی این کار ها رو کردی و نشده باید به پیش یکی از اون رایانه ها بری و اونجا یه نوشته ای میاد و قتی بزنیش اگه اشتباه نکنم مرحله تموم میشد.راستی قبلش باید یه دستگاه که تو همون اتاق هست روشن کنی که سر صدا هخم میکنه بعد اون دستگاه ها رو بزنی تا سبز بشه.
میدونم خیلی چفت و چیل توضیح دادم امید جون شرمنده دیگه با اینکه تابستون بازیش کردم ولی به دلایل مشغله های فکری الان دقیق یادم نمیاد
44.gif
44.gif

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
امين جون فداي تو . مرسي . باز هم خيلي سرنخ هستش . بازم ميدونم چيكار بايد كنم . اون موقع كه نميدونستم كي به كيه . مرسي .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
امين جون فداي تو . مرسي . باز هم خيلي سرنخ هستش . بازم ميدونم چيكار بايد كنم . اون موقع كه نميدونستم كي به كيه . مرسي .
قربونت. خواهش میکنم
فقط تونستی ردش کنی به من بگو تا خیالم راحت بشه
72.gif

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
من این تاپیکو الان دیدم.
فهمیدم کجا گیر کردی.
بزار بهت توضیح بدم.
تو توی یه اتاق هستی.که بالاش یه پله داره.و یه سری نایلون که اویزونه.و یک مرد که در اول کار پشت پله ها واستاده.درست گفتم.بعد از اینکه با یارو حرف میزنی مرده میره پشت اتاق که پر کامپیوتره.
بعد حالا تو باید چی کار کنی.
خوب گوش کن.
یه کامپیوتر دقیقا جلوت هست.اول Heat Vision تو فعال کن.
بعد رو به کامپیوتر ها واستا.سمت چپت یه سری دستگاه میبنیی.
برو چشت اون دستگاه.
Heat Visionت روشن باشه ها.
اونجا سه تا چیزی استوانه ای میبینی.
حالا برو کامپیوتر رو روشن کن.
0میدونی مشکل چیه توی اینجا.یکی از این استوانه ها بار زیاد تولید میکنه یعنی وقتی برق وصل میشه اون استوانه نمیزاره کارت ادامه پیدا کنه و باید اونو از مدار خارج کنی)
بعد از اینکه کامپیوتر رو روشن کردی سریع برو به سمت اون سه تا استوانه.بعد هواست باشه به اونی که رنگی غیر از دو تای دیگه داره رو بردار.
اگه یادم باشه این کارو باید 2-3 بار انجام بدی.
تا اون مرده بهت OK بده.
در ضمن فکرم نکنم که اونجا اخر اون مرحله باشه.
بببین چک کن.اگه دیدی رد شد بهم خبر بده.اگه نه بهم بگو.

بای بای

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
ایول محمد رضا جون چه دقیق گفتی. چه طور اسم همهی قسمت ها رو حفظ بودی؟ نکنه الان رفتی اونجاش رو رد کردی شیطون
45.gif

امید جون محمد رضا درست توضیح دادن برو حالشو ببر.
ضمن فکرم نکنم که اونجا اخر اون مرحله باشه.
بببین چک کن.اگه دیدی رد شد بهم خبر بده.اگه نه بهم بگو.
اره الان که فکرشو میکنم اخر مرحله اونجایی هست که تو عکس لودیینگ نشون میده. همون اتاقی که یه پله داره که میچرخه میره بالا اونجا یه راهرویی هست که بری توش میپری بالای یه اسانسور و از بالا میری توش و مرحله تموم میشه

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
ایول محمد رضا جون چه دقیق گفتی. چه طور اسم همهی قسمت ها رو حفظ بودی؟ نکنه الان رفتی اونجاش رو رد کردی شیطون
45.gif

امید جون محمد رضا درست توضیح دادن برو حالشو ببر.

اره الان که فکرشو میکنم اخر مرحله اونجایی هست که تو عکس لودیینگ نشون میده. همون اتاقی که یه پله داره که میچرخه میره بالا اونجا یه راهرویی هست که بری توش میپری بالای یه اسانسور و از بالا میری توش و مرحله تموم میشه
سلام
به اقا امین و سلام به اقا امید.
نه بابا اینو یادم بود چون منم یکم اونجا گیر کرده بودم.برا همین اونجا رو با چزئیات کامل بلدم.
حالا اقا امید ببین اون چیزی که گفتم به دردت خورد یا نه.اگه رد نشد یه ندا بده بببینم کجاش گیر کردی.
فکر کنم تا اونجا که میدونستم بد توضیح ندادم.

بای بای

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
اساتيد عزيز تشكر . ردش كردم . همون جوري كه امين گفت ولي با گفته هاي محمدرضا خان هم جور در مياد . باز هم تشكر . ولي من باز يك جا ديگه گير كردم . فكر كنم 2 تا مرحله بعد كه توي يك باغ ژاپني هستش . مرحله رو تمام ميكنم ولي تو قسمت معموريت ها يك از معموريت ها رو رد نكردم . همون معموريتي كه كنار دو تا ماشين تو حياط حستش . نميدونم درست گفتم يا نه . اگر ميشه اين رو هم يك ياور كنيد . مرسي .

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
میشه بگی چه Objective ی رو کامل نکردی.چی بهت میگه؟؟؟
یکم در مورد اون مرحله بگو.
فکر کنم اون مرحله ای هستی که اولش از پایین یه پله شروع میشه و بعدش که بیای بالای پله ها یه بابایی روی صخره ها واستاده.در ست دارم میگم مرحلتو.
اگه بازم یادم باشه توی این مرحله به یه جا میرسی که نمیتونی یه Objevtive رو کامل کنی.اونم objevtive اخری.بعد باید کل مسیری بگردی بری همون جایی که بازی شروع میشه و خود به خود بازی تموم میشه.
یکم توضیح بده تا من یادم بیاد.

بای بای

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
دقيقا همين مرحله هستش . يعني من كل مرحله رو بايد برگردم ؟ آخه دقيقا اون آبجكشني كه نتونستم كاملش كنم اول مرحله هستش . حالا من اين كار رو انجام ميدم تا ببينم چي ميشه . مرسي .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر