بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
لینکی که شما دادی نمیگه بیشتر تانک های ارتش عراق توسط بردلی از بین رفته، میگه بردلی بیشتر از آبرامز تانک نابود کرده، و اگر هم مقاله رو کامل بخونید این بنده خدا به هر چیزی که شبیه یه تانکه میگه تانک، نفر بر BMP رو هم تانک حساب کرده.
از اونور هم نوشته بردلی تلفات زیادی داشته، خوبه که دو طرف رو بخونید.

اینم عکسیه که خود این لینک گذاشته:
Bradley_on_fire.jpg

یه اسد بابل زدتش.

ولی خب بازم چه ربطی به بحث ما داشت ؟

اولا من گفتم بردلی بیشتر از ابرامز تانک زده شما گفتی t72 شاهکاره ‎:)‎ چه شاهکاری lol

warhead7

کاربر سایت
Apr 6, 2015
51
خوب گلوله وقتی به زره میخوره از نظر استاتیک و مقاومت مسالح ( :D ) اون پایداری سرعت جهت حرکت و شکل خودش رو نمیتونه حفظ کنه . دچار دفرمگی هایی میشه . (البته این در مورد گلول های بدونه ترکشه یعنی هیچ چیزی توی گلوله نباشه و... ) و سرعت حرکتش هم کم میشه ... بلوک موتور هایی اون زمان هم معمولا" از جنس چدن ریخته گیری بوده و موتور هاشون به صورت طولی نصب میشده اکثرا"
و طول موتوراشون هم کم نبوده شاید بیشتر از یک متر موتور به صورت طول در نظر بگیرید ... البته چدن خالص نیست و یک متر کامل هم چدن نیست اگه بخوایم میلنگ شاتون پیستون گادژون پین و... رو باهم جمع کنیم و میانگینی بگیریم ببینم در واقع چقدر ضخامت اصلی وجود داره شاید به 250 میلی متر برسه .. شاید اینو مد نظر قرار دادن
دوستان این مسافت یابی اینا دقیقا" چجوری ؟ من مثل دوره آموزشی توی سربازی میرم جلو دقیق در نمیاد . چون اونجا به جای این که از نمودار افقی استفاده کنیم از انگشت های دستمون استفاده میکردیم و مسافت رو نسبت به خط افق تنظیم میکردیم .
الان میخوام بدونم اون نمودار افقی که قراره مسافت رو بگه رو چجوری کار میکنه ...
اساس کارش اینجوریه که بر اساس اندازه کلی اون جسم مثلا" 10 متر طول تاکه باشه وقتی توی حالت اسنایپر مود بهش نگاه میکنید توی نمودار افقی باید ببینید چند تا خونه رو پور میکنه و بر اساس خونه هایی که پر کرده و اندازه کلیش باید ی نقسیماتی صورت بگیره که یادم رفته فکر کنم اندازه جسم رو به میلیمتر تبدیل میکردیم و بعد به تعداد خونه ای که پور میکرد تقصیم میکردیم ... به متر به ما میگفت چقدره
من امتهان میکنم چون با انگشت تغریبا" به همین صورت محاسبه میشد . امید وارم دوره آشخوری ما ی کمکی به جامعه گیمر ها بکنه :D

warhead7

کاربر سایت
Apr 6, 2015
51
خوب طبق چیزی که من فهمیدم اینجوریه
اولا" یک نکته برای مسافت های نزدیک مثل 150 متر نیازی محاسبات نیست تغریبا" میخوره به مرکز کراسر . یکم پایینتر

الان من با تانک su-152 توی مود امتهان کردن رانندگیش هستم .
تانک روبرو ی تانکی هست که به نظر من 6-7 متر طول داره .
و خونه هایی که پر کرده میشه گفت شدن 16 تا
حالا برای بدست آوردن مسافت به این شکل میریم جلو ... اندازه طولی تانک رو به میلیمتر تبدیل میکنیم . میشه 6000 میلیمتر و این عدد رو تقصیم بر 16 تا اندازه ای که توی عکس زیر میبینید میکنیم . که میشه 375 متر هدف با ما فاصله داره (ما اندازه دقیق تانک رو نداریم . )

حالا به نمودار عمودی نگاه میکنیم هر تقصیم بندیش یعنی 200 متر حالا طبیق محاسبات ما که شده 375 متر روی نمودار میشه اینجا حدودا"

خوب حالا اینم لحظه برخورد گلوله کجا جا میگیره
اون خطط قرمزی که کشیدم نقطه برخورد رو نشون میده ...

حالا برای تاکی های دیگه یک مبناع در نظر بگیرید مثلا" بگید همین تانک 6 متری مد نظری که الان زدمیش بالا عکسش هست نسبت به تایگر باید مثلا" 1 متر کوچیکتر باشه ..
حالا هدف دورتر .

توی عکس داریم میبینم که هدف ما تغریبا 2 تا و خورده ای خونه رو پر کرده میشه در حدود 10 تا واحد ..
من میگم این تانک حدودا" از نظر من همون 6 متر هست ولی خوب اینبار میگیرم 6.5 متر ..
تبدیل واحد میکنم . میشه 6500 میلی متر . تقصیم بر 10 میشه 650 متر

650 متر روی نمودار میشه اینجا حدودا"

حالا شلیک میکنیم .

خوب میبینم اینبار گلوله میخوره به کلاهک تانک مقابل ... پس یعنی این که ما تانک رو دور تر محاسبه کردیم ... یعنی ابعاد تانک کوچیکتر بوده و ما بیشتر گرفتیم .
در نتیجه اگه رفرنسی پیدا بشه که بتونیم اندازه هارو داشته باشیم نیاز نیست خیلی دقیق باشه ولی اگه مثلا" بفهمیم در همین حد که تایگر مثلا 9.2 متر طول داره و عرضش مثلا 4 متره . در همین حد کافیه به مرور زمان دیگه نیازی به محاسبات نداریم .
امید وارم که مفید بوده باشه :D

ادیت :
من گشتم و طول تایگر 2 رو پیدا کردم که میشه 7.38 متر .
7400 (روند کردم) و توی تقصیم بندی افقی 8 واحد بود حالا 7400 رو بر 8 واحد تقصیم میکنم که میشه 925 متر نصفش زیر اختلاف سطح بود
توی نمودار عمودی میشه اینجا :

نتیجه به نظرم باید گلوله بخوره به کلاهکش یا یکم پایینتر

که خورد به زنجیرش . به نظر من این نوع شناختن مسافت مناسب باشه . من فقط تخمین مسافت هواپیما رو نمیدونم چجوریه دوستان اگه میدونن برای ضد هوایی توضیح بدن ممنون میشیم .

حالا آدم راه میفته . نسبت هاش رو دیگه خود کار حساب میکنید حریف رو توی مسافت های 2 هزار متری هم میتونید بزنید اگه درست حساب کنید

آخرین ویرایش:

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
این یارو با BT-7 اومد فرار کنه از دست یکی دیگه از پشت صخره اومد بیرون یعنی حتی زاویه شلیک من فک کنم 70 درجه بود منم با T-60 رگبار گرفتم روش یکی از همین گلوله ها نفوذ کرد توی تانک و تانک منفجر شد.در کل T-60 خیلی باحاله توپش اعصاب طرف مقابلو به هم میریزه

Pattoneer

کاربر سایت
May 22, 2015
427
اولا من گفتم بردلی بیشتر از ابرامز تانک زده شما گفتی t72 شاهکاره ‎:)‎ چه شاهکاری lol

بد نیست پست رو کامل نقل قول کنید، من گفتم T-72 در زمان خودش شاهکار بوده.
T-72 سال 1970 تولید شده، و البته اینم بگم تانک های عراقی T-72 نبودن، بلکه کپی عراقی که در خود عراق تولید میشده (با امکانات و کیفیت به مراتب پایین تر) به نام شیر بابل بودن.
در حالی که M1A1 Abrams در سال 1986 تولید شده یعنی 16 سال بعد از تولید T-72 حالا شما اومدی این 2 تا رو باهم مقایسه میکنی ؟! بله من گفتم T-72 در زمان خودش شاهکار بوده و واقعا هم همینطور بوده.
اینی که M1A1 Abrams ـی که 16 سال بعد تولید شده در مقابل (اونم نه خود تانک، بلکه کپی عراقی و بی کیفیتش) در جنگی که غالب سربازای عراقی و فرماندهانشون بجای جنگیدن یا فرار کردن یا تسلیم شدن و آمریکا برتری هوایی و اطلاعاتی کامل داشت پیروز شدن دلیل بر بدی تانک اصلی یعنی T-72 که 16 سال قبل ترش تولید شده نیست.
یک مقدار منطق هم داشته باشید بد نیست.

رقیب جدید ترین نمونه Abrams یعنی M1A2 تانکیه به اسم T-90MS.

lqgd_t-90ms.jpg

11gs_t-90ms_front_large1.jpg

quf6_1111.jpg

هزینه تولید تانک T90MS تقریبا نصف تولید یک M1A2 هست(T90MS حدود 3.5 میلیون دلار و M1A2 حدود 9 میلیون دلار). به مراتب کوچیک تره، مقاومت و قطر زرهش چیزی از M1A2 کم نداره. ( تانک ابرامز زره موثر حدود 1500م.م مقابل HEAT و 1300م.م مقابل APFSDS هست. تانک T90MS زره موثر حدود 1300 م.م مقابل HEAT و 1200 مقابل APFSDS هست، در ضمن علاوه بر زره اصلی تانک T90MS که گفته شد، یک سری زره واکنشی هم سرتاسر تانک رو می پوشونه.)
وزن به مراتب کمتر و سرعت و تحرک عملیاتی بهتری نسبت M1A2 داره، و سامانه های پیشرفته زیادی برای خدمه داره که اگر بهتر از M1A2 نباشه بد تر هم نیست، که در این اطلاعات زیاده میتونید تحقیق کنید.
همچنین سامانه های نشونه گیری پیشرفته ای هم داره، اگر اشتباه نکنم (در این مورد مطمئن نیستم) در فاصله 4000 متری کمتر از 10% خطا داره (مطمئن نیستم عددش رو ولی اینطوری تو ذهنمه)
همچنین توپ 125م.م تانک علاوه بر شلیک گلوله های HEAT و APFSDS توانایی شلیک موشک های دوربرد و کنترل شونده رو داره.
یکی دیگه از نکات مثبت و مهم T90MS حل مشکل گلوله های تانک های قبلی ـه، در این تانک گلوله های از داخل بدنه به پشت برجکی که بزرگتر از قبل شده منتقل شده و در یک محفظه حفاظت شده قرار داده شده.

آخرین ویرایش:

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
اقا یکی نمی تونه مردی کنه این آپدیت آخریه رو برام آپلود کنه؟یا حداقل بگید چجور لینک مستقیمشو از توی .launcher_log در بیارم؟من با لانچر بازی مشکل دارم نمیتونم با لانچر آپدیت کنم

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
اقا یکی نمی تونه مردی کنه این آپدیت آخریه رو برام آپلود کنه؟یا حداقل بگید چجور لینک مستقیمشو از توی .launcher_log در بیارم؟من با لانچر بازی مشکل دارم نمیتونم با لانچر آپدیت کنم

دوست عزیز بدون لانچر نمیشه ، شما با تورنت هم امتحان بکنید .

warhead7

کاربر سایت
Apr 6, 2015
51
خدایش سازنده های وارتاندر روی تایگر و کلا" تانک های آلمانی خیلی اقرار بیش از حد کردن .
با گان 152 میلی متری su . توی 50 متری جلوم ی تایگر سبز شد رو در رو . توی حرکت شلیک کرد زد تو باقالی ها . وای سادم شیک و مجلرسی اون پنجره سرنشین هاشو هدف گرفتم یدونه تی زدم . با کمال تعجب گلوله با زاویه 90 درجه کمونه کرد به سمت آسمون .
و فقط جای دید رانندش قرزمش شد :D .
هیچی دیگه وای ساد با اعتماد به نفس کامل که جلوی چه گانی استادگی کرده یدونه زد همه خدمه رفتن هوا .
نمیخوان تانک های آلمانی رو فیکس کنن ؟
راستی بعضیا تنظیماتشون رو روی پایینترین حد تنظیم میکنن حریف توی مسافت های بیشتر از 50 متر پشت بوته درخت هرچیزی که اسپات کرده باشه هم معلوم میشه . انگه پشت هیچ چیزی نبوده .
این چیزا رو باید فیکس کنن .

Pattoneer

کاربر سایت
May 22, 2015
427
خدایش سازنده های وارتاندر روی تایگر و کلا" تانک های آلمانی خیلی اقرار بیش از حد کردن .
با گان 152 میلی متری su . توی 50 متری جلوم ی تایگر سبز شد رو در رو . توی حرکت شلیک کرد زد تو باقالی ها . وای سادم شیک و مجلرسی اون پنجره سرنشین هاشو هدف گرفتم یدونه تی زدم . با کمال تعجب گلوله با زاویه 90 درجه کمونه کرد به سمت آسمون .
و فقط جای دید رانندش قرزمش شد :D .
هیچی دیگه وای ساد با اعتماد به نفس کامل که جلوی چه گانی استادگی کرده یدونه زد همه خدمه رفتن هوا .
نمیخوان تانک های آلمانی رو فیکس کنن ؟
راستی بعضیا تنظیماتشون رو روی پایینترین حد تنظیم میکنن حریف توی مسافت های بیشتر از 50 متر پشت بوته درخت هرچیزی که اسپات کرده باشه هم معلوم میشه . انگه پشت هیچ چیزی نبوده .
این چیزا رو باید فیکس کنن .

عجیبه توی فاصله 50 متری اگر AP زده باشی باید پن میشده، اگرم HE زده باشی که نه تنها خدمه خود تایگر، بلکه خدمه تانک بقلیشم باید میمردن :) لامصب گلوله HE ـه گان 152م.م چیزی حدود 40 کیلوگرم وزن داره.

دوستان کسی راهی چیزی سراغ داره بتونیم گلدن ایگل بخریم ؟

آخرین ویرایش:

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
این مواردی که برای تایگر می گویید هیچکدام را من تجربه نکردم ، آن زمانی که تایگر رو باز کرده بودم KV-2 با یک گلوله تانک رو نابود می کرد حالا نمی دونم دستکاریش کردن یا نه !

warhead7

کاربر سایت
Apr 6, 2015
51
من با su 152 به هر جاش هر بار که زدم معمولا" با ی شلیک تموم شده اکثر مواقع ترکیده نمیدونم باگ شده یا نه ولی از عجایب هفت گانه بود که گلوله با این اندازه چجوری باید .... :D
راستی توی سایت وارتاندر ی لینک دیدم در حال جست و جوی همین داستان مسافت یابی به این لینک برخوردم .
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1t-Qtc81ZzJPYw06gqiqXEUjVGh6det70m7o31KSEh-E/pubhtml#
یدونه ازش پیرینت بگیرین کاربریده خفن

• Like
Reactions: Esfanex

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر