tomb raider legend

bi bi

کاربر سایت
Jul 22, 2007
32
سلام خدمت همه دوستان آقا من همون مرحله اول اين بازي موندم تو مرحله بوليوي اونجا كه بايد سه تا جعبه رو رو سه تا دكمه بكشي چه جوري اون دو نا جعبه پايين رو بالا بيارم؟:((

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
سلام خدمت همه دوستان آقا من همون مرحله اول اين بازي موندم تو مرحله بوليوي اونجا كه بايد سه تا جعبه رو رو سه تا دكمه بكشي چه جوري اون دو نا جعبه پايين رو بالا بيارم؟
اونا روی اون چیزی که شبیه الاکلنگ هست بزار بعد برو روی او سکوی بالا بپر اون طرف الاکلنگ.

bi bi

کاربر سایت
Jul 22, 2007
32
آقا خيلي ممنون اونجا مشكلم حل شد حالا تو ژاپن گير كردم اونجا بالاي پشت بام بعد از اينكه از اون ميله بالا رفتم بايد چه كار كنم؟:)

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
آقا خيلي ممنون اونجا مشكلم حل شد حالا تو ژاپن گير كردم اونجا بالاي پشت بام بعد از اينكه از اون ميله بالا رفتم بايد چه كار كنم؟:)
چنگك اهنربايي رو به سمت تابلو ها پرتاب كن ( يه چيزايي شبيه به تابلو هست ) و بعد با دكمه مثلث اونارو بچرخون تا بتوني بپري روشون و بري اونور

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
ن ن ن اشتباه گفتی حسین منظورش اونجا نیس.منظورش اونجایی که باید چنگک رو بندازی رو نورگیر بعد بکشیش تا باز شه بعد از پله ها باید بری پایین اونجا یه آرس قرمز رنگ خوابیده درست گفتم؟:confused:

bi bi

کاربر سایت
Jul 22, 2007
32
سلام خدمت شما دوستان عزيز من با كمك شما مراحل قبلي رو رد كردم اما حالا تو مرحله انگليس موندم( تو ي كانال هاي زير زميني پر آب) بعد از اينكه اون تابوته رو از جاي استخره ميكشم روي يك دكمه يك در باز ميشه كه از اونجا ميرم تو كانال هاي زير زميني اونجا يك اهرمه كه اونو پايين مي كشم يك دريجه باز ميشه ولي اهرم بعدي پشت يك دريچه بسته است كه نمي دونم چه جوري بايد بازش كنم.:(

آخرین ویرایش:

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
فرق نسخه های پی سی و پلی استیشن2 فقط گرافیکشونه شما اگه یک سیستم جمع وجور داشته باشی میتونی گرافیک نسل بعد رو ببینی و لذت ببری نسخه ی پی اس2 هم که گرافیکی دزحد سخت افزارش داره.

bi bi

کاربر سایت
Jul 22, 2007
32
من خانم نستم و اين اسم رو از روي ناچاري انتخاب كردم چون هر اسمي كه مي زدم مي گفت تو سايت وجود داره و اين اسم فقط به اين منظور انتخاب كردم كه تو سايت عضو بشم ولي بابت لينك واقعاً متشكرم:mad::laughing:

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
من خانم نستم و اين اسم رو از روي ناچاري انتخاب كردم چون هر اسمي كه مي زدم مي گفت تو سايت وجود داره و اين اسم فقط به اين منظور انتخاب كردم كه تو سايت عضو بشم ولي بابت لينك واقعاً متشكرم:mad::laughing:
leon جون بدجوري خيط كردي:cheesygri:laughing::laughing::laughing:

bi bi

کاربر سایت
Jul 22, 2007
32
آقا اين غول مرحله آخر رو چه جوري بايد كشت تو اون راهنما هم ننوشته وقتي ميفته رو زمين كدوم دكمه رو بايد بزنم؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر