H.A.W.K.E.N Open Beta multiplayer

H.A.W.K.E.N

در تاریخ 9 مارچ 2011 استودیوی Adhesive Games
استودیوی مستقل گیم سازی مستقر در Los Angeles کالیفرنیا این بازی را با یک تریلر با عنوان work-in-progress
که فقط 9 ماه از کار بر روی آن می گذشت به نمایش درآورد
H.A.W.K.E.N
با استفاده از unreal Development Kit توسعه داده شده و مشخصا از این موتور گرافیکی بهره می برد
در سال 2012 این بازی نامزد 20 جایزه در Electronic Entertainment Expo E3 که از این میان موفق به کسب 12 جایزه
و 3 نشان افتخار در جوایز ذکر شده گردید .

بازی آنلاین چند نفره مکانیکی مبتنی بر یک شوتر اول شخص است که شما را بر صندلی خلبانی یک ربات غول پیکر می نشاند
روبات خود را به هر نحوی که میخواهید شخصی سازی کنید و ارتقاء دهید . سپس به دوستان خود در میدان جنگ H.A.W.K.E.N پیوسته و از باران تخریب و مناظر زیبا در دنیای بیگانگان عبور کنید .
و بهتر از همه چیز آنکه H.A.W.K.E.N مجانی است .

در حال حاضر OPEN BETA بازی از تاریخ 12.13.12 به روی عموم باز است
حجم کلی نسخه بتآنلاین آن با آپدیت روز اول 2200 مگابایت و شامل قسمت هایی برای شخصی سازی روبات با توجه به LEVEL و XP های اخذ شده را دارا می باشد .
همچنین از آپشن گرافیکی معقولی نیز بهره مند است .
y2845_hawken.jpg

جنگ مکانیکی وحشیانه

دونوع خلبانی روبات وجود دارد
سریع و مرگبار
مبارزه در H.A.W.K.E.N مبتنی بر حرکات سریع است
فرقی نمی کند که شما کدام ربات را انتخاب می کنید

خود تجربه کنید
ناوگان نهایی خود را از صف گسترده ای از روبات ها انتخاب کنید
شاسی اندازه و خشاب گذاری سلاح هایتان
را با توجه به سبک بازیتان انتخاب و شخصی سازی کنید و
سپس مخلوقتان را در میدان نبرد کنترل کنید
همانطور که مهارت شما با هر ربات رشد می کند
شما پاداش هایتان را برای آنلاک کردن چیزی که
مشخصا به شما تعلق دارد به کار خواهید گرفت .

آخرین ویرایش:

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
الان گذاشتم یکی 2 ساعت دیگه دانلود میشه فقط سیاوش میشه توضیح بدی اینی که دادی رو بعد از استخراج باس چکار کنیم ؟ همینطور خودش رو اجرا کنیم ؟

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
الان گذاشتم یکی 2 ساعت دیگه دانلود میشه فقط سیاوش میشه توضیح بدی اینی که دادی رو بعد از استخراج باس چکار کنیم ؟ همینطور خودش رو اجرا کنیم ؟
فقط کافیه لانچرشو اجرا کنی . خودش نصب می کنه و یه آپدیت کوچولو می کنه. از لانچر می تونه بری اکانت بسازی یا قبلش تویه سایت اصلیش اکانت بساز

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
دیروز بدون PN/\ پینگم بین 400-260 بود و حسابی سرویس شدیم !
امروز با PN/\ پینگ 200 داشتم و خیلی بهتر بازی کردم

در کل بازیه خوبیه ولی اگر پینگتون بالای 200 باشه حسابی اذیت میشید دلیل اصلیشم اینکه اول بازی قویترین اسلحتون که RPG شلیک میکنه ( TOW Launcher) گلوله هاش با سرعت کندی حرکت میکنند و در نتیجه اکثر اوقات گلوله هاش خطا میرن ولی بقیه مشکل پینگ ندارند و با همین اسلحه کارتون خیلی سریع و راحت تموم میکنند

من در سرور UK بازی میکنم و یوزرم 7NIPER

البته برای شما بله، قطعاً خوب است اما من مردد هستم و دلیل تردیدم مانند همیشه زمان پینگ است.

اگر پینگتون در بازی زیر 200 باشه مشکلی خاصی نخواهید داشت

کلا بازی سریع هست ولی چون رباط هستی و با یه تیر هدشات نمیشید! پینگ خیلی کمتر تاثیر میزاره. مثلا خود من با اروپا پینگ زیر 40 دارم تو بازی. ولی با آمریکا تا 280 هم میرسه ! که خیلی کم احساس می کنم! نمیگم فرق نمیکنه . ولی مثلا با توجه با بتل که بازی میکنیم خوب کمتر پینگ بالا اذیت می کنه.

HP زیادی داریم ولی وقتی پینگتون بالا باشه توی درگیری ها نهایتش 10 ثانیه زنده میمونید دلیلیشم مشخصه اکثر گلوله های ما خطا میره ولی از دشمن خیر :(

همیشه فکر می کردم مضخرف تر از launcher اه lol برای دانلود وجود نداره اما این launcher اش واقعا افتضاحه
سرعت دانلود تعطیل

برای من که با نهایت سرعت سروریسم دانلود شد . احتمالا مشکل از نت شماست . با PN/\ تست کنید

ivedik_v

کاربر سایت
Jun 27, 2011
226
نام
وحید
دیروز صبح گذاشتم دیشب تموم شد .بازی بسیار زیبا و جذابه.فقط یه 690 میخواد با فیزیکش بترکونیم.

کسی پرسید کی شروع کردی واسه دانلود و کی تموم شد ؟ میخوای بگی نت من خیلی کنده ؟ که 2 گیگ 24 ساعت طول کشیده :))

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
خوب دوستان مثل اینکه برای دو هفته ی آخر سال 2012 دوبرابر HC و همینطور برای کسانی که قبل از سال 2013 ثبت نام کنند 2 تا 5 هزار تا HC رایگان میده.

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
دوستانی که با دانلود مشکل دارند . من بازی را آپلود کردم . اینم لینک دانلود مستقیم از سرور خودم:

لینک دانلود Hawken

پسورد فایل : siavashrc

---------- نوشته در 10:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:11 PM ارسال شده بود ----------

کلا بازی سریع هست ولی چون رباط هستی و با یه تیر هدشات نمیشید! پینگ خیلی کمتر تاثیر میزاره. مثلا خود من با اروپا پینگ زیر 40 دارم تو بازی. ولی با آمریکا تا 280 هم میرسه ! که خیلی کم احساس می کنم! نمیگم فرق نمیکنه . ولی مثلا با توجه با بتل که بازی میکنیم خوب کمتر پینگ بالا اذیت می کنه.

امکانش هست دوباره بازی رو آپلود کنی سیاوش جان

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
سیاوش جان خسته نباشی واقعا کارت حرف نداره.این کار آپلود این بازیها واقعا از 1000 تا تاپیک خبرو پیشنمایش و... ارزشش بیشتره.از ما هم جز تشکر کار دیگه ای ساخته نیست.
یه سوال هم داشتم اونم این که الان جمعیت ایرانی تو این بازی بیشتره یا mechwarrior ؟
در ضمن لینک دانلودش هنوز فعاله و بروز هم هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر