راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

Seven7soft

کاربر سایت
Jun 30, 2012
10
سلام ببخشید یه سوال فوری دارم:
این نوچه ها یا همون اساسین ها که یار ما هستن چطوری میشه لباس هاشونو عوض کرد؟ مثه نسخه های قبلی آخه دفعه اول که ازشون استفاده کردم لباس سربازای انگلیسی رو پوشیده بودن ولی الان لباسشون معمولی هست...
یه سوال دیگه این اساسین ها کلا چند تا هستند؟

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
این نوچه ها یا همون اساسین ها که یار ما هستن چطوری میشه لباس هاشونو عوض کرد؟ مثه نسخه های قبلی آخه دفعه اول که ازشون استفاده کردم لباس سربازای انگلیسی رو پوشیده بودن ولی الان لباسشون معمولی هست...
لباساشونو مثل BH نمیشه عوض کرد و اون وقت که لباس سربازا رو میپوشن یه قابلیت خاصه برای پوشش...
کالا 6 تا هستن. تو هر یک از سه بخش bos.. یا NY یکی هست.

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
توی PC
T رو نگه دار بعد روی علامت چپ کلیلک کلیک کنید وارد ASSASSIN GUILD شید بقیش هم رو که دیگه میدونید....

---------- نوشته در 09:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:16 PM ارسال شده بود ----------

لباساشونو مثل BH نمیشه عوض کرد و اون وقت که لباس سربازا رو میپوشن یه قابلیت خاصه برای پوشش...
کالا 6 تا هستن. تو هر یک از سه بخش bos.. یا NY یکی هست.
توی یکی از بخش های NY هست که میخوای کاراشون رو انجام بدی میره پیش علامت ها یه آدم میاد میگه:من فکر میکنم تو همون شخص هستی...بعد باید دنبال یه آدم کنی....باید چیکار کرد؟؟؟؟؟هی فیل میشم...

NimA JooN

کاربر سایت
Feb 22, 2012
63
نام
نیما

اونایی ک تموم کردن مرحله اخر چی میشه می خوام بدونم واسم مهمه چون من چارز لی می کشم تموم میشه بازی
!!!!
بعدش دوباره بر میگرده به زمان حال و دزموند که باید اون مکعب هایی که در طول بازی گرفتی رو یر جاهاشون بزاری تا دروازه آبی باز شه و بعد ز رفتن به اونجا دیگه cinematic آخر بازی رو نشون میده :)

Seven7soft

کاربر سایت
Jun 30, 2012
10
سلام دوستان دوباره چند تا سوال فوری دارم خیلی ممنون میشم جواب بدید:
چطوری میشه از طریق اون کتابه به مردم کمک کرد که بیان به Homested یا همون سرزمین خودمون؟
چطوری میشه آرتیستر یا هنرمندا رو استخدام کرد که برامون تیر و ... درست کنند؟
توی نیویورک یه آدمی هست که روش تو نقشه علامت W هست اون چیه؟ و باید چی کارش کنیم؟

و سوال آخر من T رو نگه می دارم ولی هرچی روی علامت اساسین کلیک می کنم چیزی نمیاد فقط روی علامت موس که کلیک می کنم وارد یه صفحه میشه که اونم فقط می تونیم اساسین هارو به ماموریت بفرستیم پس قسمت Assassin Guid کجاست؟
اگه میشه توضیح بدبد ممنون دوستان...

mahsa_love3103

کاربر سایت
Jan 7, 2013
9
سلام و خسته نباشید من توس سکانس 9 قسمتی که توی دریا هست و 5تا قایق و یک کشتی جنگی هستند گیر کردم.قایق هارو نابود میکنم ولی اون کشتی هرچی شلیک میکنم نابود نمیشه و در اخر کشتی من شکست میخوره اگه سیو بازی رو داری ممنون میشم بهم بدی یا یه کمکی بکنی که از این قسمت در برم..ممنون میشم توی خصوصی جوابمو بدین

NimA JooN

کاربر سایت
Feb 22, 2012
63
نام
نیما
من می خواستم ببینم چجوری باید سلاح و لباس خرید
تو نقشه هیچی نیست
تو شهر ها مغازه هایی هستن که نشانشون تو نقشه یه e کوچیک شبیه به علامت یوروئه اونا سلاح و لباس و... میفروشن و میتونی چیز هایی که داری مثه پوست حیوون هایی که کشتی رو بهشون بفروشی...بعضی اوقات هم یه سری گاری ها هستن (که بیشتر توی جاده های بین شهر ها هستن)که میفروشن ولی فقط چیز های کوچیک مثل تیر تیرکمون و یا گلوله تفنگ و از این چیزا... ولی سلاح و لباس و ... نمیفروشن علامت این گاریا هم همون e شبیه به علامت یوروئه منتها مکانشون تغییر میکنه و سیار هستن ;)

---------- نوشته در 11:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:16 AM ارسال شده بود ----------

سلام من یه مشکل دارم ان مرحله ی هست که سوار
گاری هستیم و لباس قرمز داریم من ان جا گیر کردم
شما فقط باید حواست باشه که وقتی کت قرمزای دشمن رو دیدی با توجه به اینکه حالا کنسولت ایکس باکسه باید RB یا LB (دقیق یادم نی ) رو بزنی تا بقیه واست بریزن و اونارو بکشن فقط باید حواست باشه که قبل از اینکه detected بشی باید بزنی ;) گاریم که خودش اتومات حرکت میکنه :)

Seven7soft

کاربر سایت
Jun 30, 2012
10
منم اینگار سوال کردما:
چطوری میشه از طریق اون کتابه به مردم کمک کرد که بیان به Homested یا همون سرزمین خودمون؟
توی نیویورک یه آدمی هست که روش تو نقشه علامت W هست اون چیه؟ و باید چی کارش کنیم؟

و سوال آخر من T رو نگه می دارم ولی هرچی روی علامت اساسین کلیک می کنم چیزی نمیاد فقط روی علامت موس که کلیک می کنم وارد یه صفحه میشه که اونم فقط می تونیم اساسین هارو به ماموریت بفرستیم پس قسمت Assassin Guid کجاست؟

اگه میشه جواب بدید.

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
1.لباس کانر:که تو مراحل اصلی بهت میدتش.
2.لباس الطائر:باید تمام مراحل اصلی رو 100% کنی
3.لباس achills:بعد از پایان مراحل homestead
4.لباس بومی کانر:با گرفتن تمام پر ها
5.لباس زندانی ها:بعد از فرار کردن از زندان
6:لباس Ezio:با گرفتن 30 امتیاز uplay
7.لباس اولین assassin های وارد شده به آمریکا:خرید بازی از آمازون(که خودشون به صورت dlc توش میزارن)
8.لباس کاپیتانی کانر:دقیقا نمی دونم باید از کدوم سایت میخریدی تا بهت میداد.
(دو تای آخر برای ایرانی ها تقریبا غیر ممکنه)

تصحیح میکنم لباس کاپیتانی کانر رو باید بعد از انجام تمام ماموریت های کشتی و با باز کردن تمام peg leg ها گنج کاپیتان پیر رو پیدا کنید تا بهتون بده لباس رو....

---------- نوشته در 01:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:40 PM ارسال شده بود ----------

برای اپگرید آرتیست ها باید مرحله هاشون رو بری و برای استخدام و آوردنشون به سرزمین همه ی مرحله های سرزمین خودت رو بری بعد باید بری به NY یا BO یا FR یه علامت دیگه هست و باید اون مرحله رو بری تا بیاد برات کار کنه.....

---------- نوشته در 01:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:44 PM ارسال شده بود ----------

سلام من یه مشکل دارم ان مرحله ی هست که سوار
گاری هستیم و لباس قرمز داریم من ان جا گیر کردم

کال اساسین کن تا بیان اون ها رو بکشن...

---------- نوشته در 02:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:44 PM ارسال شده بود ----------

[h=3]خوب این طرز ساخت و مواد مورد نیاز SPECIAL ITEMS بازی هست...[/h]
[h=3]ENGLISH FLINTLOCK PISTOL[/h]
Both Big Dave and Lance need to be at least level 2.

Ingredients: Flints, Oak Lumber, Special Iron

[h=3]FRENCH COAT PISTOL[/h] Big Dave needs to be at least level 2.
Ingredients: Iron Ore, Flints, Special Iron Ingot

[h=3]ITALIAN FLINTLOCK[/h] Both Big Dave and Lance need to be level 3.
Ingredients: Maple Lumber, Flints, Special Iron Ingot

[h=3]NAVAL DUCKFOOT[/h] Big Dave needs to be at least level 3.
Ingredients: Special Iron Ingot, Lead Ore

[h=3]ROYAL NAVY SEA SERVICE FLINTLOCK[/h] Big Dave needs to be at least level 4.
Ingredients: Gold Ore, Flints, Special Iron Ingot

[h=3]ROYAL PISTOL[/h] Big Dave needs to be at least level 3.
Ingredients: Silver Ore, Flints, Special Iron Ingot

Crafted Weapons

[h=3]BROKEN SWORD KNIFE[/h] Big Dave will need to be at least level 2.
Ingredients: Special Iron Ingot, Weapon Blades

[h=3]IRON BLADE WAR CLUB[/h] Big Dave needs to be at least level 1 and Lance level 2.
Ingredients:Ash Lumber, Special Iron Ingot

[h=3]LINCOLN'S SWORD REPLICA[/h] Big Dave needs to be at least level 3.
Ingredients: Special Iron Ingot, Silver Ore

[h=3]NAVAL AXE[/h] Both Big Dave and Lance need to be at least level 3.
Ingredients: Special Iron Ingot, Hickory Lumber

[h=3]WAR TOMAHAWK[/h] Big Dave needs to be at least level 2.
Ingredients: Special Iron Ingot

[h=3]WASHINGTON'S BATTLE SWORD[/h] Big Dave needs to be at least level 4.
Ingredients: Silver Ore, Special Iron Ingot

Upgrades
[h=3]CARTRIDGE POUCH UPGRADES[/h] Upgrade 1 - Ellen must be at least level 1.
Ingredients: Hare Pelt
Upgrade 2 - Ellen must be at least level 2.
Ingredients: Deer Pelt, Sewing Threads
Upgrade 3 - Ellen must be at least level 3.
Ingredients: Fox Pelt, Sewing Threads

[h=3]POISON DART POUCH UPGRADE[/h] Ellen must be at least level 2.
Ingredients: Hare Pelt, Sewing Threads, Beaver Pelt

[h=3]QUIVER 1[/h] Ellen must be at least level 1 and Lance at least level 2.
Ingredients: Cow Hide, Ash Lumber

[h=3]ROPE DART POUCH UPGRADE[/h] Ellen must be at least level 1.
Ingredients: Sewing Threads, Hare Pelt

[h=3]SADDLE BAGS[/h] Small - Big Dave must be at least level 4 and Ellen level 3.
Ingredients: Sewing Threads, Copper Ore
Medium - Big Dave must be at least level 4 and Ellen level 3.
Ingredients: Sewing Threads, Silver Ore
Large - Big Dave must be at least level 4 and Ellen level 3.
Ingredients: Sewing Threads, Gold Ore

[h=3]SMOKE BOMB POUCH UPGRADE[/h] Ellen must be at least level 1.
Ingredients: Cow Hide, Sewing Threads

[h=3]SNARE POUCH 1[/h] Ellen must be at least level 1.
Ingredients: Wolf Pelt, Sewing Threads

[h=3]TRIP MINE POUCH 1[/h] Ellen must be at least level 2.
Ingredients: Fox Pelt, Sewing Threads, Cow Hide
[h=3]TWIN HOLSTERS[/h] Ellen must be at least level 2.
Ingredients: Wolf Pelt, Rosewood Lumber

Convoys
[h=3]LAND CONVOY[/h] Lance must be at least level 1.
Ingredients: Oak Bark, Oak Lumber

[h=3]LAND CONVOY CAPACITY UPGRADE[/h] Lance must be at least level 1.
Ingredients: Pine Lumber, Kindling

[h=3]NAVAL CONVOY[/h] Lance must be at least level 2.
Ingredients: Spruce Lumber, Oak Bark, Bear Grease

[h=3]NAVAL CONVOY CAPACITY UPGRADE[/h] Lance must be at least level 3.
Ingredients: Maple Lumber, Kindling

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
البته محض اطلاع بگم یوبی سافت یه پچ داده بیرون که می تونید تمامی لباس های کانر رو داشته باشید بدون پرداخت هزینه ای ، اون رو دانلود کنید می تونید همه ی لباس هاشو داشته باشید

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
البته محض اطلاع بگم یوبی سافت یه پچ داده بیرون که می تونید تمامی لباس های کانر رو داشته باشید بدون پرداخت هزینه ای ، اون رو دانلود کنید می تونید همه ی لباس هاشو داشته باشید
میشه لینکش رو بزاری لطفا"

---------- نوشته در 05:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:19 PM ارسال شده بود ----------

xbox دوستان عزیز توجه کنید:
1-xbox 360 slim 250 gb دو ماه کار کرده یا بهتر بگم یه ماه به خاطر امتحان ها تو جعبه بود و یه ماه هم هفته ای 2 ساعت کار کرده.قیمت نوش الان توی دیجیکالا 1030 هست ولی من اینو(بدون هیچ لک و پیسی یا چیزی)970 هزار تومان
2-یه دسته اورجینال داره که خودم براش خریدم....الان توی بازار 100 تومان هست من میدمش 60 تومان
3-چون رفیقم بوده 30 حلقه بازی دارم دونه ای 5 تومان خریدم 3تومان میفروشم همه هم عکس و جلد داره....90 تومان با یه تخفیف کوچول 80 تومان
4-چون تمام پچ ها رو روش ریختم و دسته شارژی هم داره اونم 10 تومان....
جمع کل 120 1
ولی همین چیزا رو بازاری دست دوم حساب کردم 1230 میشد هر کی میخواد ایمیل بده درضمن به پولش احتیاج دارم وگرنه نمیفروختم پس درخواست تخفیف نکنید چون برای بچه های بازی سنتر ویژه قیمت گذاشتم.....
laughingsmiley.gif
دیر بجنبی از دست رفته....

ایمیل من humanardaki@yahoo.com

تکی نمیدم همه رو باهم....

این ها هم عکس هاشView attachment 276798View attachment 276799
2gke1aim0iej9z0ao0bm.jpg

fs2mfh94dxi6p76iebr.jpg
درضمن توی تهران هم هستم

آخرین ویرایش:

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام دوستان من امروز یه پچ براتون گذاشتم که بازی شما رو به نسخه deluxe که همون نسخه اورجینال هست تبدیل میکنه من این رو از یک سایت دیگه گرفتم که در اخر پست براتون می نویسم
-اول باید از پک الحاقی بازی یا همون اپدیت یا DLC استفاده کنید...برای این کار اول باید فایل رو دانلود کنید
این سایت مال خود گیمر های ماست که ترجیح دادم سایت فارسی براتون پیدا کنم تا مشکلی بابت سایت های ***** خارجی نداشته باشید...من خودم امتحانش کردم هیچ مشکلی نداره
البته با این کار سیو خودتون پاک میشه پس اگه ممکنه قبلش یه اپ از سیو خودتون بگیرید
این سایت برای دانلود فایل:Deltafox For The Game - مرجع بزرگ دانلود بازی - پک الحاقی جدید بازی Assassins Creed III DELUXE DLC 2012
حجمش حدود 320 مگ هست
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2-بعد از دانلود پوشه رو اکسترکت کنید و setup رو شروع کنید
ادرس محل بازیو به برنامه بدید تا بازیو اپدیت کنه...(توصیه میکنم دوستان در حین نصب تیک مربوط به ریختن کرک skidrow رو بردارن چون اگه کرک skidrow ریخته شه در انلاک کردن دچار مشکلات سختی میشید)(چون برنامه نصب DLC مربوطه رو کرک اسکایدرو درست کرده)
توجه مهم:اگه شما بازیتون نسخه کرک skidrow هست و بعد نصب اپدیت شما فایل های کرک skidrow رو علی رغم برداشتن تیک نصب کرک در پوشه بازی دیدید>>>بازیتون رو دوباره نصب کنید و از ریختن کرک skidrow خودداری کنید<<<و بعد اپدیت رو بریزید
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3-بعد از نصب DLC باید بازیتون رو کرک کنید که من کرک هایTheta وReloaded رو بهتر میدونم چون کرک skidrow خیلی مشکلات ایجاد میکنه واسه همین من نتونستم نسخه سیو 100% انلاکر بازیمو به اسکایدرو تبدیل کنم و واسه همین اینارو برای دوستانی که بازیشون تحت لایسنس این دو کرک هست اماده کردم.دوستانیم که بازیشون تحت کرک Uplay هست نیازی نیست کرکی بریزند...فقط سیو های مربوطه رو بعد نصب DLC بیرند تو پوشه ی بازی(اگه به مشکل بر خورد کردن کرک Uplay Crack for DLC Deluxe edition رو دانلود و در محل پوشه بازی کپی کنند
این لینک های دانلود کرک های theta و reloaded
لینک دانلود کرک تتا:http://wdl.persiangig.com/pages/dow...r/ASSASSINS.CREED.3.V1.01.ALL.THETA.NODVD.zip
لینک دانلود کرک ریلودد:http://s3.picofile.com/file/75808692...NODVD.zip.html
برای نصب کرک محتویات هر کرکی که بازیتون تحت لایسنسش هست تو فولدر بازیتون کپی کنید>>>مثلا اگه بازیتون مال کرک Theta هست محتویات کرک Theta دانلود شده رو تو فولدر بازیتون بریزید
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4-بعد از نصب کرک نوبت به ریختن سیو بازی من که هم انلاکر هست و هم 100%(((البته اگه نیمیخواید سیو بازیه منو بریزید باید برید DLC unlocker رو دان کنید و در پوشه سیو بازیتو بریزید البته قبلش یه بک اپ از سیواتون بگیرید تا سیواتون در صورت خراب شدن قابل بازگردانی باشه)))
برای ریختن سیو باید سیو های مربوطه رو تو پوشه سیو بازیتون بریزید...آدرس محل های سیو بازی برای کرک های متفوت
برای تتا : C:user:username:AppData:Romaing:Theta
برای یو پلی: C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\Savegames
OR
C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\Savegames
برای ریلودد: C:\Users\your username\Appdata\roaming
D:\AC3 install folder
C:\Users\your username\Documents\Assassin's Creed III

این لینک سیو های 100% بازیه من در سه شکل برای کرک های متفاوت:
لینک سیو 100% بازی تحت کرک های متفاوت در یک فایل فشرده:http://wdl.persiangig.com/pages/dow...100% save game by warlord gigafied master.rar
پسورد فایل فشرده:@--warlord--@
توجه:سیو های من همگی نسخه unlocker هستن پس نیازی به ریختن انلاکر مجزا ندارید
توجه:>>>>>لینک های دانلود از upload های خودم به خاطر مشکلات امنیتی بعد از 10 الی 15 روز دیگه بسته میشه<<<<<

باید از دوست غزیزم warlord تشکر کنم واسه این پست خوبش
منبع http://www.assassinsorder.com

آخرین ویرایش:

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
سلام دوستان من امروز یه پچ براتون گذاشتم که بازی شما رو به نسخه deluxe که همون نسخه اورجینال هست تبدیل میکنه من این رو از یک سایت دیگه گرفتم که در اخر پست براتون می نویسم
-اول باید از پک الحاقی بازی یا همون اپدیت یا DLC استفاده کنید...برای این کار اول باید فایل رو دانلود کنید
این سایت مال خود گیمر های ماست که ترجیح دادم سایت فارسی براتون پیدا کنم تا مشکلی بابت سایت های ***** خارجی نداشته باشید...من خودم امتحانش کردم هیچ مشکلی نداره
البته با این کار سیو خودتون پاک میشه پس اگه ممکنه قبلش یه اپ از سیو خودتون بگیرید
این سایت برای دانلود فایل:Deltafox For The Game - مرجع بزرگ دانلود بازی - پک الحاقی جدید بازی Assassins Creed III DELUXE DLC 2012
حجمش حدود 320 مگ هست
2-بعد از دانلود پوشه رو اکسترکت کنید و setup رو شروع کنید
ادرس محل بازیو به برنامه بدید تا بازیو اپدیت کنه...(توصیه میکنم دوستان در حین نصب تیک مربوط به ریختن کرک skidrow رو بردارن چون اگه کرک skidrow ریخته شه در انلاک کردن دچار مشکلات سختی میشید)(چون برنامه نصب DLC مربوطه رو کرک اسکایدرو درست کرده)
توجه مهم:اگه شما بازیتون نسخه کرک skidrow هست و بعد نصب اپدیت شما فایل های کرک skidrow رو علی رغم برداشتن تیک نصب کرک در پوشه بازی دیدید>>>بازیتون رو دوباره نصب کنید و از ریختن کرک skidrow خودداری کنید<<<و بعد اپدیت رو بریزید
3-بعد از نصب DLC باید بازیتون رو کرک کنید که من کرک هایTheta وReloaded رو بهتر میدونم چون کرک skidrow خیلی مشکلات ایجاد میکنه واسه همین من نتونستم نسخه سیو 100% انلاکر بازیمو به اسکایدرو تبدیل کنم و واسه همین اینارو برای دوستانی که بازیشون تحت لایسنس این دو کرک هست اماده کردم.دوستانیم که بازیشون تحت کرک Uplay هست نیازی نیست کرکی بریزند...فقط سیو های مربوطه رو بعد نصب DLC بیرند تو پوشه ی بازی(اگه به مشکل بر خورد کردن کرک Uplay Crack for DLC Deluxe edition رو دانلود و در محل پوشه بازی کپی کنند
این لینک های دانلود کرک های theta و reloaded
لینک دانلود کرک تتا:پرشین گیگ - دانلود - ASSASSINS.CREED.3.V1.01.ALL.THETA.NODVD.zip
لینک دانلود کرک ریلودد:http://s3.picofile.com/file/75808692...NODVD.zip.html
برای نصب کرک محتویات هر کرکی که بازیتون تحت لایسنسش هست تو فولدر بازیتون کپی کنید>>>مثلا اگه بازیتون مال کرک Theta هست محتویات کرک Theta دانلود شده رو تو فولدر بازیتون بریزید
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4-بعد از نصب کرک نوبت به ریختن سیو بازی من که هم انلاکر هست و هم 100%(((البته اگه نیمیخواید سیو بازیه منو بریزید باید برید DLC unlocker رو دان کنید و در پوشه سیو بازیتو بریزید البته قبلش یه بک اپ از سیواتون بگیرید تا سیواتون در صورت خراب شدن قابل بازگردانی باشه)))
برای ریختن سیو باید سیو های مربوطه رو تو پوشه سیو بازیتون بریزید...آدرس محل های سیو بازی برای کرک های متفوت
برای تتا : C:user:username:AppData:Romaing:Theta
برای یو پلی: C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\Savegames
OR
C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\Savegames
برای ریلودد: C:\Users\your username\Appdata\roaming
D:\AC3 install folder
C:\Users\your username\Documents\Assassin's Creed III

این لینک سیو های 100% بازیه من در سه شکل برای کرک های متفاوت:
لینک سیو 100% بازی تحت کرک های متفاوت در یک فایل فشرده:پرشین گیگ - دانلود - Ac III 100% save game by warlord gigafied master.rar
پسورد فایل فشرده:@--warlord--@
توجه:سیو های من همگی نسخه unlocker هستن پس نیازی به ریختن انلاکر مجزا ندارید
توجه:>>>>>لینک های دانلود از upload های خودم به خاطر مشکلات امنیتی بعد از 10 الی 15 روز دیگه بسته میشه<<<<<

باید از دوست غزیزم warlord تشکر کنم واسه این پست خوبش
منبع http://www.assassinsorder.com

بعد توی این پچ میشه همه ی لباس ها رو گرفت درضمن غزیزم نه .....

• Like
Reactions: Mohamed hadi 1389

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر