راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
Code:
من می خواستم ببینم چجوری باید سلاح و لباس خرید
تو نقشه هیچی نیست

سلام به همه من یه چند روزی نبودم واقعا ببخشید
خوب شما گفتید این جزو ماموریت های اصلیه یا بعد از تمام مراحل و بعد از سکانس ۱۲ اینو انجام دادید؟

---------- نوشته در 06:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:11 PM ارسال شده بود ----------

یه علامت pound رو نقشه هس مانند عکس زیر از اون جا ها باید بخرید
Generalsstorebostonmapac3.jpg

سلام
نخیر داداش من این برای خرید مهمات هست
خرید لباس و صلاح غیر فروشگاه داره که من 2 جا دیدم که ان موقع پول نداشتم بخرم (داخل اشیا برای خرید تفنگ 5 لول هم بود)
بعدشم تو نقشه نتونستم پیدا کنم
احتمالا تو اپدیت جدید درست شده

دوستان یه سوال داشتم وقتی میری داخل فروشگاه یا داخل خونه خودش یه کتاب هست که وقتی میری سه ایتم داره که من کلا نمیدونم چکار میکنه بعضی از ایتمهای مثلا مهمات بیشتر رو میشه اضافه کرد ؟؟
بعد یه چیز دیگه که وقتی میری تو منطقه خودکه خونش با اون پیرمرد سیاهه هست روی بعضی از ادمهاش go یا Di و....... نوشته تو نقشه اونا چیه؟
این قسمت شما میتوانید بازرگانی برای پول در اوردن راه بندازید
البته باید به دیگران کمک کنید و خواسته هاشون اجرا کنید تا مردم بیان به سرزمین شما
و به شما خدمت کنن
بعد باید بیای و از اینجا بهشون کار بدی
تقرییا از سری های قبل یک چیزایی رو تو چنته داره و تو اینم پیدا کردن

آخرین ویرایش:

bardia55

کاربر سایت
Dec 8, 2012
8
نام
bardia
آقا من اونجا که باید ظرف 2 دقیقه اون پیک رو تو جنگل بکشه گیر کردم هر چی هم سریع میرم اون باز قبل از 2 دقیقه به نیروهای توی جنگل میرسه چی کار کنم

Vampire122

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
آقا من اونجا که باید ظرف 2 دقیقه اون پیک رو تو جنگل بکشه گیر کردم هر چی هم سریع میرم اون باز قبل از 2 دقیقه به نیروهای توی جنگل میرسه چی کار کنم
باید با اسب برید تو مناطق سبز و مناطق سبزو بگردید‍ پیک ها رو که دیدید بکشیدشون فک کنم ۴ تا پیک هست درست یادم نمیاد ۴ تا هم پیش هم نیستن باید حتما با اسب برید

---------- نوشته در 03:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:17 PM ارسال شده بود ----------

Code:
من می خواستم ببینم چجوری باید سلاح و لباس خرید
تو نقشه هیچی نیست

سلام
نخیر داداش من این برای خرید مهمات هست
خرید لباس و صلاح غیر فروشگاه داره که من 2 جا دیدم که ان موقع پول نداشتم بخرم (داخل اشیا برای خرید تفنگ 5 لول هم بود)
بعدشم تو نقشه نتونستم پیدا کنم
احتمالا تو اپدیت جدید درست شده

این قسمت شما میتوانید بازرگانی برای پول در اوردن راه بندازید
البته باید به دیگران کمک کنید و خواسته هاشون اجرا کنید تا مردم بیان به سرزمین شما
و به شما خدمت کنن
بعد باید بیای و از اینجا بهشون کار بدی
تقرییا از سری های قبل یک چیزایی رو تو چنته داره و تو اینم پیدا کردن
از این فروشگاه ها میشه سلاح خرید هم لباس من که از این فروشگاه ها هم می تونم لباس بخرم هم سلاح ولی فک کنم اجناس هر فروشگاه فرق داره به جنرال استور های دیگه برید

saafaa

کاربر سایت
Dec 9, 2012
4
دوستان یه سوال داشتم وقتی میری داخل فروشگاه یا داخل خونه خودش یه کتاب هست که وقتی میری سه ایتم داره که من کلا نمیدونم چکار میکنه بعضی از ایتمهای مثلا مهمات بیشتر رو میشه اضافه کرد ؟؟
بعد یه چیز دیگه که وقتی میری تو منطقه خودکه خونش با اون پیرمرد سیاهه هست روی بعضی از ادمهاش go یا Di و....... نوشته تو نقشه اونا چیه؟

سلام دوستان منم تو همین قسمت گیر کردم و هیچ علامت سبزی نیست که برم و ماموریتشو انجام بدم الان یک هفته میشه اینجا موندم بعد از این که اون مردی که از کوه اویزونش کرده بودنو نجات دادم دیگه نمیدونم باید کجا برم ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنید. لطفا
منتظر جوابتون هستم

---------- نوشته در 02:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:23 AM ارسال شده بود ----------

سلام اقا مصطفی میشه خواهش کنم بیشتر توضیح بدین یعنی چطوری باید جنس ها رو بین اونا رد و بدل کرد اگه توضیح کاملتر بدین ممنون میشم اخه من چند روزه اینجا موندم نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کننین مرسی

systemman

کاربر سایت
Sep 1, 2012
62
نام
Arian
در همون اولای بازی وقتی که باز ن سورخ پوسن میری جلوی در پادگان و مخفیانه وارد میشی
که میری داخل پادگان نیروهای دشمن و داخل چمنها قایم میشی تا گفتگوی دو تا سر باز رو بشنوی و دنبالشون کنی

بعدش چکار باید کرد .مینویسه که هیچکدام از سربازای گارد رو نباید بکشی

یکی هم ماموریت فرعی که 4 تا عکس هست یکی صلیب و یکی دسته کشتی و کره زمین چکار باید کرد

saafaa

کاربر سایت
Dec 9, 2012
4
دادا سلام وقتی داری حرفشونو گوش میدی دنبالشون مخفیانه میری تا حرفشون که تموم شه بعد اول بدون این که کسی متوجه بشه برو توی چادری که علامت سبز داره و چیزی که توشه وردار بعد از این که ور میداری اگه کسی دیدت میتونی بکشیش بعد توپ رو از کار بنداز بعدم برگرد بیرون و برو پیش زن سرخپوست اگه باز تو این قسمت مشکل داشتی بگو بیشتر توضیح بدم. من ماموریت فرعی هاشو انجام ندادم شرمنده

هر چند خودم الان یه جا گیر کردم و کسی کمکم نمیکنه امیدوارم تو مشکلت رفع بشه دادا

---------- نوشته در 04:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:37 PM ارسال شده بود ----------

در همون اولای بازی وقتی که باز ن سورخ پوسن میری جلوی در پادگان و مخفیانه وارد میشی
که میری داخل پادگان نیروهای دشمن و داخل چمنها قایم میشی تا گفتگوی دو تا سر باز رو بشنوی و دنبالشون کنی

بعدش چکار باید کرد .مینویسه که هیچکدام از سربازای گارد رو نباید بکشی

یکی هم ماموریت فرعی که 4 تا عکس هست یکی صلیب و یکی دسته کشتی و کره زمین چکار باید کرد

دادا سلام وقتی داری حرفشونو گوش میدی دنبالشون مخفیانه میری تا حرفشون که تموم شه بعد اول بدون این که کسی متوجه بشه برو توی چادری که علامت سبز داره و چیزی که توشه وردار بعد از این که ور میداری اگه کسی دیدت میتونی بکشیش بعد توپ رو از کار بنداز بعدم برگرد بیرون و برو پیش زن سرخپوست اگه باز تو این قسمت مشکل داشتی بگو بیشتر توضیح بدم. من ماموریت فرعی هاشو انجام ندادم شرمنده

هر چند خودم الان یه جا گیر کردم و کسی کمکم نمیکنه امیدوارم تو مشکلت رفع بشه دادا

amir_komando

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1
سلام

، اقااااااااااااا من نصفه بازی را رفتم هنوز نفهمیدم چطوری میشه از این نوچه ها گرفت ، فقط همین قصابه را دارم ، چه کنممممممممممم !!!!!!!!!!
ممنون میشم زود جواب بدید

saafaa

کاربر سایت
Dec 9, 2012
4
سلام کدوم کرکتر هستید کانر یا هیتم؟ سکانس چند؟
توی کل AC 3 من تا حالا کافشن سبز ندیدم اگه براتون امکان داره یه عکس بگیرید از اون ماموریت و بزارید

---------- نوشته در 10:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:54 AM ارسال شده بود ----------

منظورتون اونه که با یه مردی که کت سبز پوشیده هردوتون سوار یه اسب می شین؟
اگه اون ماموریتید خودش بتون می گه یه دکمه ای رو بزنید(من تو xbox بازی کردم اون دکمه تو ایکس باکس LB بود حالا نمیدونم در پی سی چیه)اون دکمه رو بزنید مرده راهنماییتون می کنه که اسبو کجا برونید اگه اشتباه نکنم سکانس ۷ است;)

سلام باید F رو بزنی مردی که پشت سرت نشسته با دستش اشاره میکنه که کدوم وری و در کدوم خونه ها بری

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
بچه ها من تازه این تاپیک رو دیدم یه سوال دارم یه کم مسخره ولی میپرسم......چه جوری میشه وقتی دیگران میخوان به شما تیر بزنن یه نفر رو سپر خودتون کنید توی PC چه دکه هایی رو باید زد تا طرف رو بگیره....:">

NIKAN62

کاربر سایت
Dec 10, 2012
11
راهنمایی کنید لطفا

اگه کسی مشکلی در Assassins Creed 3 داره در این بخش مطرح کنه ممنون امیدوارم بتونم کمکتون کنم;)

سلام من مرحله اول بازی که از چندتا پله باید بره بالا گیر افتادم تا میرم پله اول میشینه رو پله بلند نمیشه اول بازی تا شروع میشه یه نیزه کنارم تا میام بگیرم نیزه پرت میشه توی دره چطوری باید از روی پله ها بپرم -اون نیزه رو هم اگر باید بگیرم باچی این کارو بکنم
دکمه هایی که تو فایل PDF راهنمای بازی برای این مرحله توضیح داده کار نمیکنن

مرسی از راهنمایی شما

لینک مستقیم عکس جایی که گیرافتادم لطفا راهنمایی کنید

---------- نوشته در 07:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:30 PM ارسال شده بود ----------

http://upcity.ir/images/43319653126916375959.jpg

آخرین ویرایش:

ezio-king

کاربر سایت
Sep 6, 2012
17
نام
shahab
عزیز اگه اون جایی هستی که با هیتم و واشنگتون دعواش میشه باید بگم که وقتی او 4 تی اول رو میکشی اخریه خیلی تند میره اگه با pc بازی میکنی باید بگم کهتوی منطقه ی frontier میتونی با سرعت بیشتر با اسبت بدوی و باید space رو نگهداری تند تر میدوه اسبه و بهش میرسی

---------- نوشته در 07:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:12 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها من تازه این تاپیک رو دیدم یه سوال دارم یه کم مسخره ولی میپرسم......چه جوری میشه وقتی دیگران میخوان به شما تیر بزنن یه نفر رو سپر خودتون کنید توی PC چه دکه هایی رو باید زد تا طرف رو بگیره....:">
space میری نزدیک طرف و space رو میزنی

---------- نوشته در 07:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:30 PM ارسال شده بود ----------

اول میرید اینجا :http://s2.picofile.com/file/7583584836/Generalsstorebostonmapac3.jpgبعد میرید رو نقشه و اون گوشه یه علامت 7و8 هستش اونو میزنید نقشه مرز بندی میشه بعد میرید رو ویوپوینت همون عقابه میرید بالا synchornizion رو میزنید تو نقشه یه علامت 7و8 با کادر سفید میاد بعد میری و کارشونو انجام میدیدو باید تو همون منطقه 3تا ویوپوینت برید و بعد کار تمومه میرید رو نقشه و همون علامت هفت و هشت با کادر مشکی میاد میرید و طرف میاد تو گروهتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر