راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
سلام
من نمیتونم kill streak را بدست بیارم اگه میشه لطفا کمک کنید
منظورت اچیومنت kill streak هست؟ همونی که میگه 5 نفر رو تو 10 ثانیه بکش؟
اون که آسونه! یه جایی که یه دسته بزرگ دشمن داره رد میشه یه بمب دودزا بزن وسطشون و برو وسط و با hidden blade پشت سر هم بکششون

و این که من از استور hidden secrets pack خریدم وقتی دانلود میکنم فعال نمیشه
چی کار کنم؟؟؟؟
اینو اصلاً نمیدونم راجع به چی داری صحبت میکنی:d

mjsari

کاربر سایت
Apr 8, 2013
1
سلام.
من تا آخر بازی رفتم یعنی اونجایی که کانر کلیدو خاک میکنه و بعدش میاد تو زمان حال و دزموند کلید رو پیدا میکنه.قاعدتا باید دروازه بزرگه واز شه ولی هرکاری میکنم هیچ اتفاقی نمیفته.
کسی میدونه باید چکار کنم؟

امیگو

کاربر سایت
Apr 5, 2013
4
سلام کسی میدونه اون قسمتی که کشتی میرونی یک کشتی بزرگ میاد کسی میدونه چه طوری باید از بینش برد؟

---------- نوشته در 04:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:26 PM ارسال شده بود ----------

کسی رمز این بازی رو داره بده؟ راه استفادش و اگر بزنیش چی میشه؟

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام. من تا آخر بازی رفتم یعنی اونجایی که کانر کلیدو خاک میکنه و بعدش میاد تو زمان حال و دزموند کلید رو پیدا میکنه.قاعدتا باید دروازه بزرگه واز شه ولی هرکاری میکنم هیچ اتفاقی نمیفته. کسی میدونه باید چکار کنم؟
ببین سه تا کلید هست که وقتی هر کدوم رو بدست میاری یه راه واست باز میشه باید از هر کدوم از راه ها بری که در بین راه یه سری فیلم میده و بعد کلید هارو هر کدوم در جاهای خودشون قرار میدی و بعد پل کامل میشه و به سمت در وازه میری

---------- نوشته در 08:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:52 PM ارسال شده بود ----------

سلام کسی میدونه اون قسمتی که کشتی میرونی یک کشتی بزرگ میاد کسی میدونه چه طوری باید از بینش برد؟ ---------- نوشته در 04:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:26 PM ارسال شده بود ---------- کسی رمز این بازی رو داره بده؟ راه استفادش و اگر بزنیش چی میشه؟
یه نوع بمب هست که وقتی R یا T رو میزنی که دقیقا یادم نیست نوع بمبتو می تونی عوض کنی یه نوع زنجیره که اشتباه نکنم دومیش میتونه باشه باید اون رو به سمت دشمن پرتاب کنی و اونو از کار بندازی و نزدیکش میشی تا وارد کشتی شی و به اونا حمله میکنی و کاپیتانشونو میکشی

spartaqus

کاربر سایت
Jan 26, 2012
116
من اینجا گیر کردم کسی میدونه باید چیکار کنم بعد از اون مرحله کشتی هست که یک کشتی رو میزنیم و بعدش سکانس 5 تموم میشه و باز دزموند میشم تو عکس مشخصه راهنماییم کنید لطفا یک ساعت نمیتونم رد کنم اینجا رو
c26d2fad09dc.jpg

از اینجا جلوتر میرم ولی دیگه نمیتونم رد کنم
4573fc71c731.jpg

pejman20

کاربر سایت
Apr 15, 2013
3
AssassinsCreed3

سلام به همه
من مراحل بازی رو تا 35 درصد رفتم اون جایی که دستش رو میزاره رو یه کره بعد می افته رو زمین بعد از اون نوشته های پایانی بازی میاد و بازی تموم میشه
من چه طور میتونم مراحل فرعی بعد از این رو انجام بدم؟؟؟

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
من اینجا گیر کردم کسی میدونه باید چیکار کنم بعد از اون مرحله کشتی هست که یک کشتی رو میزنیم و بعدش سکانس 5 تموم میشه و باز دزموند میشم تو عکس مشخصه راهنماییم کنید لطفا یک ساعت نمیتونم رد کنم اینجا رو
c26d2fad09dc.jpg

از اینجا جلوتر میرم ولی دیگه نمیتونم رد کنم
4573fc71c731.jpg

خب دوست من از روی مانع ها برو بالا اینقدر برو بالا تا میرسی به پشت بام ساختمان از عکس معلومه از اون دیوار چوبی برو بالا و همینطور ادامه بده
اگه باز نتونستی بگو تا یه فیلم واست بزارم تا ببینی چیکار کنی ولی نیازی نیست خیلی ساده ست فقط یکم دقت می خواد ---------- نوشته در 09:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همه
من مراحل بازی رو تا 35 درصد رفتم اون جایی که دستش رو میزاره رو یه کره بعد می افته رو زمین بعد از اون نوشته های پایانی بازی میاد و بازی تموم میشه
من چه طور میتونم مراحل فرعی بعد از این رو انجام بدم؟؟؟

باید صبر کنی فیلم هاش تموم بشه و اسم افراد یا همون cast تموم بشه که خیلی طول می کشه شاید 20 دقیقه بعد میاد تو قسمت منو دوباره برو تو سیوت وارد بازی میشی و تو بازی واسه خودت میگردی و مراحل رو رد میکنی

ashkanfire

کاربر سایت
May 19, 2011
2
مشکل در اسسینس کرید3

سلام وقتی کلید تب میزنیم تو قسمت logebookبعد قسمت homeseated دقیقا با ید چکاری انجام بدم تا کامل بشن؟تمام مراحلی که با عکس خانه رو نقشه بود هم انجام دادم.
129027d1366268482-ac3sp-2013-04-18-11-22-27-50.jpg

pejman20

کاربر سایت
Apr 15, 2013
3
باید صبر کنی فیلم هاش تموم بشه و اسم افراد یا همون cast تموم بشه که خیلی طول می کشه شاید 20 دقیقه بعد میاد تو قسمت منو دوباره برو تو سیوت وارد بازی میشی و تو بازی واسه خودت میگردی و مراحل رو رد میکنی[/QUOTE]

سلام من اون جارو رد کردم ولی الان مرحله ای نیست که برم
باید چی کار کنم؟؟؟

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
باید صبر کنی فیلم هاش تموم بشه و اسم افراد یا همون cast تموم بشه که خیلی طول می کشه شاید 20 دقیقه بعد میاد تو قسمت منو دوباره برو تو سیوت وارد بازی میشی و تو بازی واسه خودت میگردی و مراحل رو رد میکنی

سلام من اون جارو رد کردم ولی الان مرحله ای نیست که برم
باید چی کار کنم؟؟؟[/QUOTE]

مرحله های فرعی یکیش homestead هست که یه لباس بهت میده یکی دیگه ش جنگ های دریایی که باید بری اون لنگر گاه ها که با کشتی سریع میفرستنت به بوستون یا نیویورک و...
یا اینکه بری اساسینس هاتو ازاد کنی ویا اینکه بری اون قلعه های قرمز در نقشه رو تصرف کنی ومراحل موجود در ناحیه ی جنگلی رو بری مراحل فرعی همینا هستند غیر اینا چیزی نداره حالا اگه تو منظورت اینه که تو نقشه ت هیچی رو نشون نمیده دیگه نمیدونم این امکان نداره چون در این صورت نمیتونستی بازی تو به اتمام برسونی

---------- نوشته در 07:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:23 PM ارسال شده بود ----------

سلام وقتی کلید تب میزنیم تو قسمت logebookبعد قسمت homeseated دقیقا با ید چکاری انجام بدم تا کامل بشن؟تمام مراحلی که با عکس خانه رو نقشه بود هم انجام دادم.

---------- نوشته در 07:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:29 PM ارسال شده بود ----------

129027d1366268482-ac3sp-2013-04-18-11-22-27-50.jpg

خب ببین همه ی مرحله های homestad که در ناحیه homestead اتفاق نمی افته بعضی هاش در نیویورک بعضی هاش در بوستون باید بری اونجا ها وقتی اونارو تموم کردی دوباره برمیگردی بقیه مرحله های homestead رو رد میکنی و شاید دوباره مرحله ها بیافتند مناطق دیگه باید همه جاشو بگردی هر وقت یه لباس بهت داد اون وقت دیگه مراحل تموم شده و همه ی گزینه ها روشن شدن

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
سلام آقای king reza همونطور که عرض کردم تمام مراحل homseated تو هر چهارتا نقشه تموم کردم واون لباس آکیلیس آزاد شد اینی که گفتم با اونا فرق داره شما خودت داخل logebook رفتی اصلا علامت homeseated نداشتی؟

اون برای ضبط کردن کارهای روزمره ی افراد داخل homestaed هست. مثلاً وقتی که نجار داره با چوب روی میزش کار میکنه میری نزدیکش و بهش نگاه میکنی و f رو میگیری. یه notification میاد که "این یکی کار اضافه شد" . اگه همه ی شغل های داخل homestead رو همینکارو بکنی باهاشون اون ماموریت انجام میشه. در ضمن باید هر شغلی 2-3 تا از کاراشونو باید ضبط کنی

آخرین ویرایش:

mojtaba3430

کاربر سایت
Apr 25, 2013
4
در خواست کمک در قسمت Sequence 12 – Chasing Lee

من یه ماهه اینجا گیر کردم
Sequence 12 – Chasing Lee
187292812.jpg

دقیقا بعد همین پرش دو پرش دیگه هم انجام میدم ولی سومیش میوفته پایین
خود لی پاشو رو چوبی میذاره که مشکنه
من میوفتم پایین و هدفو گم می کنم
چکار کنم؟
با PC بازی می کنم این عکسو از سایت گرفتم

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
من یه ماهه اینجا گیر کردم
Sequence 12 – Chasing Lee
187292812.jpg

دقیقا بعد همین پرش دو پرش دیگه هم انجام میدم ولی سومیش میوفته پایین
خود لی پاشو رو چوبی میذاره که مشکنه
من میوفتم پایین و هدفو گم می کنم
چکار کنم؟
با PC بازی می کنم این عکسو از سایت گرفتم

یادم نمیاد اینجا چیکار کردم ولی معمولاً وقتی داری یکی رو دنبال میکنی و یارو راه پشت سرش رو خراب میکنه، باید به سمت چپ یا راست همون راهی که طرف رفته نگاه کنی ببینی یه راه هوایی یا زیرزمینی(:d) وجود داره یا نه. قبل از پرشی که میفتی پایین، چپ و راستت رو نگاه کن ببین راهی نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر