ارشیو کنسولایه rmorteza21

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
نوکرم داداش ترکوندی ا ایسی کپی ساترنت با من تا یه ماه دیگه 15 تا میرسه دستم
ممنون حمید جان اگر Sega-Nomad
هم برام بیاری که شاهکار کردی یه دنیا تشکر میکنم

---------- نوشته در 11:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:23 AM ارسال شده بود ----------

خداييش آقا مرتضي تركونده >:d<
داداش خيلي حال كردم
ايول داره:x
اقا رضا داداش ارشیو خودته
شما که ارشیوتون از من سر تره شکسته نفسی میکنید

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
واقعا بهتون تبریک میگم بابت آرشیو زیباتون>:d<
خیلی خوبه که شاهد فرهنگ retro gaming تو ایران هستیم:x
خدا قسمت کنه ما هم یه روزی آرشیو دار بشیم:d

mohsen shafihy

کاربر سایت
Apr 9, 2011
43
نام
محسن شفیعی
سلام داش مرتضی،از یه چیز آرشیو شما خیلی خوشم میاد....
XBOX360 توش نیست!چنین آشغالی باعث ننگ و ذلت هر آرشیوی میشه و اون رو به نابودی میکشونه(کی جامعه ی گیمرها از شر این نکبت خلاص بشن).
بگذریم(!)
در کل آرشیوت قشنگه،مواضبشون باش....@};-

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
XBOX360 توش نیست!چنین آشغالی باعث ننگ و ذلت هر آرشیوی میشه و اون رو به نابودی میکشونه(کی جامعه ی گیمرها از شر این نکبت خلاص بشن).
بگذریم(!)
کاملا موافقم من 360 ندارم ازشم متنفرم

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
بگذریم(!)
سلام داداش محسن منم با شما کاملا موافقم ایکس باکس 360 یک دستگاهی هست کاملا اتفاقی بوجود امده یک روز میاماتو بهمراه دیوید جفی بچهاشونو میبرن مهد کودک اونجا خانم معلم به کودکان این 2دوست که کودکانشان 3 سال بیشتر نداشتن اجازه میده کاردستی درست کنند اونها یک دستگاهه بازی درست میکنن و بعد در اخر کلاس به معلمشون نشون میدن معلم که از ساختن یک دستگاه ب وسیله این 2 کودک متعجب میشه و حیرت وار به اون نگاه میکنه و تصمیم میگیره این کاردستیو به عنوان سنبول مهدشون در ویترین نگه داره دوستان چشمتون روز بد نبینه میزنه خبر به ماکروسافت میرسه اوناهم که کاملا هیجان زده شده بودند به fbi میگن که این کنسول رو به سرقت ببره و همین اتفاقم میوفته الان xbox 360 همون طرح کودکان میاماتو و دیوید جفی هست خودتون ادامشو حدس بزنید

---------- نوشته در 01:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:10 AM ارسال شده بود ----------

کاملا موافقم من 360 ندارم ازشم متنفرم
منم حمیدجان باشما موافقم دوست خوبم
میدونید طراح xbox همون طراح کنسولهایه سگا هست کسی که دریمکستو طراحی کرده و الانم مدیر ea هستش کچله خودمونو میگم حدس زدید کی هستش :d

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
568
نام
محمد
سلام دوستان میبینم سر ناسازگاری گذاشتین!!! آخه چکار ماکروسافت بدبخت دارین؟!:-o
کنسولش زشت که نیست. مشکلاتش هم حل شده{البته پس از 4سال خخخخ:-s}. بازیهای خوب هم که ماشالا فراوون! کنترلرش هم که بی شک بهترین کنترلر تاریخ هست!:x
به گفته خودتون هم که طراحش پیتر بوده{طراح انقلابی ترین کنسول تاریخ} پس اینقد بد نگین ازش و تا گرونتر نشده برین برا آرشیوتون یکی بخرید!:d
از ما گفتن بود

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دی اس لایت

دوستان من یه دی اس لایت در حد آک دارم نو هست با طرح شبنم . با کارت کپی خور ساپورت تا 32 گیگ رم روی خودش رم 2 گیگ هست 230 تا بازی روی 4 دی وی دی دارم . برنامه شبیه ساز کنسول آتاری . میکرو . سگا جنسیس روش ریختم بازی ها این کنسول ها اجرا میکنه

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
واااای چه جعبه های نویی...حالا کنسولا به کنار!! تبریک میگم آقای مرتضی>:d<

امروز بالاخره تونستم یک NES تمیز بگیرم.....:x

viewer.php
[/URL][/IMG]

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
سلام دوستان میبینم سر ناسازگاری گذاشتین!!! آخه چکار ماکروسافت بدبخت دارین؟!:-o
کنسولش زشت که نیست. مشکلاتش هم حل شده{البته پس از 4سال خخخخ:-s}. بازیهای خوب هم که ماشالا فراوون! کنترلرش هم که بی شک بهترین کنترلر تاریخ هست!:x
به گفته خودتون هم که طراحش پیتر بوده{طراح انقلابی ترین کنسول تاریخ} پس اینقد بد نگین ازش و تا گرونتر نشده برین برا آرشیوتون یکی بخرید!:d
از ما گفتن بود
راست میگی اقا محمد دستگاه با ارزشیه xbox 360 ولی بیشتر بدرد ابگرمکن دیواری میخوره .طراحی و برد اتاری 2600 بدلش نه اصلیش از اون سر تر هستش ..ماکروفر (ماکروسافت )رو چه به طراحی =))

---------- نوشته در 11:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 PM ارسال شده بود ----------

واااای چه جعبه های نویی...حالا کنسولا به کنار!! تبریک میگم آقای مرتضی>:d<

امروز بالاخره تونستم یک NES تمیز بگیرم.....:x

viewer.php
[/URL][/IMG]
ممنون داداش
وای nes شو ببین چه کرده چقدر خوشگل به این میگن یک کنسول بی نظیر یه موج مکزیکی به افتخار کنسول جیگرمون nes:groupwave::groupwave::groupwave:

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
اقا نست مبارک ایشالله چرخاش برات بچرخه
در مورد 360 هم که کلا ارگونومیک ترین دسته دنیا مال سگا دریم کسته نه 360
360 به قول مرتضی کاربرد های زیادی میتونه داشته باشه مثلا
1: اگه 3 چراغ نشه شبا اشغال بزاره دم در
2: بچه شیطونی میکنه بگو برات 360 میخرم قیافشو ببینی سکته میکنی
3: اسم ایکس باکسه دیگه یعنی یه جعبه که توش ایکسه اگه کسی سه تا ازش داشته باشه میشه xxx که فیلمای بد هم برات نشون میده
4: دستگاه فوق العاده سورپرایز کنی هست اخه میدونی میسوزه ولی نمیدونی کی
5: هر موقع سه چراغ شو میشه ازش تو محل کار بعنوان وسیله برای گرم کردن ظرف غذا استفاده کرد که به قول مرتضی اگه کمی بزرگتر بود جای ابگرم کن یا سماورم میشد استفاده کرد شاید تا چند سال دیگه رو جهازیه دخترا بدن بگن کتری جدیده

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
اقا نست مبارک ایشالله چرخاش برات بچرخه
در مورد 360 هم که کلا ارگونومیک ترین دسته دنیا مال سگا دریم کسته نه 360
360 به قول مرتضی کاربرد های زیادی میتونه داشته باشه مثلا
1: اگه 3 چراغ نشه شبا اشغال بزاره دم در
2: بچه شیطونی میکنه بگو برات 360 میخرم قیافشو ببینی سکته میکنی
3: اسم ایکس باکسه دیگه یعنی یه جعبه که توش ایکسه اگه کسی سه تا ازش داشته باشه میشه xxx که فیلمای بد هم برات نشون میده
4: دستگاه فوق العاده سورپرایز کنی هست اخه میدونی میسوزه ولی نمیدونی کی
5: هر موقع سه چراغ شو میشه ازش تو محل کار بعنوان وسیله برای گرم کردن ظرف غذا استفاده کرد که به قول مرتضی اگه کمی بزرگتر بود جای ابگرم کن یا سماورم میشد استفاده کرد شاید تا چند سال دیگه رو جهازیه دخترا بدن بگن کتری جدیده
ممنونم>:d<
اقا این xbox بیچاره رو ترکوندید که!=))
حالا من حتی xbox 1 رو هم ازش زیاد خوشم نمیاد..نمیدونم ..شاید ریشه اش برمیگرده به سازندش : مایکروسافت..این اسم تو ذهن من با افسانه ای به نام ویندوز گره خورده..هیچ خاطره ای از گیم ازش ندارم..
دنیای گیم یعنی:آتاری.. نینتندو..سگا..و سونی برای من>:d<
حتی اگه این ایراداتم xbox 360 نداشت بازم سمتش نمیرفتم!:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر