War Inc . Battlezone

05198155693692603142.png

درود ...

امروز قصد دارم یه بازی AAA شوتر ( اول شخص / سوم شخص ) رو بهتون معرفی کنم که کاره بچه های Gamerfirst هست ... ( Free2Play )

اول بی مقدمه میرم سره موضوع اصلی هر بازی آنلاین یعنی پینگ ! بعد سره موضوعات دیگر

پینگی که تو سرور ها به من نشون میده از طریق Server Browser .. از 100 شروع میشه به بالا جالبه سرور های آمریکا هم هستند تو بخش سرور های اروپا هیچ کس نیست و پینگ هم بیشتره .. ! :| .. نباید نوسان داشته باشید مگر نه همه چی یهو Stop میشه .. البته بیشتر اوقات این مشکل پیش نمیاد ... من نتم ذغالیه ولی راحتم

حجم بازی : خداروشکر براتون یه لینک مستقیم پیدا کردم ولی باید بعد از نصب حدود 150 مگ حدودا آپدیت کنید

http://www.atomicgamer.com/files/99310/war-inc-battlezone-full-client-v06-08-2012-gamersfirst

بعد از نصب یوزر خود رو در GamerFirst می سازید بعد از تایید ایمیل .. می تونید وارد اکانت بشید

بعد از دیدن لانچر بازی می تونید Playnow رو بزنید و وارد خود بازی بشید

اول از همه یه سری توضیحات می دم در مورد خود بازی

WAR POINT : واحد پولی خود بازی می تونید باهاش آیتم ها رو بخری ولی بیشتر برای 1 یا 7 یا 30 روز .... ولی پول خوبی در اختیارتون می ذاره بد نیست

GC POINT : واحد پولی واقعی بازی می تونید با Paypal یا روش های دیگه خرید کنید .. باهاش زلم زیمبو میخرید :D ! نه می تونید آیتم های برای همیشه بخرید .

وارد بازی می شید چند تا منو می بینید ..

My Mercs : خرید اسلحه .. Customize کردن اسلحه . تغییر ظاهر ... خرید آیتم .. خرید لباس و ... همه همه در این بخش ... در اول بازی آیتم های تایمی مجانی در اختیارتون می ذاره و در هر چند

لول هم در اختیارتون می ذاره از دست ندیدش

Stats : از اسمش معلومه در مورد رنک و اچیومنت های و .. که میگیرید ..

Store : آیتم پولی .. ویژه کردن اکانت و Offer ها همگی در این بخش !

Commcuity : در این بخش دوستان - کلن - اخبار - جنگ کلن - می تونید انجام بدید ..

Option : دیگه لازم به توضیح نیست که :| ...

ولی در مورد گرافیک بازی

خیلی عالیه شما رو Ultra بازی کنی متوجه میشی ....

------

سوال داشتید در خدمتم

فقط یه نکته !

هر کی ثبت نام می کنه کلاسش رو هم بگه و Gamer ID تا هم دیگرو ادد کنیم و در لیست قرار بدم

گیمر آیدی دوستان :

Mamaduae2 - Assasult

پ.ن :
دوستان یه سری چیز های در مورد بازی نگفتم .. حوصلش نبود ولی بیاید بازی خیلی جالبه !

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان یه سری چیز های در مورد بازی نگفتم .. حوصلش نبود ولی بیاید بازی خیلی جالبه !
خب تاپیک نزن تا یکی که حوصلش میشه تاپیک بزنه . الان من نفهمیدم اصلا این بازی چی هست :| .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر