WARFACE ONLINE

سلام دوستان امروز یه بازی آنلاین سبک شوتر اول شخص رو میخوام براتون معرفی کنم ساخت کرایتک هست و با موتور cryengine ساخته شده گرافیکش کاملا قابله قبوله و گیم پلی بازی فوق العادس

viewer.php

یه مزیتی که warface نسبت به بازی های آنلاین دیگه در سبک شوتر داره اینه که بازی دو حالت داره:
PVP .1 که مثل همه ی بازی های دیگه بازی کن ها دو تیم میشن بازی میکنن
2. PVE که تو این قسمت حداکثر 5 بازیکن میتونن با هم یه تیم رو تشکیل بدن و یه سری مراحل که هر روزه تغییر میکنه رو بازی میکنن و دشمن ها هوش مصنوعی هست این قسمت از بازی رو بدون همکاری و کار های تیمی خیلی سخت میشه بازی کرد

viewer.php

در کل رکن اصلی این بازی کار های تیمی هست که هم در pvp و هم در pve اگر تیم شما بازنده باشد حالا شما هرچقدر هم خوب بازی کرده باشید به نسبت امتیاز و پول کمتری دریافت میکنید این ویژگی در وحله اول خوب به نظر نمی آید ولی اگه یکم روش فکر کنید میبینید که بازی یه هدف اصلی داره اونم کار تیمیه پس این کم امتیاز دادن به همه ی تیم بازنده خیلی هم درسته و کار خوبیه

viewer.php

بذارید تنها مشکل بازی رو م بگم که نگید نگفتم بازی فعلا زبونش روسیه البته با وجود این زبون روسی من کاملا تو بازی راه افتادم و دیگه مشکلی واسه بازی ندارم و به شما پیشنهاد میکنم این مشکل رو نادیده بگیرید
والبته بگم این بازی کاملا رایگانه
شما حجم 2 گیگ رو دانلود میکنید و بعد از این مقدار دانلود بازی حجم حدود 4 گیگ رو تو هارد شما اشغال میکنه
این هم لینک دانلودر بازیСкачать | Warface
بعد هم تو این صفحه ثبت نام میکنید و بعد دیگه بازی Профиль пользователя | Warface

در آخر هم از یکی از اعضا همین سایت یعنی دوستم L.O.S تشکر میکنم که این بازی رو بهم معرفی کرد

viewer.php

---------- نوشته در 03:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:53 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من هر کاری کردم عکس ها پیوست نشد اون جاهای خالی رو که تو متن میبینید جای عکسه

برو بکس سایت تو بازی (فعلا)
chiff==> 525166
jimkaro1==>09138451108
L.O.S==>918993131920

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FAR73ZAD

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
والا رو سیستم ما ( پنتیوم 4) ماینکرافت با کلی اشکال و لگ میاد بالا .... !!

ولی بی شوخی روی لپتاپ Core i5 و ATI HD 2GB + geforce 1share اجرا میشه به راحتی ؟؟؟؟

---------- نوشته در 05:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:25 PM ارسال شده بود ----------

راستی یه چیزی بگم دلتون شاد شه !!!!

موتور گرافیکی بازی Cyu Engine 3 هست ..... یعنی گرافیک بازی در حد crysis 3 میباشد :-o

حالا crysis3 هم نه ولی پایین نیست خیلی خوبه واسه یه بازی free2play

---------- نوشته در 10:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:06 PM ارسال شده بود ----------

آقا صادق بی زحمت پ.خ مارو ج بده !

جواب دادم

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
اصلا حجم کشیدن ربطی به گرافیک بازی نداره در حین بازی آنلاین فقط داده های جا به جاییها رد و بدل میشه حالا چه گرافیک بالا باشه چه پایین مثلا اگر به توپ از یک نقطه به یک نقطه توی بازی آنلاین بره حجمی میکشه همونی خواهد بود که همون توپ با گرافیک بالا اون نقطه رو طی کنه چوم فقط داده های جا به جایی ها رد و بدل میشه !!!
بازی warface هم فقط گرافیک نیست از نظر گیم پلی هم خیلی خوب کار شده فقط کسی میتونه حرف منو درک کنه که فقط شده یکبار بازی رو تجربه کنه !!!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
اصلا حجم کشیدن ربطی به گرافیک بازی نداره در حین بازی آنلاین فقط داده های جا به جاییها رد و بدل میشه حالا چه گرافیک بالا باشه چه پایین مثلا اگر به توپ از یک نقطه به یک نقطه توی بازی آنلاین بره حجمی میکشه همونی خواهد بود که همون توپ با گرافیک بالا اون نقطه رو طی کنه چوم فقط داده های جا به جایی ها رد و بدل میشه !!!
بازی warface هم فقط گرافیک نیست از نظر گیم پلی هم خیلی خوب کار شده فقط کسی میتونه حرف منو درک کنه که فقط شده یکبار بازی رو تجربه کنه !!!

من که نگفتم بده گیم پلیش ! راستی تو فرومش خبری از نحوه تغییر زبان نبود ؟

---------- نوشته 26-08-2012 در 12:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 25-08-2012 در 10:51 PM ارسال شده بود ----------

بچه من الان رفتم صفحه ف..س بوک این بازی .
نوشته بود که بازی پاییز منتشر میشه ( همون نسخه انگلیسی یعنی )
پس چیزی نمونده

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
من که نگفتم بده گیم پلیش ! راستی تو فرومش خبری از نحوه تغییر زبان نبود ؟

---------- نوشته 26-08-2012 در 12:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 25-08-2012 در 10:51 PM ارسال شده بود ----------

بچه من الان رفتم صفحه ف..س بوک این بازی .
نوشته بود که بازی پاییز منتشر میشه ( همون نسخه انگلیسی یعنی )
پس چیزی نمونده
یک شیوه برای تغییر زبان بازی به انگلیسی بود که با آپدیتهای جدید بازی این شیوه دیگه جواب نمیده من خودم چکش کردم بازیتون خراب مشه با این شیوه و باید از اول نصبش کنید !!!

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق

من کاملا درکت میکنم چون همین الان داشتم pve میزدم

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
چقدر خوب شده بازی.عالی بود.امروز رفتم سراغ این بازی.دیدم براش پچ اومده. مشکل منم حل شد.بازی مثل آدم اجرا شد.تازه فهمیدم چی دارم بازی می کنم.فقط بعضی مسخره بازی میشه.میریزن تو ری اسپان پوینت. ولی در کل بازیش عالیه.

از این بعد دیگه.دوره‌ی بازی‌های F2Play هست به نظرم.

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
چقدر خوب شده بازی.عالی بود.امروز رفتم سراغ این بازی.دیدم براش پچ اومده. مشکل منم حل شد.بازی مثل آدم اجرا شد.تازه فهمیدم چی دارم بازی می کنم.فقط بعضی مسخره بازی میشه.میریزن تو ری اسپان پوینت. ولی در کل بازیش عالیه.

از این بعد دیگه.دوره‌ی بازی‌های F2Play هست به نظرم.

آره یوبی سافت هم گفته بیشتر میخواد رو بازی های free2play سرمایه گذاری کنه کرایتک هم که همینو داره روش کار میکنه ea هم که گفته generals 2 هم رایگانه کلا همه دارن میان توکار بازی های رایگان

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
بازی فوق العادست !!
من دموهاش رو دیدم یعنی یه بازی مولتی پلیر کامل هست !
میشه گفت یه مولتی پلیر در حد کریسیس و بتلفیلد داره ولی فیری !
اقا انتشار رسمی کیه من بی صبرانه منتظرم !

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
بازی فوق العادست !!
من دموهاش رو دیدم یعنی یه بازی مولتی پلیر کامل هست !
میشه گفت یه مولتی پلیر در حد کریسیس و بتلفیلد داره ولی فیری !
اقا انتشار رسمی کیه من بی صبرانه منتظرم !
منم دیدم دموش رو ولی میخوام گیم پلی خود بچه هارو ببینم
تو پاییز میاد
.........................
راستی اون رباته داستانش چیه ؟ اونم توسط آدم کنترل میشه یا هوش مصنوعی ؟

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
منم دیدم دموش رو ولی میخوام گیم پلی خود بچه هارو ببینم
تو پاییز میاد
.........................
راستی اون رباته داستانش چیه ؟ اونم توسط آدم کنترل میشه یا هوش مصنوعی ؟
سلام من که ویدئو از بازی کردن خودم گرفتم گذاشتم توی همین تاپیک هست بگردی میبینیش میتونی اون رو تماشا کنی و حالشو ببری !!!
اون روباطه هوش مصنوعی هست بازیکن نیست چون pve هست ولی توی pvp همه آدمهای واقعی هستن !!!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
سلام من که ویدئو از بازی کردن خودم گرفتم گذاشتم توی همین تاپیک هست بگردی میبینیش میتونی اون رو تماشا کنی و حالشو ببری !!!
اون روباطه هوش مصنوعی هست بازیکن نیست چون pve هست ولی توی pvp همه آدمهای واقعی هستن !!!
نه نبود

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
دوستان این ایدی هاتون یعنی همون شماره هاتون رو تو بازی بدین. ادد کنیم.با هم بازی کنیم.:d

این شماره منه: 918993131920

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
دوستان این ایدی هاتون یعنی همون شماره هاتون رو تو بازی بدین. ادد کنیم.با هم بازی کنیم.:d

این شماره منه: 918993131920

الان 3 تا از دوستان هستن نام کابری تو بازی سنتر و نام کاربریشونو تو بازی گذاشتم باید با هم قرار بذاریم با هم یه دست PVE بزنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر