WARFACE ONLINE

سلام دوستان امروز یه بازی آنلاین سبک شوتر اول شخص رو میخوام براتون معرفی کنم ساخت کرایتک هست و با موتور cryengine ساخته شده گرافیکش کاملا قابله قبوله و گیم پلی بازی فوق العادس

viewer.php

یه مزیتی که warface نسبت به بازی های آنلاین دیگه در سبک شوتر داره اینه که بازی دو حالت داره:
PVP .1 که مثل همه ی بازی های دیگه بازی کن ها دو تیم میشن بازی میکنن
2. PVE که تو این قسمت حداکثر 5 بازیکن میتونن با هم یه تیم رو تشکیل بدن و یه سری مراحل که هر روزه تغییر میکنه رو بازی میکنن و دشمن ها هوش مصنوعی هست این قسمت از بازی رو بدون همکاری و کار های تیمی خیلی سخت میشه بازی کرد

viewer.php

در کل رکن اصلی این بازی کار های تیمی هست که هم در pvp و هم در pve اگر تیم شما بازنده باشد حالا شما هرچقدر هم خوب بازی کرده باشید به نسبت امتیاز و پول کمتری دریافت میکنید این ویژگی در وحله اول خوب به نظر نمی آید ولی اگه یکم روش فکر کنید میبینید که بازی یه هدف اصلی داره اونم کار تیمیه پس این کم امتیاز دادن به همه ی تیم بازنده خیلی هم درسته و کار خوبیه

viewer.php

بذارید تنها مشکل بازی رو م بگم که نگید نگفتم بازی فعلا زبونش روسیه البته با وجود این زبون روسی من کاملا تو بازی راه افتادم و دیگه مشکلی واسه بازی ندارم و به شما پیشنهاد میکنم این مشکل رو نادیده بگیرید
والبته بگم این بازی کاملا رایگانه
شما حجم 2 گیگ رو دانلود میکنید و بعد از این مقدار دانلود بازی حجم حدود 4 گیگ رو تو هارد شما اشغال میکنه
این هم لینک دانلودر بازیСкачать | Warface
بعد هم تو این صفحه ثبت نام میکنید و بعد دیگه بازی Профиль пользователя | Warface

در آخر هم از یکی از اعضا همین سایت یعنی دوستم L.O.S تشکر میکنم که این بازی رو بهم معرفی کرد

viewer.php

---------- نوشته در 03:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:53 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من هر کاری کردم عکس ها پیوست نشد اون جاهای خالی رو که تو متن میبینید جای عکسه

برو بکس سایت تو بازی (فعلا)
chiff==> 525166
jimkaro1==>09138451108
L.O.S==>918993131920

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FAR73ZAD

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
حجمش چقدره دقیقا ؟! پینگ ؟!
حجمش 2.12 گیگ هست دقیقا !!!
پینگ هم وقتی شما وارد یه روم میشید با چند خط نشون داده که برای من معمولا فقط یک خط اون هم قرمز رنگ هست ولی توی خود بازی خیلی خوب و راحت میشه بازی کرد و تاخیرش خیلی کمه برای بازی pve و حتی pvp هم مشکلی نخواهید داشت مگر نه من هم نمیتونم تاخیر رو تحمل کنم مطمئن باشید که اگر پینگ بازی قابل تحمل نبود من اینقدر وقت خودم رو توی بازی صرف نمیکردم و به بقیه پیشنهادش نمیکردم !!!
یه راهنمایی هم برای دانلودش میگم شما وقتی loader بازی رو گرفتید که در واقع همون دانلودر هست روی اون کلیک کنید یه صفحه میاد که توی اون بالا سمت راست یه کلید هست روی اون کلیک کنید از شما مسیری توی سیستون رو میخواد اون مسیر رو بدید بعدش اکی کنید بازی شروع به دانلود میشه قابلیت resume هم داره خیالتون راحت !!!
بعد از دانلود بازی توی همون صفحه که کلید دانلود بود همون کلید تبدیل به یه رنگ دیگه میشه دوباره روش کلیک کنید میبینید دوباره یه مسیر میخواد در واقع یکبار شما مسیر دادید که بازی رو توی یکی از درایوها دانلود کنه حالا مسیر میخواد که همون محتویات دانلود شده رو براتون هر جا که خواستید نصب کنه مسیر رو تعیین کنید و اکی کنید تا بازی نصب بشه نصبش زیاد طول نمیکشه بعد از نصب توی همون صفحه که کلید دانلود بود میبینید همون کلید رنگش سبز شده بعد از نصب بازی در واقع الان دکمه تبدیل به play شده روی اون کلیک کنید و بعدش از شما ایمیل و پسورد میخواد همونایی که موقع ساخت اکانت دادید اونها رو بدید و اکی کنید بازی شروع میشه حالش رو ببرید فقط قابل توجه بازی رو کمترین کارت گرافیکها هم اجرا میشه و لذت بازی به گرافیک بالاش هست پس برید توی تنظیمات گرافیک (خودتون میتونید پیداش کنید خیلی راحنه) همه ی تیکها رو قرار بدید و اون گزینه ها روی روی گزینه ای که در چپ هست قرار بدید تا کیفیت بالا بره گزینه ها هر چی راستتر میان کیفیت رو پایینتر میارن !!!
بعد از نصب بازی آیکونش روی صفحه میفته هر بار که کلیک کنید اون صفحه میاد و روی دکمه بالا سمت راست کلیک کنید تا بازی شروع بشه اگر آپدیت جدید هم برای بازی اومده باشه اول آپدیتهای جدید رو میگیره و بعدش با کلیک روی همون دکمه که سبز رنگ شده بازی اجرا میشه حالش رو ببرید !!!
اولین بازی که بازی شروع میشه کاراکترتون و رو انتخاب میکنید به همراه یک نام نامش رو با توجه به اینکه ما کیبورد روسی نداریم فقط میتونید شماره بدید مثلا من شماره موبایلم نام یارم هست :)
اگر کیبورد روسی دارید خوب نام روسی بدید اگر نداریم یه شماره بدید حالا هر چی .
حالا دیگه غذای ما (warface) آماده هست به تعداد لازم صرف کنید و سر میز کامپیوتر بیاورید !!!
یادتون نره این شاهکار رو به بقیه هم توصیه کنید ما با یک بازی گرافیک نسل بعد آنلاین طرفیم !!!

آخرین ویرایش:

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
پینگ هم وقتی شما وارد یه روم میشید با چند خط نشون داده که برای من معمولا فقط یک خط اون هم قرمز رنگ هست ولی توی خود بازی خیلی خوب و راحت میشه بازی کرد و تاخیرش خیلی کمه برای بازی pve و حتی pvp هم مشکلی نخواهید داشت مگر نه من هم نمیتونم تاخیر رو تحمل کنم مطمئن باشید که اگر پینگ بازی قابل تحمل نبود من اینقدر وقت خودم رو توی بازی صرف نمیکردم و به بقیه پیشنهادش نمیکردم !!!
یه راهنمایی هم برای دانلودش میگم شما وقتی loader بازی رو گرفتید که در واقع همون دانلودر هست روی اون کلیک کنید یه صفحه میاد که توی اون بالا سمت راست یه کلید هست روی اون کلیک کنید از شما مسیری توی سیستون رو میخواد اون مسیر رو بدید بعدش اکی کنید بازی شروع به دانلود میشه قابلیت resume هم داره خیالتون راحت !!!
بعد از دانلود بازی توی همون صفحه که کلید دانلود بود همون کلید تبدیل به یه رنگ دیگه میشه دوباره روش کلیک کنید میبینید دوباره یه مسیر میخواد در واقع یکبار شما مسیر دادید که بازی رو توی یکی از درایوها دانلود کنه حالا مسیر میخواد که همون محتویات دانلود شده رو براتون هر جا که خواستید نصب کنه مسیر رو تعیین کنید و اکی کنید تا بازی نصب بشه نصبش زیاد طول نمیکشه بعد از نصب توی همون صفحه که کلید دانلود بود میبینید همون کلید رنگش سبز شده بعد از نصب بازی در واقع الان دکمه تبدیل به play شده روی اون کلیک کنید و بعدش از شما ایمیل و پسورد میخواد همونایی که موقع ساخت اکانت دادید اونها رو بدید و اکی کنید بازی شروع میشه حالش رو ببرید فقط قابل توجه بازی رو کمترین کارت گرافیکها هم اجرا میشه و لذت بازی به گرافیک بالاش هست پس برید توی تنظیمات گرافیک (خودتون میتونید پیداش کنید خیلی راحنه) همه ی تیکها رو قرار بدید و اون گزینه ها روی روی گزینه ای که در چپ هست قرار بدید تا کیفیت بالا بره گزینه ها هر چی راستتر میان کیفیت رو پایینتر میارن !!!
بعد از نصب بازی آیکونش روی صفحه میفته هر بار که کلیک کنید اون صفحه میاد و روی دکمه بالا سمت راست کلیک کنید تا بازی شروع بشه اگر آپدیت جدید هم برای بازی اومده باشه اول آپدیتهای جدید رو میگیره و بعدش با کلیک روی همون دکمه که سبز رنگ شده بازی اجرا میشه حالش رو ببرید !!!
اولین بازی که بازی شروع میشه کاراکترتون و رو انتخاب میکنید به همراه یک نام نامش رو با توجه به اینکه ما کیبورد روسی نداریم فقط میتونید شماره بدید مثلا من شماره موبایلم نام یارم هست :)
حالا دیگه غذای ما (warface) آماده هست به تعداد لازم صرف کنید و سر میز کامپیوتر بیاورید !!!
یادتون نره این شاهکار رو به بقیه هم توصیه کنید ما با یک بازی گرافیک نسل بعد آنلاین طرفیم !!!

مهرداد جان نام کاربت رو میتونی بگی

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی

-

تهرانی کسی هست بهم آموزش بده و فایلشم بده ! ؟ ازش بگیرم و بازی کنم ..

( ممنون مهرداد به موقع همش رو می خونم !

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
سیستم مورد نیاز چیه ؟؟
رو پنتیوم 4 اجرا میشه ؟؟:d

Send from HtC One X using tapatalk 2
من روی سیستمم که گرافیک 7300 gt داشتم اجرا شد ولی با پایینترین گرافیک من خودم بیشتر روی سیستم داداشم بازی میکنم که گرافیک خوبی داره و روی آخرین تنظیمات گرافیکی میشه بازی کرد !!!
بازیش اصلا با گرافیک پایین حال نمیده حالش روی گرافیک بالاست !!!

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
سیستم مورد نیاز چیه ؟؟
رو پنتیوم 4 اجرا میشه ؟؟:d

Send from HtC One X using tapatalk 2

سیستم مورد نیاز رو اینجا ببینید
Скачать | Warface

---------- نوشته در 12:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:58 AM ارسال شده بود ----------

راستی خب هر چی تنظیمات گرافیک بالاتر باشه ، ترافیک بیشتری مصرف میکنه ها ! پس ما در همون حد mw3 قانعیم

آقا سهند نمی خوای بازی کنی از اون ایرادای بنی اسرائیلی گرفتی
بعد همین شما اگه به گرافیک افتضاح mw3 قانع نباشی اکتی دیگه هرسال نمیاد با همون گرافیک بازی جدید بده بیرون

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
من روی سیستمم که گرافیک 7300 gt داشتم اجرا شد ولی با پایینترین گرافیک من خودم بیشتر روی سیستم داداشم بازی میکنم که گرافیک خوبی داره و روی آخرین تنظیمات گرافیکی میشه بازی کرد !!!

آره.من اصلا بخاطر همین .بازی رو گذاشتم کنار.هم این وارفیس هم این گوست ریکن آنلاین. بد اجرا می شد رو سیستمم.حیف اون 4 گیگ. فعلا فقط Smite بازی می کنم.کسی بتا کی خواست بگه.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
سیستم مورد نیاز رو اینجا ببینید
Скачать | Warface

---------- نوشته در 12:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:58 AM ارسال شده بود ----------

آقا سهند نمی خوای بازی کنی از اون ایرادای بنی اسرائیلی گرفتی
بعد همین شما اگه به گرافیک افتضاح mw3 قانع نباشی اکتی دیگه هرسال نمیاد با همون گرافیک بازی جدید بده بیرون

داداش همه چیز که گرافیک نیست که . اصلا از اونا گذشته اگه انگلیسی بود همین الان داشتم بازیش میکردم .

---------- نوشته در 01:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:53 PM ارسال شده بود ----------

از اون حرفا زدیا :| مگه بازی تحت وبه !

مگه هر چی جزئیات گرافیکی بیشتر باشه ترافیک بیشتر مصرف نمیشه ؟
میتونی امتحان کنی

---------- نوشته در 01:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:55 PM ارسال شده بود ----------

تو فروم سایت می تونید بگردید چطوری انگلیسیش کنیم !

شما رو دنبالش به نتیجه ای رسیدی مارو بی خبر نذار:-*

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...

والا رو سیستم ما ( پنتیوم 4) ماینکرافت با کلی اشکال و لگ میاد بالا .... !!

ولی بی شوخی روی لپتاپ Core i5 و ATI HD 2GB + geforce 1share اجرا میشه به راحتی ؟؟؟؟

---------- نوشته در 05:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:25 PM ارسال شده بود ----------

راستی یه چیزی بگم دلتون شاد شه !!!!

موتور گرافیکی بازی Cyu Engine 3 هست ..... یعنی گرافیک بازی در حد crysis 3 میباشد :-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر