راهنمایی در مراحل Darksiders II

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
Gnomad Scythes هست؟:D

آره درسته خودشه شما تونستی بگیریش ؟

---------- نوشته در 10:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:24 PM ارسال شده بود ----------

دوستان می خواستم بدونم تو این مرحاه چه باید کرد اول مرحه 15 اون قسمتی که 2 تا PORTAL هستش یکی به سمت بالا یکی به سمت پایین اگه راهنمایی کنید ممنون [ULR]http://darksidersdungeon.net/Darksiders-II/Walkthrough/15/1526.jpg[ULR]
پرتالی که تو رو به سمت بالا پرتاب میکنه رو باید با قدرت بیشتر باز کنی . برای این کار دکمه ای که برای باز کردن پرتال استفاده میکنی رو چند لحظه نگه دار بعد رهاش کن . در این صورت دریچه ای که باز میشه تو رو با شدت بیشتری به بالا پرتاب میکنه .

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آره درسته خودشه شما تونستی بگیریش ؟

---------- نوشته در 10:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:24 PM ارسال شده بود ----------

پرتالی که تو رو به سمت بالا پرتاب میکنه رو باید با قدرت بیشتر باز کنی . برای این کار دکمه ای که برای باز کردن پرتال استفاده میکنی رو چند لحظه نگه دار بعد رهاش کن . در این صورت دریچه ای که باز میشه .تو رو با شدت بیشتری به بالا پرتاب میکنه .
نه :D، دو تا از عروسک هاشو پیدا کردم فقط. ولی‌ ظاهراً افکت جالبی‌ داره :D، مردم رو منفجر می‌کنه لول

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
نه :D، دو تا از عروسک هاشو پیدا کردم فقط. ولی‌ ظاهراً افکت جالبی‌ داره :D، مردم رو منفجر می‌کنه لول

متاسفانه اولی رو از دست دادم تو مرحله Kingdom of the Dead . نمیدونم میشه برگست به اونجا یانه تقریبا اخرای مرحله بود .

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
متاسفانه اولی رو از دست دادم تو مرحله Kingdom of the Dead . نمیدونم میشه برگست به اونجا یانه تقریبا اخرای مرحله بود .
اگه آخرش((بعد اینکه قفل آخر رو باز میکنی‌) باشه که می‌شه برگشت، چون آخرش راه نسبتا صافی داره و lever اینا نداره که ببری بالا پایین.

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
اگه آخرش((بعد اینکه قفل آخر رو باز میکنی‌) باشه که می‌شه برگشت، چون آخرش راه نسبتا صافی داره و lever اینا نداره که ببری بالا پایین.

قبل از قفله آخره :
1255.jpg

هري پاتر

کاربر سایت
Sep 26, 2012
7
خب من اون مرحله رو رد كردم آبشار دومم رد كردم ولي سر آبشار سوم اونجاي كه چندتا گوي طلاي هست گيركردم نميدونم چه شكلي بايد برم ميشه يكي كمك كنه

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
خب من اون مرحله رو رد كردم آبشار دومم رد كردم ولي سر آبشار سوم اونجاي كه چندتا گوي طلاي هست گيركردم نميدونم چه شكلي بايد برم ميشه يكي كمك كنه

لطفا یه عکسی بزار.

آخرین ویرایش:

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
حالا شما از ما اشکال بگیر باشه.میخواستم تایپ کنم (عکسی) عزیز بابا.

خداییش داداش کامیار سوتی دادی.(از دستم دلخور نشو واسه شوخی گفتم):x
ای بابا چرا ویرایش کردی پستتو میخواستم بزارمش تو ترول بازدید خوبی ازش میشد.:d

ghostmohd

کاربر سایت
Oct 1, 2012
1
من یه مشکل تو یکی از مراحل دارم جایی که میره توی Death tree و وقتی می خواد بیرون بیاد توی زمین یه صفحه ی دایره ای سیاه پیدا می شه بعد از اینکه رفت اون تو و مرحله رو به پایان رسوند (همونجایی که یه روح رو که سواره عنکبوت یزرگی هست شکست میده) بعد اون نمی دونم چه جوری باید از مرحله خارج بشم اگه کسی بازی کرده لطفا بهم خبر بده ..​

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
من بازی رو تموم کردم . بعد از کشتن غول اخر بازی ، توی دمو تبری رو نشون میده که تو هوا معلقه کسی میدونه این تبر قابل دستیابی هست یا نه ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من بازی رو تموم کردم . بعد از کشتن غول اخر بازی ، توی دمو تبری رو نشون میده که تو هوا معلقه کسی میدونه این تبر قابل دستیابی هست یا نه ؟
Salvation ؟ بعد اینکه بازی رو تموم کردین خود به خود میاد تو Inventory یبار دیگه که بازی رو شروع کنین میتونین از Tome بردارین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر