20 نفر از جسورترین شخصیتهای مونث دنیای گیم

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
جیل ولنتاین رو از یاد نبر ؛ مقاله جالب و خوبی بود ؛ رجوع به بازی های قدیمی هم قطعاً صلاح دید افراد زیادی رو تغییر میده . حتماً به شخصیت های مونث بازی های قدیمی هم رجوع کن .

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
حیف این گفتگو که سرانجامی نداشته ! پس بقیه کارکترها چی شدن؟؟ چرا این گفتگو رو به حال خودش رها کردین؟

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
خوشبختانه تاپیک هنوز بسته نشده و این نشون میده که هنوز فرصت برای کامل کردن این مقاله هست.

متأسفانه وقتی این مقاله رو شروع کردم در میانه ی راه به مشکلات زیادی بر خوردم و در حال حاضر هم مشکلاتم چند برابر شده به قدری که به سختی می تونم توی همین سایت هم حضور پیدا کنم و کامنت بزارم چه برسه به اینکه مقاله بنویسم، چند وقت پیش یکی از دوستان گفته بود که برای کامل کردن مقاله همکاری می کنه ولی اونم براش مشکلی پیش اومد که منو دست تنها گذاشت. شاید تو نیمه ی دوم سال یه مقدار از مشکلاتم حل شه که اگر اینطور باشه، حتما ادامه ی مقاله رو از سر میگیرم، اگر هم نه که همین جا میگم دوستانی که دستی در نویسندگی و مقاله نویسی دارن به علاوه ی زبان انگلیسی خوب و آشنایی با شخصیتهای زن در تاریخ بازی های کامپیوتری منو در تموم کردن این مقاله یاری بدن

با تشکر از همگی

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
من تو دنیای Game کسی قشنگ تر از ایشون تو بین ضعیفه ها :d ندیدم..!! واقعا سم فیشر به چنین آنالیزورجسوری نیاز داشت تا سم فیشر باشه.:x
Anna Grimsdottir

250px-Gr%C3%ADmsd%C3%B3ttir_Blacklist.png

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
خدا ازت نگذره کسی که مقاله رو نوشته از این آیا هرچی داریی بنویس من عاشق این شخصیت بودم و هستم خواهم بود فیلم ژاپنی شو هم دیدم دو نسخه متفاوتش ولی گیمش یه چیز دیگه بود مرسی و ممنون از شما

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر