20 نفر از جسورترین شخصیتهای مونث دنیای گیم

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
عالی بود منتظر ادامه این مطلب هستیم! [6] :d
خیلی خوب بود فقط مونا رو بیشتر کن لطفا . ;;) چی پارتی بازی ندارید ؟ :((
:d
منتظر ادامه مطلب هستیم ;)

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
خسته نباشی آتوسا جان منتظر ادامش هستیم :d
با اون قسمت Final Fantasy ـت حال کردم...امیدوارم Lightening و بقیه ی شخصیت های مونث (دنبال کلمه ی مناسب تری بودم که حداقل فارسی باشه ولی گیر نیوردم:d)تاثیر گذار Final Fantasy Worldفراموش نشن...
درمورد نظر سنجی حس میکنم قبلا یه همچین تاپیکی بوده ولی مطمئن نیستم. گذاشتن نظرسنجی بخوای نخوای باعث منحرف شدن تاپیک میشه.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
hard woman = LIGHTNING

بخشی که مطالعه کردید مقدمه یا به اصطلاح پیش گفتاری بود برای "مروری بر شخصیت پردازی، بیوگرافی و خلاصه ی داستان 20 نفر از جسورترین شخصیتهای مونث دنیای بازیهای ویدئویی. امیدوارم از مطالعه ی آن لذت ببرید.

با تشکر از دویل گرل عزیز بسیار موضوع قشنگی هست این تاپیک 20 خانم جسور دنیای گیم ولی من دعا میکنم شخصیت بسیار زیبا و قوی و با ابهت LIGHTNING از سری بازی های FINAL FANTASY XIII که دو قسمت از این سری آمده + اینکه حتی شماره ی سومش تایید شده و تو متن خبر تاییدی گفته بودن بالاخره LIGHTNING SAGA در قسمت XIII-3 به پایان خواهد رسید که این میتونه خبر خوبی باشه ولی نه واسه من چون من عاشق این شخصیت هستم که همینطور در عکس زیر خواهید دید علاوه بر زیبایی زنانه را دارد و همچنین WARRIOR GODESS میباشد که خودش خیلی هست و یکی از سفت و سخت ترین شخصیت های مونث بوده که من تو عمرم دیدم بعد از
THE BOSS

ولی من خیلی خوشحالم که این مطلب رو گذاشتید + اینکه یک بار گفتم دوباره میگم 100% باید LIGHTNING جزو 20 نفر باشد چون اگر نباشد نامردی قلمداد میشود ممنون از توجهتون

عکس : {LIGHTNING WARRIOR & GAURDIAN OF GODESS {FINAL FANTASY XIII-2

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг

با تشکر از دویل گرل عزیز بسیار موضوع قشنگی هست این تاپیک 20 خانم جسور دنیای گیم ولی من دعا میکنم شخصیت بسیار زیبا و قوی و با ابهت LIGHTNING از سری بازی های FINAL FANTASY XIII که دو قسمت از این سری آمده + اینکه حتی شماره ی سومش تایید شده و تو متن خبر تاییدی گفته بودن بالاخره LIGHTNING SAGA در قسمت XIII-3 به پایان خواهد رسید که این میتونه خبر خوبی باشه ولی نه واسه من چون من عاشق این شخصیت هستم که همینطور در عکس زیر خواهید دید علاوه بر زیبایی زنانه را دارد و همچنین WARRIOR GODESS میباشد که خودش خیلی هست و یکی از سفت و سخت ترین شخصیت های مونث بوده که من تو عمرم دیدم بعد از
THE BOSS

ولی من خیلی خوشحالم که این مطلب رو گذاشتید + اینکه یک بار گفتم دوباره میگم 100% باید LIGHTNING جزو 20 نفر باشد چون اگر نباشد نامردی قلمداد میشود ممنون از توجهتون

عکس : {LIGHTNING WARRIOR & GAURDIAN OF GODESS {FINAL FANTASY XIII-2
بردیا تو باز اومدی تز دادی؟! :d
نذار مثل دیشب بشه، حالتو میگیرم ها:d

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
همون مگه خودتون به داد خودتون برسید من تو این مدت که تو بازی سنتر بودم ندیدم یه پسر در این موردا مطلب بنویسه:Dولی خوب بود خوشم اومد

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,497
آیا شپرد در این لیست خواهد بود؟ :D

4682.shep11.jpg
نذارید همچین خفنیتی هدر بره :D
پ.ن : میدونم cosplay هستش :D ضمنا گیر ندید شپرد هر شکلی می تونه باشه :D

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
دوستان همراهان عزیزان
واقعا معذرت می خوام این چند وقته نبودم
اینترت نداشتم :D
ولی حالا برگشتم با ادامه مقاله;) امیدوارم مثه اول کاری با ما باشید ;)
ممنون از همراه شما :D

---------- نوشته در 11:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:46 AM ارسال شده بود ----------

پست اول آپدیت شد

Game_Dominator

کاربر سایت
Aug 7, 2012
14
واقعاً مطالب مفید و البته خواندنی ای می نویسید.
شخصاً خسته نباشید می گویم ...

راستی در مورد Tifa , Aerith از سری بازی فاینال فانتزی 7 هم مطلب دارید ؟ :D

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
خواهش می کنم
والاه لیست 20 نفری قراره شخصیتهاش به نوعی سوپرایز هم باشن :D
مطمئنا از فاینال فانتزی هم در لیست هستن ;)

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
ممنون آتوساجان بدون شك مي تونم بگم فقط چندتا پست و مبحث ديدم كه اندازه اين تاپيك شما حرفه اي باشه واقعا عالي بودش;)

ولي خوب يه مشكلي كه بنده دارم اينه كه نميدونم چرا هرگز نمي تونم با يه شخصيت زن تو بازي ارتباط برقرار كنم واقعا نميدونم اين مطلب فقط در دنياي گيم خلاصه نميشه و در مورد هر فيلم يا سريالي هم هست به هرحال ميشه گفت اين مشكل منه نميدونم شايد دچار يه جور بيماري Women Hater شدم:d

---------- نوشته در 03:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:32 PM ارسال شده بود ----------

دوستان عزيزم لطف كنيد به پاس اين همه زحمات به تاپيك رتبه عالي بديد تا كمي قدرداني بشه از اين مطلب مفيد و زحمات ايشون;)

thumb_51926_ItsAllGood_.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر