بازی کردن در حالت شبکه بین دو کامپیوتر کنار هم

با سلام
دو تا کامپیوتر رو از طریق ویندوز سون و کابل به هم شبکه کردم و پینگ میشن
میخواستم یه بازی نصب کنم که بشه از طریق کامپیوترها با هم بازی تحت شبکه بکنیم
کسی میتونه کمک کنه چه بازی رو نصب کنم و چطور با هم شبکه بازی کنیم
لطفا یه بازی مناسب و نحوه شبکه کردن و تنظیماتش رو در سایت قرار بده با تشکر

---------- نوشته در 06:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:18 PM ارسال شده بود ----------

مثلا میشه فوتبال 2012 یا کال او دیوتی رو به صورت شبکه بازی کرد؟
تنظیماتش چطور هست؟

---------- نوشته در 06:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:20 PM ارسال شده بود ----------

مثلا میشه فوتبال 2012 یا کال او دیوتی رو به صورت شبکه بازی کرد؟
تنظیماتش چطور هست؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
اگر بازی دارای بخش LAN باشه می تونید نصب کنید، بعد یک شبکه ی داخلی از توی بازی توی بخش لن برای خودتون ایجاد کنید و بازی رو انجام بدید.
FIFA 12 میشد به نظرم.
MW3 هم فکر کنم بخش لن داشت.

پ.ن: برای پاک کردن پست ها نیازی به توضیح وجود نداره.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
پ.ن: برای پاک کردن پست ها نیازی به توضیح وجود نداره.
اتفاقا خیلی هم نیاز هست
به هر حال
اگر امکان داره روش بازی در شبکه رو مثلا در همون بازی کال او دیوتی توضیح دهید

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
من شخصاً این بازی رو لن انجام ندادم، برای اطلاع از این موضوع پیشنهاد می کنم در تاپیک این بازی:
http://forum.bazicenter.com/thread56389/

سوالتون رو مطرح کنید، و ببینید آیا کسی این کار رو انجام داده، و آیا این امکان وجود داره یا خیر.

azerakhsh15

کاربر سایت
Aug 13, 2012
3
میخوم سه تا لپ تاب رو به هم وصل کنم و کال اف دیوتی بازی کنیم. مودمم چهار پورت برای لن داره. سه تا کابل لن رو به مودم وصل کنم و ای پی بدم شبکه میشن؟
اونوقت یکی سرور شد بقیه میتونن به بهش وصل بشن؟

mamdi1313

کاربر سایت
Aug 14, 2012
1
سوال حیثیتی

سلام من یه سوال دارم هر کسی جواب بده تا آخر عمر مدیونشم(البته نه در این حد ولی خیلی برام مهمه)
من یه لپ تاپ و یه pc دارم میخام با هم شبکه شون کنم تا call of duty MW2 رو مولتی پلیر بازی کنم.یه کابل هم گرفتم براش ولی دیگه بقیشو بلد نیستم چیکار کنم.در ضمن ویندوز جفتشون 7 هست و هر دو کارت شبکه رو خودشون دارن.اگه یه نفر زحمت بکشه و بفرسته به ایمیلم بسیار بسیار ممنون میشم اگه pdf باشه و تصویری هم باشه که یه عمر کنیزیشو میکنم.غلامتم برام بفرس به این ایمیلmamadi1313@yahoo.com
نوکرتم
چاکرتم
مخلصتم
خاک زیر ...

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
سلام به همه ی دوستان لنی ! :d
لازمه که یه سری توضیحات در مورد مولتی بازی کردن به صورت لن بدم .
اولا همه ی گیم هایی که قسمت multiplayer سربرگ lan دارن رو میشه لن بازی کرد به جز بازی هایی که به تازگی وارد بازار شدن و موقع هک شدن قسمت لنشون هم از کار افتاده مثل spec ops که برای لن بازی کردن نیازه که هک انلاینش رو بریزید و با steam در حالی که انلاینید لن بازی کنید که اصلا به درد نمیخوره .
حالا روش بازی کردن به صورت لن : اول تمام کامپیوتر ها و یا لپتاپ هاتون رو شبکه کنید به این صورت که :
- اگه از دو تا کامپیوتر استفاده میکنید بهترین کار اینه که کابل لن رو مستقیم از یه کامپیوتر به کامپیوتر بعدی وصل کنید و یا از طریق wifi با هم شبکه بسازید (که پایین توضیح خواهم داد چه طوری ) ( و اگه ویندوزتون 7 باشه کار تمومه )
- اگه چند تا کامپیوتر یا لپتاپ دارید با هم میتونید با کابل و هم با wifi یه شبکه ی محلی بسازید ، اگه میخواید با کابل به هم وصل شید باید یه router داشته باشید ( که اغلب مودم ها قابلیت روتر شدن دارن ) و بعد همه ی کامپیوتر ها رو از طریق wifi به روتر وصل کنید و مثل حالت اول در این حالت هم اگه ویندوزتون 7 هست کار تمومه .
حالا روش ساخت شبکه از طریق wifi : اگه لپتاپ دارین و لپتاپتون wifi داره بهترین کار اینه که با wifi لن بسازید به این شکل که اول همه wifi هاتون رو روشن کنید بعد یه نفر تو قسمت network & sharing center و از set up a new network یه شبکه ی خانگی ( home network ) از طریق wifi بسازه و بعد بقیه بهش جوین بشن .
- یه حالت خاص هم داره که شما مثلا 2 یا چند لپتاپ دارین و یه pc ! که نه روتر دارین و نه این که pcتون wifi داره ! تو این حالت اگه همه ی لپتاپاتون wifi داشته باشن بازم امیدی برای لن بازی کردن هست ! اینطوری که یکی از لپتاپ ها سرور میشه ( ینی حتما حتما فقط باید این لپتاپ تو بازی سرور بسازه پس تو انتخابش دقت کنید ( از نظر سیستم بهتره قوی ترینش سرور باشه )) بعد pc رو از طریق کابل به این لپتاپ و لپتاپ های دیگه رو از طریق wifi به همین لپتاپ کانکت میکنین .

بریم سراغ بازی ! اول از همه دقت کنید بازی شما قابلیت لن داشته باشه ( بهترین بازی های لن رو که خودم بازی کردم پایین مینویسم ) بعد کسی که به لحاظ سیستمی قوی تره تو بازی و قسمت multiplayer و سربرگ lan یه سرور میسازه ( یا همون host میشه ) که تنظیمات سرور تو بازی های مختلف متفاوته برای همین از توضیح دادنش میگذرم ( البته اصلا کار سختی نیست یه سری تنظیمات مثل انتخاب مپ و مد و زمان بازی و ... ) بقیه هم از همون سربرگ رو سرور کلیک میکنن و join رو میزنن ( اگه اسم سرور رو برای یقیه نیاورده بود refresh کنید اگه بازم نشد باید فایروالتون رو خاموش کنید البته اگه میخواین لن بازی کنید به هیچ وجه نرم افزار های لن مجازی رو رو کامپیوترتون نصب نکنید ( مثل تانگل و هاماچی و ... ) بعضی وقتا هم کلا بازی گیر میده و اصلا سروری پیدا نمیکنه تو این حالت یکی دیگه هاست بشه بهتره ) بعدش دیگه راحت بازی کنید .

لیست بهترین بازی های لن :
COD MW3
COD MW1
COJ BB
GTA IV ( حتما امتحانش کنید ( منوی مولتی تو موبایل کاراکتره ))
NFS MW
GTA EFLC
HAWX
Splinter cell conviction
Age of Empiers III
و خیلی از بازی های دیگه ! ( در مورد MW2 باید بگم یه کرکی میخواد که نمیتونید تو اینترنت پیدا کنید و حتما باید نسخه ای که هک شده از اینترنت خرید پستی کنید MW3 هم یکم دنگ و فنگ داره ولی میشه )
بازی های coop زیادی هم هستن که واقعا قشنگن مثل saints row the third و قسمت coop بازی MW3 !

اخیش تموم شد ! امیدوارم لذت ببرید ! :)
سوالی بود در خدمتم .

آخرین ویرایش:

hamed_u139

کاربر سایت
Mar 30, 2008
13
بازی pes 2013 قابلیت شبکه کردن از طریق مودم رو داره که بشه چند نفری با هم از طریق 3 لب تاپ یک کاپ بزاریم با هم بازی کنیم؟ اگر میشه خواهشا راهنمایی فرمایید چطوری ؟

mela1

کاربر سایت
Oct 15, 2012
20
اولین کار برای آنلاین بازی کردن بعد از ست کردن آی پی دو کامپیوتر , شیر کردن درایور هاست.در ضمن برای تست شبکه یهو نرو یه بازی سنگین مثل Cod رو اجرا کن اول برو بازی های شبکه خیلی ساده مثل بازی تانک ها رو نصب کن که فکر کنم قبلا از سایت دانلود بازی معرفیش کردم یه سرچی بزنی پیدا میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر