معرفی انیمیشن و فیلم هایی که از روی بازیها ساخته شده !

انیمیشن و فیلمهای ساخته شده از روی بازیها :

• مجموع رای دهنده‌ها
    66

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
در این تاپیک قصد دارم با کمک شما عزیزان به معرفی انیمیشن و فیلم هایی که از روی بازیها ساخته شده بپردازم ، امیدوارم شما هم با معرفی عناوین مورد نظرتون به این تاپیک کمک کنید تا بتوانیم آرشیو خوبی در این زمینه برای سایت محبوبمون بازیسنتر تهیه کنیم .

الف : انیمیشن :

1) : Halo Legends 2010

halo-legends-.jpg

ژانر : انیمیشن،اکشن
کارگردانان : Shinji Aramaki, Hideki Futamura
داستان : بر اساس بازی کامپیوتر افسانه هالو (Halo) ساخته شده و روایت گر داستان بازی است که در آن به جنگ های فضایی بین انسان ها و گونه های دیگر جانداران در آینده مربوط می شود و.....

2) Ultramarines

Ultramarines-A-Warhammer.jpg

ژانر: انیمیشن ، علمی تخیلی
سال انتشار: ۲۰۱۰
مدت زمان: ۷۶ دقیقه
کارگردان : Martyn Pick
خلاصه داستان: این انیمیشن بسیار زیبا روایتی دیدنی و به یاد ماندنی درباره جنگ های ۴۰۰۰۰ساله می باشد که به تصویر کشیده شده است …

3) Dragon Age: Dawn of the Seeker

Dragon-Age-Dawn-Of-The-Seeker-2012.jpg
Dragon%20Age%20Dawn%20of%20the%20Seeker.jpg

ژانر: انیمیشن ، اکشن ، فانتزی
سال انتشار: ۲۰۱۲
مدت زمان: ۹۰ دقیقه
خلاصه داستان: پسری انیمیشن پر سر و صدای عصر اژدها: سحرگاه جستجوگر که در سال ۲۰۱۲ تولید شده است ، ب اساس بازی کامپیوتری با همین نام که جوایز های متعددی را از آن خود کرده است ساخته شده. در این انیمیشن کاساندرا که یک شمشیرباز کشنده و حرفه ای می باشد ، به نبردی با شوالیه ها می پردازد تا از اساس مذهب خود و رهبر دینی خود محافظه کند و …

4) Dead Space Downfall 2008

51q3K20vVBL._SL500_AA240_.jpg

کارگردان : Chuck Patton
نویسندگان : Jimmy Palmiotti , Justin Gray
ژانر : Animation | Horror | Sci-Fi | Thriller
رتبه : 6.2/10

خلاصه داستان : این انیمیشن برگرفته از بازی زیبا و پرطرفدار Dead Space ساخته شده است و به آغاز این داستان میپردازد سفینه ایشیمورا سنگ های با ارزش را از سیارات کنده و به زمین می آورد در طی یکی از ماموریت ها به سنگ عجیبی برخورد میکنند که سیگنال هایی ارسال میکند آنها سنگ را قرنطینه کرده و به درون سفینه میبرند ولی گونه زیستی بیگانه ای از سنگ به سفینه سرایت میکند که با کشتن خدمه سفینه بدنشان را به تسخیر در می آورد...

5) Dead Space Aftermath

Dead-Space-Aftermath.jpg

ژانر: انیمیشن ، ترسناک ، جنایی
سال انتشار: ۲۰۱۱
مدت زمان: ۷۲ دقیقه
کارگردان: Mike Disa

خلاصه داستان: سال ۲۵۰۹ است و نه تنها زمین ارتباط خود را با Ishimura و Isaac Clarke قطع نکرده است ، بلکه همچنین در حال حاضر USG O'Bannon به عنوان اولین پیشنهاد دهنده برای نجات زمین فرستاده شده است و …

6) Final Fantasy: The Spirits Within
نام فارسی: فاینال فانتزی: ارواح درون

186794.jpg

شرکت سازنده: Chris Lee Productions
کارگردان: Hironobu Sakaguchi, Motonori Sakakibara
تاریخ نمایش عمومی: July 2001
زبان: English
مدت زمان: 106 (دقیقه
خلاصه داستان : داستان درسال 2006 در آمريکاي شمالي رخ ميدهد. اکثر موجودات مردند وبازماندگان هم بخاطر دشمن مجبور هستند که در شهرهاي حفاظت شده زندگي کنند. زمين تقريبا تبديل به يک خرابه شده و مورد تهاجم موجودات ناشناخته اي قرار گرفته است. اين موجودات ناشناخته که بوسيله ي يک شهاب به زمين آمدند زندگي همه ي موجودات سياره را تهديد ميکنند و اين موجودات فقط توسط تجهيزات مخصوصي قابل رويت هستند و اگر حتي با بدن کسي تماس پيدا کنند، آن شخص ميميرد! جريان داستان حول محور زني جوان به اسم "آکي راس" ميچرخد که به کمک دکتر "سيد" و کاپيتاني به نام "گري ادوارد" و گروهش، تلاش ميکند تا زمين رو به طور غير نظامي از شر اين موجودات نجات بدهد. "آکي راس" و "سيد" با اينکه هر دو دانشمند هستند اما نظريه هاي غيرمعقولي دارند و معتقدند که زمين روح دارد ... ژنرالي به اسم "هاين" هم سعي در پاک کردن زمين از اين موجودات دارد اما از راه زور و ارتش و سلاح ... ژنرال با عقايد و نظريات "آکي راس" و دکتر "سيد" کاملا مخالف است و ميخواهد با استفاده از يک سلاح قدرتمند، آن موجودات ناشناخته را از بين ببرد اما...

7) Final Fantasy VII : Advent Children 2005

Final-Fantasy-VII-Advent-Children.jpg
Final-Fantasy-VII-Advent-Children-2005.jpg

ژانر: انیمیشن , اکشن
زمان: ۱۰۱ دقیقه
تاریخ انتشار: ۱۴ September 2005
کارگردان: Tetsuya Nomura , Takeshi Nozue
بازیگران: Takahiro Sakurai , Ayumi Ito , Shotaro Morikubo , Maaya Sakamoto , Keiji Fujiwara

خلاصه داستان : داستان این انیمیشن به زمانی بر می گردد که یک نوع بیماری وارد زمین شده و کودکان به آن مبتلا شدند در این حین افرادی کودکان را جمع آوری میکنند و به آنان می گویند که میتوانند بیماری زخم کیهانی را درمان کنند و سپس آنان را به چشمه ای میبرند و به همه میگویند از آبی که خاصیت تلسم کردن را دارد بنوشند تا آنان را سربازان خویش کنند. در این حین شخصیتی به نام کلود که خود را مسئول این اتفاق میداند برای نجات کودکان به دنبال آنان میگردد تا آنان را نجات دهد و ...

8) Final Fantasy VII Advent Children Complete 2009

Final_Fantasy_VII_Advent_Children_Complete_2009_.jpg

ژانر : انیمیشن، اکشن، تخیلی
محصول : آمریکا

خلاصه داستان : دو سال پس از آخرین جنگ با سفیرات (Sephiroth) میگذشت.رافوس شینرا (ShinRa) سعی کرد دوباره شهر بزرگ را درست کند.اما در راه ساخت ،سه مرد در مقابل او ایستادند.این سه مرد به دنبال مادرشان میگشتند و سعی داشتند سفیرات را دوباره برگردانند.از این رو کلود (Cloud) دوباره مجبور شد در مقابل کسی قرار بگیرد که تهدید کرد دنیا را نابود خواهد ساخت. کلود به بیماری گرفتار شده و آیا باز هم خواهد توانست دنیا و کودکانی که در حال قربانی شدن هستند را نجات دهد؟.او تنها نیست اما……

9) Tekken: Blood Vengeance – تکن: انتقام خونین

tekken-blood-vengeance-cover.jpg

ستارگان:Isshin Chiba, Erik Scott Kimerer and Yuki Matsuoka
ژانر: انیمیشن ،اکشن
مدت زمان: ۹۲ دقیقه
خلاصه داستان: داستان از جایی آغاز می شود که آنا ویلیامز می خواهد خواهرش را به دام بیندازد ، نینا ویلیامز ! که در حال حاضر مشغول به همکاری با رئیس جدید شرکت میشیما می باشد. نام این رئیس کسی نیست جز جین کازاما. آنا در کنار شغل خود ، برای شخص جین نیز به طور شخصی کار می کند و عضو تیم او می باشد. آن ها به دنبال اطلاعاتی درباره دانش آموزی با نام شین کامیا می گردند و …

10) The Adventures of Tintin

the-adventures-of-tintin-cover-small.jpg

ژانر: انیمیشن ، ماجراجویی ، اکشن
مدت زمان: ۱۰۷ دقیقه
رتبه : 7.8/10
کارگردان : Steven Spielberg
نویسندگان : Steven Moffat , Edgar Wright

خلاصه داستان: سالها پیش یک کشتی به نام یونیکورن توسط دزدان دریایی که تحت فرماندهی مردی به نام راکام سرخپوش ( دنیل کریگ ) بودند، مورد حمله قرار می گیرد و غرق می شود. اما این کشتی گنج با ارزشی به همراه دارد که هرکس آرزوی داشتن آن را در سر می پروراند. مدتها بعد از این اتفاق ، فردی به نام تن تن که روزی در بازار شهر بروکسل وقت می گذراند، تصمیم می گیرد تا ماکت کوچک این کشتی غرق شده را خریداری کند و در ادامه متوجه می شود سرفرانسیس ( مالک کشتی غرق شده ) نقشه گنج با ارزش را در سه ماکت اینچنینی قرار داده بود و…

11) Assassins Creed Ascendance

Assassins%20Creed%20Ascendance%202010.jpg

ژانر: انیمیشن ، اکشن ، ماجراجویی
سال انتشار: ۲۰۱۰
مدت زمان: ۱۳ دقیقه
خلاصه داستان: این انیمیشن تولید کمپانی Ubisoft Montreal می باشد که پلی بین خلاء های بین Assassin's Creed 2 و سری جدید این بازی به نام Assassin's Creed: Brotherhood می باشد که توضیحاتی را ارائه می دهد و …

12) Assassin's Creed Embers

Assassins-Creed-Embers-WWW.FARSISUB.NET_.jpg
976_5245_4fe88968981c95.52956765.jpg

ژانر : انیمیشن کوتاه
مدت زمان: ۲۱ دقیقه
کارگردان : Laurent Bernier
داستان : انیمیشنی کوتاهی که به تازگی توسط شرکت UbiWorkshop ساخته شده و در آن آخرین سال های زندگی اتزیو Ezio را به نمایش درمی آورد و داستان او پس از ۴۰ سال ماجراجویی های مختلف را روایت می کند و...

Resident Evil Degeneration :13
h0jbae1kk66mcv85gxmk.jpg

ژانر: انیمیشن | اکشن | ترسناک
مدت زمان: 96 دقیقه

آلیس یکی از نگهبانان درگاه ورودی مقرا هایو است. مقر هایو، مقری است که متعلق به شرکت آمبرلا بوده و در آن به شکلی مخفیانه، به انجام آزمایش‌های غیرقانونی پرداخته می‌شود. درجریان یک خیانت، ویروس تی در این مقر منتشر شد. رایانه مرکزی ملکه سرخ که وظیفه تامین امنیت مقر را برعهده داشت، تمامی این مقر را به همراه کارکنان آن قرنطینه می‌کند. آلیس شخصی است که برضد فعالیت‌های آمبرلا کارکرده و به همراه دوستانش، برای خارج شدن از مقر و رسواسازی آمبرلا تلاش می‌کند. درپایان، آلیس متوجه می‌شود که نامزد او، بانی این رخداد بیولوژیکی بوده‌است. پس از کشته شدن نامزد آلیس، توسط مخلوق لیکر، آلیس و مت موفق به خروج از مقر می‌شوند و در این زمان توسط ماموران آمبرلا دستگیر می‌شوند.
و اما در این انیمیشن اگر شما بازی رزیدنت اویل 2 را بازی کرده باشید دیدن این انیمیشن برایتان بسیار جالب و جذاب تر خواهد بود چرا که شباهت بسیار زیادی با آن بازی دارد .

14 : Resident Evil Damnation

70527854775168969601.jpg

ژانر : انیمیشن,اکشن,ترسناک
کارگردان : Makoto Kamiya
ایالت متحده لئون را به یک کشور کوچک در اروپای شرقی به منظور بررسی شایعاتی در باره سلاحی زیست محیطی می فرستد تا بررسی های لازم را انجام دهد اما .
....

پیشنهاد می شود قبل از انتشار بازی Resident Evil 6 این انیمشن را ببینید !

ب : فیلم

به نقل از آقای : hosseinbrusli

( اینها اومدن )

- سری اویل / سری مورتال کامبات / سری تیکن / سری Tomb Raider / سری فیلم های کوتاه برای Halo 4 / فیلم 30 دقیقه ای Ghost Ricon / سری فیلم Metal Gear Solid / سری فیلم Stalker با نام اصلی Chernobyl diaries / سری فیلم Red Faction / سری فیلم Prance of Persian / سری فیلم Hitman .

فیلمهایی که میخوان بیان : ( تایید شدن ، یا در حال تکمیل داستان هستند ، یا فیلم برداری و یا مراحل اولیه تولید )

فیلم كوتاه Uncharted 3 / دنباله فیلم Assassin’s Creed / فیلم كوتاه MW3 / فیلم Rampage در دست ساخت / فیلم Just Cause / فیلم BioShock / ساخت فیلم NFS / فیلم کوتاه Prototype 2 / فیلم Uncharted / فیلم جدید Tekken / فیلم World of WarCraft / ساخت فیلم METRO 2033 / فیلم Saints Row / ساخت فیلم از روی Rabbid ها / ساخت فیلم Shadow of the Colossus / فیلم Red Dead Redemption با حضور برد پیت / فیلم Dark Void / فیلم Gears of War / .

ادامه دارد ...

برای جمع آوری این مجموعه، از سایتهای ایرانی از جمله Downloadha ،p30day و mihandownload و ... نیز استفاده کردم .
این تاپیک برای اولین بار و صرفاً برای سایت محبوبم
بازیسنتر استارت خورده و امیدوارم مورد توجه کاربران عزیز قرار بگیره و کم و کاستی ها را به بزرگواری نادیده بگیرند .

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
عالی بود اما فکر کنم همش نگفتی مثل فیلم AC
راستی در مورد انیمشین هایی که قراره ساخته بشه هم مطلبی بنویس مثل wow

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من FF ی که سال 2002 ساخته شده بود رو دیدم، عالی بود! اضافه کنید لطفا.

راستش من انیمیشنی از FF در سال 2002 پیدا نکردم اگر عنوان انیمیشن را بگید ممنون میشم ولی فکر می کنم منظور شما همون انیمیشن Final Fantasy: The Spirits Within باشه که در سال 2001 منتشر شد و در تاپیک هم معرفی شده !

---------- نوشته در 07:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:57 AM ارسال شده بود ----------

عالی بود اما فکر کنم همش نگفتی مثل فیلم AC
راستی در مورد انیمشین هایی که قراره ساخته بشه هم مطلبی بنویس مثل wow

آره خوب دارم به مرور پست اول را آپدیت می کنم ...

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
Final Fantasy که ابتدا ساخته شد بعد از روش بازیش رو ساختن
در مورد تن تن هم ، هم بازیش و هم انیمیشنش رو با هم ساختن
اگه تاپیکو اسمشو عوض می کردید به بازی هایی که از روی انیمیشن ها ساخته شدن بهتر بود چون خیلی هست و تو نظر سنجی هم بهتر و راحت تر می شه شرکت کرد.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
راستش من انیمیشنی از FF در سال 2002 پیدا نکردم اگر عنوان انیمیشن را بگید ممنون میشم ولی فکر می کنم منظور شما همون انیمیشن Final Fantasy: The Spirits Within باشه که در سال 2001 منتشر شد و در تاپیک هم معرفی شده !
آره درسته، همونه؛ ببخشید من اشتباه کردم. FF: The Spirits Within هم به تازگی بعد از پست من اضافه شد!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خلاصه داستان : داستان این انیمیشن به زمانی بر می گردد که یک نوع بیماری وارد زمین شده و کودکان به آن مبتلا شدند در این حین افرادی کودکان را جمع آوری میکنند و به آنان می گویند که میتوانند بیماری زخم کیهانی را درمان کنند و سپس آنان را به چشمه ای میبرند و به همه میگویند از آبی که خاصیت تلسم کردن را دارد بنوشند تا آنان را سربازان خویش کنند. در این حین شخصیتی به نام کلود که خود را مسئول این اتفاق میداند برای نجات کودکان به دنبال آنان میگردد تا آنان را نجات دهد و ...
داداش ممنون بابت تاپیک منتها سورس اینا سایت خاصیه؟ چون خیلی هاش اشتباهه یه بجای خلاصه، اومده یه تیکه ای از فیلم رو به عنوان خلاصه نوشته. مثلا:
خلاصه داستان: داستان از جایی آغاز می شود که آنا ویلیامز می خواهد خواهرش را به دام بیندازد ، نینا ویلیامز ! که در حال حاضر مشغول به همکاری با رئیس جدید شرکت میشیما می باشد. نام این رئیس کسی نیست جز جین کازاما. آنا در کنار شغل خود ، برای شخص جین نیز به طور شخصی کار می کند و عضو تیم او می باشد. آن ها به دنبال اطلاعاتی درباره دانش آموزی با نام شین کامیا می گردند و …
این 5 دقیقه اول فیلم رو فقط گفته. کلیت داستان کلا فرق داره و ربطی به اینا نداره.
ضمنا Anna به عنوان G.Corp دنبال جاسوسی واسشون بود که Nina از طرف Mishima Zaibatsu جلوش میگیره. ربطی به طور شخصی نداره و اینا نداره.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
داداش ممنون بابت تاپیک منتها سورس اینا سایت خاصیه؟ چون خیلی هاش اشتباهه یه بجای خلاصه، اومده یه تیکه ای از فیلم رو به عنوان خلاصه نوشته. مثلا:

این 5 دقیقه اول فیلم رو فقط گفته. کلیت داستان کلا فرق داره و ربطی به اینا نداره.
ضمنا Anna به عنوان G.Corp دنبال جاسوسی واسشون بود که Nina از طرف Mishima Zaibatsu جلوش میگیره. ربطی به طور شخصی نداره و اینا نداره.

اگر آخر مقاله رو می خوندید سورس و منابع رو هم نوشتم ! معمولاً هم همینطور عمل می کنند و همون قسمت اول فیلم یا بازی یا انیمیشن را بیان می کنند وگرنه اگر بخواهند خلاصه ی داستان رو بنویسند که دیگه کسی نمیره اون فیلم رو نگاه کنه !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اگر آخر مقاله رو می خوندید سورس و منابع رو هم نوشتم ! معمولاً هم همینطور عمل می کنند و همون قسمت اول فیلم یا بازی یا انیمیشن را بیان می کنند وگرنه اگر بخواهند خلاصه ی داستان رو بنویسند که دیگه کسی نمیره اون فیلم رو نگاه کنه !
خلاصه با این 5 دقیقه اول فیلم فرق داره.
خلاصه یعنی 5 خط از کلیت داستان فیلم بدون اسپویل منتها اینکه بیای بگی یه صحنه از فیلم رو بنویسید خلاصه نیست.
به طور مثال:

خلاصه داستان دارک نایت کسی نمیگه:

یک سارق مسلح با نقاب دلقک به یک بانک حمله میکنه و با کشتن چند نفر باعث میشه که بتمن میوفته دنبالش ( کتابی همین جمله )

میگن که:

تروریستی به نام جوکر شروع به شرارت در شهر گاتام کرده و از طرفی گوردن، بتمن و دنت بر پی دستگیری او شروع به کار میکنن.

البته من متوجه ام که شما اینارو ننوشتی منتها فقط میگم که اونی که نوشته این توضیحات رو خیلی خیلی بد و گنگ نوشته.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
خلاصه با این 5 دقیقه اول فیلم فرق داره.
خلاصه یعنی 5 خط از کلیت داستان فیلم بدون اسپویل منتها اینکه بیای بگی یه صحنه از فیلم رو بنویسید خلاصه نیست.
به طور مثال:

خلاصه داستان دارک نایت کسی نمیگه:

یک سارق مسلح با نقاب دلقک به یک بانک حمله میکنه و با کشتن چند نفر باعث میشه که بتمن میوفته دنبالش ( کتابی همین جمله )

میگن که:

تروریستی به نام جوکر شروع به شرارت در شهر گاتام کرده و از طرفی گوردن، بتمن و دنت بر پی دستگیری او شروع به کار میکنن.

البته من متوجه ام که شما اینارو ننوشتی منتها فقط میگم که اونی که نوشته این توضیحات رو خیلی خیلی بد و گنگ نوشته.

البته من با اینکه توضیحاتی که سایتها دادن رو نمیشه خلاصه داستان نامید موافقم ولی من باید عبارتی برای اون توضیحات پیدا می کردم که به جای عبارت خلاصه داستان بنویسم هر چی فکر کردم به نتیجه ای نرسیدم این شد که همون عبارت خلاصه داستان رو قرار دادم ... خودم هم بعضی از این انیمیشن ها رو هنوز ندیدم ... بعد از دیدن انیمیشن ها حتماً توضیحات جامع تری قرار می دم .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
به 2 قسمت تقسیمش کن . قسمت بالا معرفی انیمیشن و قسمت پایین هم فیلم !! از فیلم که فعلا چیزی نگفتی !

=======

راستی زمان این انیمیشن ها رو بنویس با اسم لاتینشون رو ، که ملت بفهمن که ارزش دانلود داره یا نداره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر