راهنمای بازی رزیدنت اویل راکون سیتی

از کدام شخصیت این بازی بیشتر خوشتان امد؟دلیل؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    8
  • نظرسنجی بسته شده است .

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
salam inja kesi hast bazi darkfallo bazi karde bashe man oon avalesh gir kardam 5 sale pish ta alan rahnamaee konid lotfan

اولا فارسی تایپ کن که اگه فارسی تایپ نکنی امکان بن شدنت وجود داره...
دوما اگه عنوان تاپیک رو خونده باشی نوشته راهنمای بازی رزیدنت اویل راکون سیتی...و چون تو یه بازی دیگه مطرح کردی بازم امکان بن شدنت به وسیله مدیرا وجود داره...
برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کن:
قوانین انجمن - BaziCenter Forums
راستی چرا دست نمیکشی از این بازی...برو به یه بازی دیگه بچسب...بازی های فکری جالب زیادن...مثل syberia 1,syberia 2 ,keepsake,paradis...اینا همه بازی های جالبین...

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
کشتمش...اون دو تا مستر ایکس هم کشتم...بازی خیلی جالبیه ولی خیلی سخته لا مصب...

---------- نوشته در 04:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:33 PM ارسال شده بود ----------

مبازه با eonا است این مرحله با حضور leonوspes opsو زامبی ها نا عادلانه تری مرحله است یک راه ساده باری رد کردن این مرحله انتخاب شخصیت vectorوگذاشتن قابلیتش روی تغیر قیافه به شخصیت های دیگر وبه بقل این مکانی که در تصویر نشان داده شده بوید خود رابه شکل spes opcها در بیاورید وسریع بدوید و وارد انجا که تعدادی زیادی space ops هستند بشوید وازنردبانی که انجا هست بالا بروید تا مرحله تمام شود

در این مبارزه لیون نمیمیره؟فقط باید از نردبان بالا بریم؟هر چه قدر بزنیمش هیچیش نمیشه؟لطفا جواب بدید

---------- نوشته در 04:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:40 PM ارسال شده بود ----------

در مبارزه دوم با ليان دوباره سيستم مضحك كه با ايدا تجربه كرديد تكرار ميشه و اگر شما وقت خودتون رو به پاي تيراندازي به ليون بزاريد اشتباه كرديد چون به اين سادگي ها نخواهد مرد و بايد با مبارزه تن به تن از بين ببريدش. ساده ترين روش براي كشتن ليون اينه كه خودتون رو به جعبه اسلحه ها (چندين جعبه در منطقه وجود داره) برسونيد و اسلحه گرند لانچر رو پيدا كنيد و با پنج شليك ليون رو از بين ببريد!

در مبارزه دوم با لیون نمیشه با سلاح های معمولی کشتش؟فقط با اون اسلحه گرند لانچر میمیره؟

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
تو درگیری با غول اولش علامت q با یک فلش بالاش رو نشون بده.یعنی باید چی روبزنم؟

تو این تاپیک میتونی یاد بگیری که چطوری میشه غول هارو کشت...یکم بیشتر توضیع بده؟
منظورت از غول اول کدومه؟همونی که یه دستش بزرگتر از اونیکیه و یه چوب بزرگ تو دستش داره؟

pouria122

کاربر سایت
Feb 23, 2016
1
درود به دوستای عزیز
بچه ها من تازه این بازیو نصب کردم
نمیدونم چطور باید بازی رو اجرا کنم
همش میره تو xbox و
لدفا راهنماییم کنید

abedzadeh78

کاربر سایت
Jun 19, 2016
1
برادر سلام،اگر ویندوز 10 و 8 داری این بازی روش اجرا نمیشه آقا.والسلام.باید یه 7 بریزی تا اجرا شه.من 2 شبانه روز تو اینترنت دنبال راهی برای اجراش رو ۱0 میگشتم ولی نشد.
علتش هم این هست که برای بازی کردن باید game for windows رو نصب کنی منتها چون در 10 و 8 xbox جایگزین شده اجرانمیشه.
حالا اگر کارت راه افتاد یه صلوات برا ظهور امام زمان بفرست.
التماس دعا...
درود به دوستای عزیز
بچه ها من تازه این بازیو نصب کردم
نمیدونم چطور باید بازی رو اجرا کنم
همش میره تو xbox و
لدفا راهنماییم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر