|
نمایش نتایج 1 تا 7 از 7 تا

گفتگو: راهنمای قدم به قدم بازی Assassin's Creed II

 1. #1

  BigMafiaBoy آفلاین است
  همه چیز آرومه :D

  نام
  رضا محمد میرزائی
  تاریخ عضویت
  Mar 2011
  محل سکونت
  زیر زمین، جایی بهتر از آسمون
  نوشته
  629
  PC

  Thumbs up راهنمای قدم به قدم بازی Assassin's Creed II

  سلام به دوستان. اینجا راهنمای قدم به قدم بازی ASsassin's Creed II رو قرار می دم. این پست رو وقتی که راهنما تموم شد آپدیت می کنم.

  ---------- نوشته در 07:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:42 PM ارسال شده بود ----------  Assassin’s Creed II

  Begining - Outside the Animus

  بعد از آنکه وارد بازی شدید به سمت لوسی رفته و با او صحبت کنید، به دنبال وی به سمت آنیموس بروید و بر روی آن دراز بکشید. هنگامی که وارد دنیای واهی می شوید در کشور ایتالیا خواهید بود، صحنه ای می بینید که اتزیو زاده می شود، در همین حین بازیباز باید تعدادی از دکمه های اصلی را فشار دهد تا اتزیو تازه زاده شده حرکات ابتدایی یک نوزاد را انجام دهد. بعد از زدن دکمه های خاص که مشخص شده است پدر اتزیو او را نام گذاری می کند، در همین حین دزموند از دنیای اتزیو خارج می شود و حال باز می گردد، لوسی به شما اخطار می دهد که باید به دنبال او رفته تا از آزمایشگاه خارج شوید.  به دنبال لوسی بروید، باید از مسیر های مختلف عبور کنید به دنبال لوسی بروید، در نهایت به آسانسوری خواهید رسید، بعد از دیدن صحنه ای دوباره به دنبال لوسی بروید تا به پارگینگ برسید، با نگهبان ها درگیر شده و آنها را شکست دهید، به سمت علامت بر روی GPS بروید. صحنه ای خواهید دید که لوسی از دزموند می خواهد در صندوق اتومبیل بخوابد.
  حالا به دنبال لوسی به راه بیفتید، او شما را به مکانی جدید که حوادث مهم بازی در انجا اتفاق می افتد راهنمایی خواهد کرد، به سمت اتاق بروید تا با افراد جدید آشنا شوید. با هر سه شخصیت های داخل اتاق گفتوگو کنید و در نهایت بر روی آنیموس 2 دراز بکشید.
  حالا که بر روی آنیموس نشسته اید اتزیو جوان را خواهید دید، او با تعدادی از هم ردیفان خود درگیر می شود، سعی کنید افرادی که با آنها درگیر شده اید را شکست دهید، برادر اتزیو به کمکش خواهد آمد، بعد از تمام شدن درگیریها، افراد شکست خورده را به قصد پیدا کردن کمی پول بگردید، بعد از آن به سمت هدف ( دکتر ) بروید تا او شما را مداوا کند.
  Sibling Rivalry - Florence

  Federico برادر اتزیو او را به مسابقه ای دعوت می کند، هدف شما رسیدن به بالای برجی است که در GPS مشخص شده، برای رسیدن به آن سعی کنید از میانبر ها استفاده کنید، سعی کنید در این مسابقه از Federico پیشی بگیرید. وقتی به بالای برج رسیدید باید با حرکتی که در نسخه شماره 1 هم با آن آشنا شده اید( سقوط آزاد) به سمت پایین برج حرکت کنید.
  حالا هدف بر روی GPS مشخص شده است، باید به سمت Cristina بروید، خیلی ساده می توانید به هدف برسید، از پنجره داخل شوید. صبح روز بعد از جایی که پدر کریستینا نگهبان ها را مامور دستگیری اتزیو کرده است، نگهبان ها او را هر کجا که ببینند دستگیر خواهند کرد از این رو سعی کنید از نگهبان ها دور باشید.
  Paperboy - Florence

  ماموریت اتزیو در این بخش( بعد از فرار از دست سرباز ها) رفتن به پیش پدرش (Giovanni) است، به سمت او بروید، هر از گاهی به نقشه نگاهی بکنید، Giovanni به اتزیو ماموریت رساندن پیام می دهد که وی باید آن را به هدفی که مشخص شده است برساند. بعد از انجام ماموریت مذکور، تعدادی ماموریت اصلی (3 ماموریت مختلف) آزاد می شود که اتزیو می تواند آنها را انجام دهد، البته در کنار این سه ماموریت، تعدادی ماموریت دیگر هم وجود دارد که برای کسب پول می توان آنها را انجام داد.
  Petruccio's Secret - Florence

  این ماموریت مربوط به برادر کوچک تر اتزیو Petruccio است که اتزیو وظیفه دارد تعداد خاصی پر جمع آوری کند، این ماموریت را به راحتی می توان انجام داد.بعد از انجام ماموریت به خانه بازگردید.
  Beat a Cheat - Florence

  این ماموریت مربوط به خواهر اتزیو (Claudia) است، او از اتزیو در خواست رسیدگی به مشکلش را می کند، اتزیو باید به سمت هدف که (B****F) کلودیاست برود و با او درگیر شده و وی را ادب کند:D. به سمت هدف بروید و با او درگیر شوید.  Friend of the Family - Florence

  این ماموریت مربوط به مادر اتزیوست(Maria)، به سمت ماریا بروید و با او صحبت کنید، وی از اتزیو درخواست می کند که به دنبال او به سمت کارگاه و منزل لئوناردو داوینچی برود، باید به لئوناردو کمک کنید و جعبه او را به مکانی که بر روی نقشه مشخص شده است ببرید. جعبه را در مکان خود قرار دهید تا ماموریت تکمیل شود.
  Special Delivery - Florence

  اول نقشه را آپدیت کنید، به سمت Giovanni بروید و با او صبحت کرده تا ماموریت جدید را دریافت کنید، ماموریت رساندن 3 پیام به سه گروه مختلف است. یکی از آنها کبوتریست که باید نامه را با استفاده از او به مخاطب برسانید.
  Jailbird - Florence

  بعد از رساندن پیام ها به خانه پدری اتزیو بازگردید، خواهید دید که پدر و دو برادر اتزیو به جرم خیانت بازداشت شده اند، صحنه ای خواهید دید که خواهر و مادر اتزیو در کنار خدمتکار آنها در خانه هستند، بعد از دیدن صحنه و دریافت ماموریت جدید به سمت هدف بروید، باید به برج(زندانی)که افراد خانواده اتزیو در آن هستند بروید، در مسیر تعدادی از سربازان در حال نگهبانی هستند، در صورت نیاز با آنها مبارزه کنید، به محلی که به صورت هاله ای سفید مشخص شده است بروید و با Giovanni صحبت کنید. پدر اتزیو به او می گوید که باید به خانه بازگشته و لباس مخصوص که برای اتزیو در نظر گرفته است را در کنار نامه ی که برای اوست پیدا کند.
  Family Heirloom - Florence

  حالا به سمت خانه رفته و وارد آن شوید، از دید مخصوص(eagle vision) برای پیدا کردن در مخفی استفاده کنید. لباس را برداشته و از خانه خارج شوید. بعد از خروج سربازان به اتزیو حمله می کنند با آنها مبارزه کرده و آنها را بکشید.
  به سمت هدفی که مشخص شده است بروید و در را بزنید.
  Last Man Standing - Florence

  صبح روز بعد خواهید دید که سربازان قصد اعدام خانواده اتزیو را دارند، به سمت هدفی که مشخص شده است بروید، وارد محیط شده و صحنه اعدام را مشاهده کنید، بعد از مشاهده صحنه باید از دست سرباز ها فرار کنید. 2. #2

  ™kogima آفلاین است
  Banned
  PSN ID: Killler

  نام
  امیر علی
  تاریخ عضویت
  Jul 2011
  محل سکونت
  تهرونیم
  نوشته
  142
  کمی دیر نیست برای این راهنمای قدم به قدم؟!
  L.A bahram این را می پسندد.

 3. #3

  BigMafiaBoy آفلاین است
  همه چیز آرومه :D

  نام
  رضا محمد میرزائی
  تاریخ عضویت
  Mar 2011
  محل سکونت
  زیر زمین، جایی بهتر از آسمون
  نوشته
  629
  PC
  شاید دیر باشه ولی برای هر 4 شماره می خوام راهنما بنویسم. برای همین اینطوری شده !! شماره 1 رو که تکمیل شده کمی بعد قرار می دم

 4. #4

  ™kogima آفلاین است
  Banned
  PSN ID: Killler

  نام
  امیر علی
  تاریخ عضویت
  Jul 2011
  محل سکونت
  تهرونیم
  نوشته
  142
  نقل قول نوشته شده توسط DenzTpain مشاهده نوشته
  شاید دیر باشه ولی برای هر 4 شماره می خوام راهنما بنویسم. برای همین اینطوری شده !! شماره 1 رو که تکمیل شده کمی بعد قرار می دم

  موفق باشی

 5. #5

  God/Of/War آفلاین است

  نام
  Shadmehr
  تاریخ عضویت
  Jun 2012
  محل سکونت
  L.A
  نوشته
  42
  PCXBOX 360Android
  دوستان درست میگن ...

  کمی دیر نیست ؟؟؟  ---------------------

  گیم لند بزرگترین مرجع گیم در ایران

  GAME LAND

 6. #6

  BigMafiaBoy آفلاین است
  همه چیز آرومه :D

  نام
  رضا محمد میرزائی
  تاریخ عضویت
  Mar 2011
  محل سکونت
  زیر زمین، جایی بهتر از آسمون
  نوشته
  629
  PC
  می دونم ولی چند قسمت جدید هست که مطمئن هستم عده ای انجام ندادن. بعد از اون هم map & Secret ها بازی رو هم می خوام اگه خدا بخواد قرار بدم. راستی بعد از این راهنمای قدم به قدم به احتمال زیاد Resident Evil : ORC رو قرار می دم.

 7. #7

  hamed 47 آفلاین است

  نام
  hamed
  تاریخ عضویت
  Aug 2012
  محل سکونت
  تهران
  نوشته
  7
  XBOX 360PSP

  Crying

  ببخشید من تازه عضو شدم
  من در مرحله ای که codex page هارو پیدا می کنی وبعد سر یک بورد می چسبونی گیر کردم
  آخرین ویرایش به وسیله hamed 47؛ 13-08-2012 در 04:38 PM

مجوز های ارسال نوشته

 • شما نمی توانید گفتگو جدید ایجاد کنید
 • شما نمی توانید به نوشته ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید پیوست ارسال کنید
 • شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش کنید
 •