امپراطور: کنسول ایرانی یا .......

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
201205261825017718.jpg

چند ماهی هست که کنسولی به اسم کنسول ایرانی با نام امپراطور وارد بازار شده، می خوایم یکم بررسی اش کنیم ببینیم این از کجا اومده چی هست.

در سال 2008 شرکت MacroWinners که به آشغال سازی معروف است و از پایه و اساس چینی هست، یک Clone مفتضحانه از کنسول wii به نام MiWi Sports را معرفی کرد، و تا کنون نیز نسل این کنسول های کلون شده ادامه دارد و با نام های دستکاری شده کنسول های معروف ارائه می شود، برای مثال : Playstation->GameStation, SNES,->SNEx و ....

در سال 1391 هجری شمسی، شرکتی به نام امپراطور الکترونیک شروع به وارد کردن محصولات این شرکت کرده و به اسم کنسول ایرانی به هم وطنان عزیز می فروشد اما............................................ ......

این کنسول ها، همان کنسول MiWi Sports معروف می باشند که گرون ترین قیمت فروش آن ها برای تک فروشی 50 دلار هست، و جالب این که شرکت امپراطور الکترونیک حتی با شرکت صحبت نکرده که لوگو خودشونو روی جعبه و دستگاه بزنن و کلا دستگاه رو از بازار چین وارد کرده و یک لوگو با چسب روش می چسبونن.

این کنسول، جزو جنس های درجه N چینی به حساب اومده و هدفش هم کشور های جهان سوم و بدبخت بیچاره هست، اکنون این کنسول ها به عنوان کنسول ایرانی نه تنها در فروشگاه ها، بلکه در نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران نیز فروخته می شن.

در لینک زیر می تونید امپراطور رو به روایت MacroWinners ببینید:

Macro Winners Electronics LTD

واقعا باید تاسف خورد چرا یک سری از کم اطلاع بودن خانواده های ایرانی استفاده می کنند تا هرجوری شده محصولات خودشون رو بفروشن و هر روز سود بیشتر بکنن، حضور این کنسول در نمایشگاه بازی های رایانه ای تاییدی بود از طرف برگزار کنندگان این نمایشگاه و دست اندرکاران صنعت بازی های رایانه ای برای عقب ماندگی ایران در این زمینه و تمایل به پس رفت روزافزون به جای پیشرفت.

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
حرکت خیلی ضایعی بوده!
هم از طرف نمایشگاه و هم امپراطور الکتریک.
یکی از دوستام دل و روده ی یکی از این کنسول ها رو باز کرده بود،حتی آرم شرکت جینی هم بر روی قطعات داخلش بوده!
تو همون مدتی که نمایشگاه برقرار بود،به روابط عمومی نمایشگاه اطلاع دادیم؛ کلی پیجوندن مارو(از گفتن حرفاشون معذورم!) آخرش هم کنسول "ایرانی" امپراطور با وقار تمام به سبد خرید خانواده ها اضافه شد..
کلاً همه چی آرومه..

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
متاسفم...
جالب این که شرکت امپراطور الکترونیک حتی با شرکت صحبت نکرده که لوگو خودشونو روی جعبه و دستگاه بزنن و کلا دستگاه رو از بازار چین وارد کرده و یک لوگو با چسب روش می چسبونن.
تعجبی نداره چون سازنده های اين آشغال يه مشت چينی دزد هستن كه اغلب اوقات به جای محموله مورد نظر زباله می فرستن، نمی شه كه دزد خودش رو نشون بده!
دستگاه فوق آشغال-بدون گارانتی-بدون بازی-بدون استاندارد و بدون هيچی در حد پرت كردن تو سطل آشغال رو به اسم كنسول ملی و ايرانی تو پاچه ملت می كنن، خوبه اسم شركتشون رو داريم و می دونيم در آينده چی كار بايد كنيم باهاشون;)
رقت انگيزتر اينكه تو تيزرهای تلويزيونی بعد يه تبليغ در مورد بد بودن كنسول و بازی های خارجی تبليغ اين سرطان رو می گذاشت...

CM-Punk

کاربر سایت
Jun 6, 2012
10
خیلی مذخرفه از سخت افزاریش بگیری تا به گرافیک گیماش
تو یکی از این دمو هاش دیدم و متوجه شدم باس مذخرف باشه +
Up
یکی لینک داد کامنتای اون لینک رو خوندم از خنده روده بر شدم
یکی از کامنتا :

وقتی توی ایران جومونگ تبدیل شده سنبل رشادت معلومه تولید ملی ما هم میشه این دستگاه های بدرد نخور…

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بچه ها تورو خدا نمیشه یه جوری این تایپکو حذفش کرد? بخدا خجالت میکشم وقتی اینو میبینم!! خدایا من درد و دلامو به کی بگم آخه!!

ΣΣΣ

کاربر سایت
Feb 18, 2012
28
نام
کاوه
ash!ash جان اتفاقا تاپیک بسیار مفید وعالئیه. ممنون از اینکه این مسئله را هم برای همه شفاف سازی کردی ودست این ها را روکردی!
بعضی ها از اینکه حرف حقیقت، منطقی، با مدرک، راست و درست-حسابی را میشنوند ناراحت میشن! این جور آدم ها وقتی دروغ میشنوند کلی حال میکنند و کلی به به و چه چه و تعریف و تمجید و...:-& :-$
حقیقت هیچگاه پشت ابر باقی نمیماند!;)
والا من چند روز پیش هم تبلیغ این آشغال را در یکی از پرتیراژ ترین روزنامه های ایران دیدم قیمت همزده بود و نام و نشانی سازنده ایرانی و فروشگاه مرکزی رو همزده بود!)x>:)=)) واقعا جای تاسفه!

هیچوقت هم در فکر این نباش که این تاپیک را پاک کنی چون تاپیک بسیار قشنگ و عالئیه!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
البته دوستان منظورم از پاک کردنش این بود که آدم شرمش میشه اینو میبینه وگرنه منم دوسدارم اطلاع رسانی شه که کسی به این آشغال پول نده

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
ash!ash جان اتفاقا تاپیک بسیار مفید وعالئیه. ممنون از اینکه این مسئله را هم برای همه شفاف سازی کردی ودست این ها را روکردی!
بعضی ها از اینکه حرف حقیقت، منطقی، با مدرک، راست و درست-حسابی را میشنوند ناراحت میشن! این جور آدم ها وقتی دروغ میشنوند کلی حال میکنند و کلی به به و چه چه و تعریف و تمجید و...:-& :-$
حقیقت هیچگاه پشت ابر باقی نمیماند!;)
والا من چند روز پیش هم تبلیغ این آشغال را در یکی از پرتیراژ ترین روزنامه های ایران دیدم قیمت همزده بود و نام و نشانی سازنده ایرانی و فروشگاه مرکزی رو همزده بود!)x>:)=)) واقعا جای تاسفه!

هیچوقت هم در فکر این نباش که این تاپیک را پاک کنی چون تاپیک بسیار قشنگ و عالئیه!
حالا شما دیگه نمیخواد حرف منطقی رو تعریف کنی! هر کسی یه نظری داره و نظر همه هم محترم هستش؛ شاید از نظر یه نفر این کنسول عالی ترین کنسول باشه! شما باید بیای اینجا شکلک "بالا آوردن" رو بذاری؟! این مسئله هم قبلا شفاف سازی شده بود و تاپیکش موجود بود و کلی هم مسخره کردیم! بنابراین این تاپیک پاک بشه هم مشکل خاصی پیش نمیاد!
در ضمن، اون ماهه که هیچوقت پشت ابر نمیمونه نه حقیقت!

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
البته دوستان منظورم از پاک کردنش این بود که آدم شرمش میشه اینو میبینه وگرنه منم دوسدارم اطلاع رسانی شه که کسی به این آشغال پول نده

آفرین
این سایت در مورد بازیه نه در مورد ...
تاپیک خوبیه ولی باید اینو با یه عنوان واضح تر بزنن صفحه ی اول انجمن تا همه ببینن بعدشم باید حذفش کرد چون واقعا چهره انجمنو زشت کرده

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
هرچی فکر میکنم میبینم این حرفم توهینه به میکرو ، ولی دسته ی میکرو به این چنسول شرف داره . :(
حتی شرمم میاد که این رو کنسول (بلانسبت بقیه کنسول های خوب) بنامم . :|

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
وقتی تو تلوزیون نشون میداد داشتم خفه میشدم از این که نمیتونستم بهشون چیزی بگم

جالب اینجاست دوست دیوانه ی من خیلی جدی بهم میگه چرا رفتی 250 تومن دادی کینکت ،اینو میگرفتی (دوست هایی ما داریم)

منم مونده بودم چه جور حالیش کنم . میخواستم خود کشی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر