Ghost Recon: Future Soldier Multiplayer| PC

درود.
بنا به درخواست زیاد دوستان تاپیک مولتی پلیر بازی بسیار زیبای Future Soldier ایجاد شده.

Tom-Clancys-Ghost_Recon_Future_Soldier_Cover.jpg

Future Soldier is a F-16 on legs

Publisher:UbiSoft
Developer: Ubisoft Paris
Genre: Tactical Shooter
Release Date: Q4 2010
ESRB Rating: TEEN

بزودی اطلاعات کامل از مولتی پلیر در تاپیک قرار خواهد گرفت.

gforc

کاربر سایت
Jun 20, 2011
39
سلام دوستان میخواستم بدونم میشه با نسخه یblack box بازی co-op بازی کرد یا باید نسخه ی کامل بازیو بگیرم
اگه میشه منو راهنمایی کنید ممنون

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام دوستان میخواستم بدونم میشه با نسخه یblack box بازی co-op بازی کرد یا باید نسخه ی کامل بازیو بگیرم
اگه میشه منو راهنمایی کنید ممنون
تو بلک باکس فقط زبان های اضاقی پاک میشن و کیفیت ودیو هم کم شده . از خود بازی هیچ چیزی کم نمیشه .

gforc

کاربر سایت
Jun 20, 2011
39
تو بلک باکس فقط زبان های اضاقی پاک میشن و کیفیت ودیو هم کم شده . از خود بازی هیچ چیزی کم نمیشه .

دوست عزیز ولی من نتونستم حالت co -op بازیو پیداکنم تو قسمت compaing فقط برایه single player هست گزینه ای برایه co -op نداره

gforc

کاربر سایت
Jun 20, 2011
39
دوستان لطف کنید یه اموزش درباره ی co-op بازی بزارید من هنوز نتونستم راهی برای co-op بازی کردن پیدا کنم ممنون میشم کمک کنید:((:((:((

nimakarimi95

کاربر سایت
Oct 31, 2011
48
نام
نیما
دوستان لطف کنید یه اموزش درباره ی co-op بازی بزارید من هنوز نتونستم راهی برای co-op بازی کردن پیدا کنم ممنون میشم کمک کنید:((:((:((

حالا که هنوز کرک نشده و CD KEY هم جایی نمی فروشه به چه دردت میخوره !؟!؟!؟!

subzerodonger

کاربر سایت
Jul 29, 2013
8
سلام من سی دی کی این بازی رو خریدم ولی نمیدونم چرا بعد از این که میره تو بازی یهویی میاد بیرون بدون اینکه خطایی بده به نظرتون مشکل کجاست کسی میتونه مشکل منو حل کنه؟/ متشکر میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر