بازی رایگان Blacklight Retribution

lnkHome.png

با سلام
بازی Blacklight Retribution یک بازی آنلاین اول شخص اکشن می باشد که به تازگی منتشر شده و کاملا رایگان هست.
گرافیک بازی در حد بالایی قرار دارد.
بازی محصول Zombie Studios و Perfect World Entertainmen می باشد.
برای بازی کردن کافیست به اینجا رفته و پس از ثبت نام و دریافت دانلودر و دانلود کردن بازی،بازی کنید!;)
وب سایت رسمی

Minimum:
Windows XP/Vista/7(32bit)
Dual Core CPU
2GB RAM
256MB DX9 GPU (Geforce 8xxx or Radeon HD2xxx)
8GB Free HD Space
DirectX 9.0c Compatible Sound Card
Broadband internet connection

Recommended:
Windows 7(64bit)
Quad Core CPU
4GB RAM
1GB+ DX11 GPU
8GB Free HD Space
DirectX 9.0c Compatible Sound Card
Broadband internet connection

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
سلام کسی چرا از این بازی استقبال نکرد . فکر کنم بازی خوبی باشه ها !
من دارم دانلودش میکنم . بعدش خبرتون میکنم !

---------- نوشته در 01:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:42 AM ارسال شده بود ----------

فقط یه سوالی برام پیش اومده اونم اینه که این بازی سینگل پلیره یا مولتی پلیر ؟ آخه اگه سینگل باشه ارزش نداره با این وضع شبانه اینترنت دانلودش کنم !:-b

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام کسی چرا از این بازی استقبال نکرد . فکر کنم بازی خوبی باشه ها !
من دارم دانلودش میکنم . بعدش خبرتون میکنم !

---------- نوشته در 01:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:42 AM ارسال شده بود ----------

فقط یه سوالی برام پیش اومده اونم اینه که این بازی سینگل پلیره یا مولتی پلیر ؟ آخه اگه سینگل باشه ارزش نداره با این وضع شبانه اینترنت دانلودش کنم !:-b

خط اول تاپیک ...
با سلام
بازی Blacklight Retribution یک بازی آنلاین اول شخص اکشن می باشد که به تازگی منتشر شده و کاملا رایگان هست.

7shevchenko7

کاربر سایت
Apr 28, 2012
156
نام
arian
دوستان گلم این بازی از اونجایی که یه بازی تو سبک call of هست نیاز به پینگ خوب داره و چون سرور ایرانی توش نیست پس فایده نداره

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
جزو عناوینی بود که حتی 3 دقیقه هم نذاشتم بگذره و سریع پاکش کردم . گیم پلی بازی فوق العاده افتضاح بود. حیف 4 گیگ که براش حروم کردم . البته شاید برای دوستانی که دنبال عناوین شوتر و free هستن قابل قبول باشه ولی به شخصه ترجیح میدم call of بزنم تا BL R . پیشنهاد میکنم اصلا طرفش نرین .

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
جزو عناوینی بود که حتی 3 دقیقه هم نذاشتم بگذره و سریع پاکش کردم . گیم پلی بازی فوق العاده افتضاح بود. حیف 4 گیگ که براش حروم کردم . البته شاید برای دوستانی که دنبال عناوین شوتر و free هستن قابل قبول باشه ولی به شخصه ترجیح میدم call of بزنم تا BL R . پیشنهاد میکنم اصلا طرفش نرین .

یعنی خوب نیست ؟ دانلود نکنم ؟

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
یعنی خوب نیست ؟ دانلود نکنم ؟

شما چی برداشت میکنی از حرفای من ؟ :dاین برای من تجربه شده که معمولا بازیهای free استیم اصلا جالب نیستن و با نهایت 2/3 ساعت از انجامشون از روی هارد پاک میشن . البته استثناهایی هم وجود داره که نیاز به نام بردنشون نیست.

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
شما چی برداشت میکنی از حرفای من ؟ :dاین برای من تجربه شده که معمولا بازیهای free استیم اصلا جالب نیستن و با نهایت 2/3 ساعت از انجامشون از روی هارد پاک میشن . البته استثناهایی هم وجود داره که نیاز به نام بردنشون نیست.

حالا اگه این عناوین خوبو نام ببرید چی میشه

من عکسای بازیو دیدم واقعا افتضاح بود سبکشم دوست ندارم دیگه خیلی از دانلود وارفیس نمونده فکر کنم اون بهتر از این باشه نه؟

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
حالا اگه این عناوین خوبو نام ببرید چی میشه

من عکسای بازیو دیدم واقعا افتضاح بود سبکشم دوست ندارم دیگه خیلی از دانلود وارفیس نمونده فکر کنم اون بهتر از این باشه نه؟

عنواوین f2p خوب مثلا این ها: team fortress2,apb,bf heroes و...

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
باید خدمت دوستان عرض کنم همین الان روی سیستم دارم این بازی رو و فقط تنها قسمتی که توش واسم جالب بود اون Quick Scope زدن با اون اسنایپ Bolt Action بود :d یه جا هم فیلم گرفتم Team Warlord بودم . در کل پینگ من 200 تا 250 بود بدون هیچ دردی بازی میکردم . ولی وقتی بتل 3 و دیابلو 3 دم دست هست حس این بازی نمیاد . دوستان بازی کنید خوشتون میاد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر