Bloodline Champions | MOBA

سلام
من خیلی وقت بود که HoN میزدم ولی بخاطر سیستم لگش و مشکلی که با مودم وایرلس داشت دنبال یه بازی دیگه تو این سبک یعنی MOBA میگشتم . LoL رو بازی کردم ولی شخصا خوشم نیمد ، بقیه بازی ها هم که کاملا تقلیدی از hon و lol بودن و هیچ نو آوری ای نداشتن . بالاخره یه بازی به اسم Bloodline Champions پیدا کردم که اول فکر کردم مثل بقیس ولی با تفاوت و نو آوری های جدید و خوبی مواجه شدم !
اولیه تفاوتی که این بازی با بقیه داره اینه که هیرو (bloodline) شما با W A S D کنترل میشه و شبیه بازی های mmorpg هستش
در این بازی شما با targeting سر و کار ندارید و کاملا همه چیز به skill و توانایی های خودتون بستگی داره .
بازی از سرعت بالایی برخورداره و cooldown هاش خیلی پایینه و این cooldown های پایین با W A S D و سیستم non-targeting یک جنگ خوب و هیجان انگیز رو در بر خواهد داشت!
در این بازی با 4 نوع هیرو روبرو خواهید شد که عبارتند از Melee , Tank , Ranged , Healer
Melee : این هیرو ها از نزدیک درگیر میشن و خسارت زیادی به دشمن وارد میکنن
Healer : این نوع هیرو ها کمک زیادی به نیرو های خودی میکنن . میتونن به اونا Heal بدن و البته به دشمن هم خسارت وارد کنن! مثل stun و حتی کنترل دشمن و ...
Ranged : از دور ضربه میزنن و کارشون وارد کردن خسارته
Tank : تانک ها جون زیادی دارن و قدرت هایی که دارن باعث میشه خیلی دیر بمیرن و البته به دشمن هم صدمه میزنن

کلا 26 هیرو وجود داره!!! به نظر کم میاد ولی با سیستم Trait یا همون Talent ای که داره قدرت مانور شمارو روی Spell هاتون خیلی بالا میبره و میتونین از یه هیرو چندین جور استفاده ی کاملا متفاوت بکنین! اگه این talent ها نبودن و به جای talent یا همون trait میخواستن هیرو بسازن حدود 100 تا هیرو باید میساختن .

8 تا از هیرو های بازی free هستن که این هیرو های free برای هر کس فرق میکنه و 4 تا از این 8 هیرو هر 3 روز یک بار عوض میشن ! یعنی شما توی 2-3 هفته میتونین همه هیرو هارو امتحان کنین . خرید هیرو هم خیلی سخت نیست

بازی دارای achivement هست و گرفتن اونا باعث میشه blood coin که پول بازی هست بگیرین

به هیچ وجه pay to win نیست! میتونین اکانتتونو با پول واقعی آپگرید کنین که هیچ تاثیری تو بازی شما نداره . تنها تاثیرش که تو بازی اینه که شما میتونین توی practice با bot های سخت و نرمال هم بازی کنین :)) :D

بازی 3 تا مود داره که بعدا توضیح میدم هم چنین از 1v1 تا 5v5 میشه بازی کرد

برای بازی کردن شما باید 347 مگ دانلود کنین و 48 مگ هم آپدیت داره!! در پایان وقتی بازیو نصب میکنین بازی 1گیگ میشه

http://cdn.funcom.com/blc/BloodlineChampionsInstaller.exe

از لینک بالا دانلود کنین منم فردا صبح دیگه شروع میکنم . بازی واقعا عالی هست ! خیلی چیزای دیگه هم داره که نگفتم و بعضیاشو یادم رفته که میگم بعدا
در ضمن گرافیک بازی هم خوبه
از اینجا تریلر و عکس های بازیو میتونین ببینین :
Bloodline Champions - Media

---------- نوشته در 05:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:18 PM ارسال شده بود ----------

در این بازی هیچ چیزی شانسی نیست و critial chance و هیچ چیز شانسی دیگه وجود نداره! همه چیز دقیق و چیزی مثل 120-140 دمیج نخواهید دید! همه چیز در بازی بر پایه ی توانایی های خودتون هست

---------- نوشته در 05:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:41 PM ارسال شده بود ----------

چیزی که الان یادم افتاد اینه که بازی از mana استفاده نمیکنه . هر کس energy داره که این انرژی با کمک به دوستاتون و یا وارد کردن خسارت و حتی خسارت دیدن به دست میاد که قدرت شمارو افزایش میده

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
امشب ایشالا میزاریم دانلود شه :d
واسه بازی تو چه سایتی باید ثبت نام کنیم؟
مثله کراس فایر و hedge wars نشه 2 روز بازی کنیم شما بپیچونی کلن بیخیال شیم؟:d

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
به نظر من وقتتون رو روی این بازی تلف نکنید، ارزش بازی کردن از نظر من نداره، می تونید نقد ها هم بخونید

از جمله این سبک بازی ها می شه به LOCO و Smite هم اشاره کرد.

LOCO که افتضاح تر از این بازی هست، اما Smite اوضاع خوبی داره که در مرحله Close Beta هست فعلا.

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
امشب ایشالا میزاریم دانلود شه :d
واسه بازی تو چه سایتی باید ثبت نام کنیم؟
مثله کراس فایر و hedge wars نشه 2 روز بازی کنیم شما بپیچونی کلن بیخیال شیم؟:d

اونارو هنوزم میزنم :D
Bloodline Champions - Register a Free to Play Account
به نظر من وقتتون رو روی این بازی تلف نکنید، ارزش بازی کردن از نظر من نداره، می تونید نقد ها هم بخونید

از جمله این سبک بازی ها می شه به LOCO و Smite هم اشاره کرد.

LOCO که افتضاح تر از این بازی هست، اما Smite اوضاع خوبی داره که در مرحله Close Beta هست فعلا.

مقایسه ی این بازی با LOCO LOL HON DOTA 2 SMITE و... مثل مقایسه CoD با کانتره!!! خیلی به هم ربط ندارن
شما دانلود نکن :)

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دوستان شدیدا سخته اوله بازی له میشید خودم داشتم نا امید میشدم سعی کنید یه خورده Solo غیر آنلاین بازی کنید تمرین میشه ... !

3 به 3 در 3 راند مسابقه انجام میشه مدل های دیگه هم هست فعلا مدل Arena ــش رو بازی کردم !

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
بازی سه تا مود داره که اونی که شما رفتی راندی هست! از یک تا 5 راند هم میشه و فرقی نداره چند به چند باشه
منم پایه‌ام.اگه خوب باشه.
هر سه نفری که امروز دانلود کردن میگن عالیه :D

ویرایش : در ضمن لگ نداشت؟

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
دوستان شدیدا سخته اوله بازی له میشید خودم داشتم نا امید میشدم سعی کنید یه خورده Solo غیر آنلاین بازی کنید تمرین میشه ... !

3 به 3 در 3 راند مسابقه انجام میشه مدل های دیگه هم هست فعلا مدل Arena ــش رو بازی کردم !

من همین داشتم بازی می‌کردم.بخش آموزشی تموم شد. سرعت بازی خیلی زیاده. یوزتون رو بگید.ادد کنیمتون.
یوزر خودم : masoudx89

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
حجم بازی چقده؟ من تو متن نفهمیدم. 370 مگ؟ نه بابا.خیلی کمه که.

---------- نوشته در 10:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:15 PM ارسال شده بود ----------

سرعت نتت شهیده

برای من 30 دقیقه ــی دانلود شد ...

یوزر بنده

KANEE3

ماله اینجا پس چیه؟ الان بزارم.10 ساعت طول میکشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر