راهنماي كامل بازي ها

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام ، من اونجا گیر کردم که خود John تبدیل به زامبی شده ، بعد دیگه هیچ علامتی روی نقشه نیست ! نمیدونم باید چیکار کنم . لطفا راهنمایی کنید،
درستن شد.

آخرین ویرایش:

kazem3300

کاربر سایت
Nov 11, 2009
13
کمک

من تو بازی Homefront اونجا که باید بری به تانکر سوخت برسی گیر کردم هر کار می کنم کامیون راه میفته از در خارج میشه . وبازی گیم اور میشه

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی

zxc11

کاربر سایت
Mar 14, 2009
50
نام
ali
من تو بازی Homefront اونجا که باید بری به تانکر سوخت برسی گیر کردم هر کار می کنم کامیون راه میفته از در خارج میشه . وبازی گیم اور میشه
دوست عزیز برو دنبال تانکر وقتی به تانکر رسیدی X رو بزن اون تانکر فرار می کنه اما گیم اور نمی شه البته باید سری بری به طرف تانکر با دویدن

سلام دوستان من در بازی CRYSIS 2 اونجا که یه حیونه بزرگ می اید من می کشمش بعد دو عدد ماشین می ان که یه نفر از یکی از ماشین ها پیاده می شه که علامت بر روی اون فرد است و من هر چه می رم پیش این فرد هیچ اتفاقی نمی افته حتی فرد تکون هم نمی خوره من سوار یکی از ماشین ها هم می شم و به اونها بوق می زنم بازم هیچ جایی هم تو بازی نیست که باید بری به جز خود فرد یعنی می شه مشکل از بازی منظورم دیسک باشه دوستانی که بازی کردن و تمام کردن خواهش می کنم اگه چیزی می دونن کمک کنن متشکر می شم

Last edited by a moderator:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام دوستان من در بازی CRYSIS 2 اونجا که یه حیونه بزرگ می اید من می کشمش بعد دو عدد ماشین می ان که یه نفر از یکی از ماشین ها پیاده می شه که علامت بر روی اون فرد است و من هر چه می رم پیش این فرد هیچ اتفاقی نمی افته حتی فرد تکون هم نمی خوره من سوار یکی از ماشین ها هم می شم و به اونها بوق می زنم بازم هیچ جایی هم تو بازی نیست که باید بری به جز خود فرد یعنی می شه مشکل از بازی منظورم دیسک باشه دوستانی که بازی کردن و تمام کردن خواهش می کنم اگه چیزی می دونن کمک کنن متشکر می شم
سلام
اگر با xbox بازی می کنی که بعیده دیسک بازی مشکل داشته باشه. تا اون جایی که یادم میاد باید بعد از کشتن اون غوله بری سوار یه ماشین بشی و بعد اون دو تا ماشین حرکت می کنن و مرحله تموم میشه.

zxc11

کاربر سایت
Mar 14, 2009
50
نام
ali
سلام
اگر با xbox بازی می کنی که بعیده دیسک بازی مشکل داشته باشه. تا اون جایی که یادم میاد باید بعد از کشتن اون غوله بری سوار یه ماشین بشی و بعد اون دو تا ماشین حرکت می کنن و مرحله تموم میشه.
دستت درد نکنه از اینکه جواب سوال من رو دادی بله با xbox 360 بازی می کنم ولی بعد از کشتن غوله که اون دو تا ماشین میان و یکی از فرمانده ها پیاده میشه از ماشین علامت رو اون هست ولی نه حرکت می کنه نه چیزی تازه من هم کاری به اون ندارم و می رم سوار ماشین میشم پیاده میشم حرکت می کنم تو محیط بوق میزنم با ماشین هیچ فایده نداره به هر حال متشکرم که جواب من رو دادید حالا بازی رو عوض می کنم تا ببینم چی می شه مشکل حل میشه

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
سلام.من تو انچارد 2 اونجا که 4 تا سنگ یکیشون شبیه مخروط یکی دایره و یکی مخروط مانند... باید بزاری جاشون بعد 4 تا غلتک مانند میاد بیرون و میشه بچرخونیشون و روشون حروف که شبیه چینی نوشته شده.تویه دفترچه اشم همون حروف هست.بالای هر غلطک عکس مار و شیر و و ...
باید چیکار کنم؟کدوم حروف بزارم؟(جمله بندی حال کردید خودم خوندمش خندم گرفت)

kazem3300

کاربر سایت
Nov 11, 2009
13
کسی مرحله که باید با هلیکوپتر بری دنبال کامیون ها رو رد کرد بعد از تونل اونجا که باید محافظ های کامیون ها رو بزنی بعد باید چه کار کرد من همه موشک انداز ها رو میزنم یکم که از جاده رد میشیم بازی گیم اور میشه؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
سلام.من تو انچارد 2 اونجا که 4 تا سنگ یکیشون شبیه مخروط یکی دایره و یکی مخروط مانند... باید بزاری جاشون بعد 4 تا غلتک مانند میاد بیرون و میشه بچرخونیشون و روشون حروف که شبیه چینی نوشته شده.تویه دفترچه اشم همون حروف هست.بالای هر غلطک عکس مار و شیر و و ...
باید چیکار کنم؟کدوم حروف بزارم؟(جمله بندی حال کردید خودم خوندمش خندم گرفت)
.شما از رو دفترچت نگاه کن هر کدوم از اونها یه رنگی داره و بعد برو صفحه بعد (شایدم صفحه قبل) اون رنگ یه موجودی هست ,اون موجود رو پیدا کن بعد اون سنگها رو بزار.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
کسی مرحله که باید با هلیکوپتر بری دنبال کامیون ها رو رد کرد بعد از تونل اونجا که باید محافظ های کامیون ها رو بزنی بعد باید چه کار کرد من همه موشک انداز ها رو میزنم یکم که از جاده رد میشیم بازی گیم اور میشه؟
باید ارتفاع هلیکوپترو ببری پایین (تو X360 با LB می رفت پایین تو PC فکر کنم با حرکت دادن موس بره پایین) کنار تانکر ها نزدیک زمین حرکت کنی و سه همراهتو هرکدومو سوار یه تانکر بکنی. بعد با هلیکوپتر اسکورتشون کنی تا به مقصد برسن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر