راهنماي كامل بازي ها

pipi1365

کاربر سایت
Nov 15, 2010
8
سلام دوستان من در مورد بازی Hot Pursuit: Need for Speed
سوال دارم دوستان من به مرحله 10 بازی رسیدم و وقتی این مرحله تموم شد نوشته های آخر بازی اومد انگار که بازی تموم شده اما وقتی اون نوشته ها رفت دوباره نقشه اومد و مرحله های دیگه
می خواستم بدونم این بازی پایانش کجاس ؟
یعنی من بازی رو تموم کردم ؟ بقیه مرحله ها تا لول 20 سرگرمیه؟
نمی دونم منظورمو خوب رسوندم یا نه ؟

ziz

کاربر سایت
Sep 26, 2010
26
تو بازی fabel 2 چطور میشه مرد تا از فرزند بازی ادامه پیدا کنه؟ فرقی هم می کنه وقتی از فرزند شروع میشه؟
اگه شخصیت بازی رو دختر بردارم گیم پلی بازی تغییر می کنه؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام دوستان من در مورد بازی Hot Pursuit: Need for Speed
سوال دارم دوستان من به مرحله 10 بازی رسیدم و وقتی این مرحله تموم شد نوشته های آخر بازی اومد انگار که بازی تموم شده اما وقتی اون نوشته ها رفت دوباره نقشه اومد و مرحله های دیگه
می خواستم بدونم این بازی پایانش کجاس ؟
یعنی من بازی رو تموم کردم ؟ بقیه مرحله ها تا لول 20 سرگرمیه؟
نمی دونم منظورمو خوب رسوندم یا نه ؟
بازم سلام
ببین کدوم آیکون ها روی نقشه مات و کمرنگ شده. کدوم مسابقاتو تموم کردی و کدوما رو طلا گرفتی. بازی کلا دو نوع داره یکی در نقش مامور SCPD و دیگری به عنوان یک Racer. بازی وقتی تموم میشه که همه مسابقات رو از هر دو نوع ببری و طلا بگیری. ولی تیتراژ دو بار به نمایش در میاد. و اون زمانی که همه مسابقات SCPD رو انجام بدی یا همه مسابقات رو در نقش ریسر به پایان برسونی(هر مدالی گرفته باشی مهم نیست ولی باید توی همه مدال گرفته باشی). اگر این اولین باره که تیتراژ به نمایش در میاد یعنی یک سری از مسابقات تموم شده و یکی مونده. حالا باید سعی کنی سری دیگر رو هم تموم کنی تا همه مسابقات به انجام برسه. آخرین مسابقه در نقش ریسر 70 کیلومتره که حتما باید با بوگاتی ویرون بری تا اول بشی. بیش از 13 دقیقه هم طول میکشه.تموم شدن مسابقات و یا بازی ربطی به درجه ات نداره. مثلا من بازی رو تموم کردم و همه رو طلا گرفتم ولی یک لول ام 16 و دیگری 18 است و به بیست نرسیدم.

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
با سلام
من تو بازي conan فكر كنم مرحله آخر باشه اون قسمتي كه مياي تو يه ميدون و بعد دديوارهاي دور ميدون ميريزه و سه چهار تا روح مياد وقتي اونا رو ميكشم ديگه نميدونم چيكار كنم از اون قسمت نميشه پريد ؟

pipi1365

کاربر سایت
Nov 15, 2010
8
بازم سلام
ببین کدوم آیکون ها روی نقشه مات و کمرنگ شده. کدوم مسابقاتو تموم کردی و کدوما رو طلا گرفتی. بازی کلا دو نوع داره یکی در نقش مامور SCPD و دیگری به عنوان یک Racer. بازی وقتی تموم میشه که همه مسابقات رو از هر دو نوع ببری و طلا بگیری. ولی تیتراژ دو بار به نمایش در میاد. و اون زمانی که همه مسابقات SCPD رو انجام بدی یا همه مسابقات رو در نقش ریسر به پایان برسونی(هر مدالی گرفته باشی مهم نیست ولی باید توی همه مدال گرفته باشی). اگر این اولین باره که تیتراژ به نمایش در میاد یعنی یک سری از مسابقات تموم شده و یکی مونده. حالا باید سعی کنی سری دیگر رو هم تموم کنی تا همه مسابقات به انجام برسه. آخرین مسابقه در نقش ریسر 70 کیلومتره که حتما باید با بوگاتی ویرون بری تا اول بشی. بیش از 13 دقیقه هم طول میکشه.تموم شدن مسابقات و یا بازی ربطی به درجه ات نداره. مثلا من بازی رو تموم کردم و همه رو طلا گرفتم ولی یک لول ام 16 و دیگری 18 است و به بیست نرسیدم.
واقعا ممنون از جوابتون
من اسکوپ یا هونی که در نقش یه پلیس هست رو همرو طلا گرفتم ودر لول 10 بودم که تیتراژ اومد
ولی اون یکی الان لول یازده هستم وهنوز تیتراژ نیومده
پس ببین اینی که میگم درسته ؟ الان اون قسمت اسکوپ تموم شده و باید همین ریسی که شما میگی رو ادامه بدم تا زمانی که به یه لول خاصی برسه تیتراژ این هم بیاد درسته ؟

آخرین ویرایش:

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
من اوایل این RDR un هستم بعد از اینکه رفتم پیش اون مکزیکیا و اون پیره مرده که دهن مارو آسفالت کرده بود شیشه هاشو داد بهم نمیدونم چیکار کنم دموشم زدم رفت آخه... میگه برو فلان جا پنج تا چیچی بیار و اینا ولی چیزی معلوم نیست...

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
من اوایل این RDR un هستم بعد از اینکه رفتم پیش اون مکزیکیا و اون پیره مرده که دهن مارو آسفالت کرده بود شیشه هاشو داد بهم نمیدونم چیکار کنم دموشم زدم رفت آخه... میگه برو فلان جا پنج تا چیچی بیار و اینا ولی چیزی معلوم نیست...
آخیش بالاخره فهمیدم تو کل ایران یک آدم دیگه هم پیدا میشه که undead nightmare بازی کنه!!
سلام
ببین اسم مرحله چیه. اگر اسمش a cure for most what ails you هست یا اگر اسم مرحله رو نمی دونی باید بدونی چی ازت میخواد اگر 5 عدد از دو نوع گل ختلف رو میخواد این کار بکن:
گل اول:
desert sage
محل پیدا کردنش سمت چپ نیو آوستین یا gaptooth ridge هست. پنج گل از اون ناحیه به این نام پیدا کن.
گل دوم:
Violet Snowdrop
محل پیدا کردنش نواحی برفی tall trees که از این هم باید 5 تا پیدا کنی.

وقتی هر ده گل رو پیدا کردی روی نقشه یک w می بینی که محل همون پیرمرده یعنی نیگل وست دیکنز رو نشون میده. برو پیش اون تا مرحله ادامه پیدا کنه. ضمنا کلید back رو بزن ببین اگر Survivalist Map داری استفاده ازش به پیدا کردن گل های اطرافت کمک زیادی می کنه.

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
تو بازی fabel 2 چطور میشه مرد تا از فرزند بازی ادامه پیدا کنه؟ فرقی هم می کنه وقتی از فرزند شروع میشه؟
اگه شخصیت بازی رو دختر بردارم گیم پلی بازی تغییر می کنه؟
سلام من خودم بازی نکردم. راهنمایی فارسی هم پیدا نکردم.
لینک راهنما:
http://guides.ign.com/guides/741361
لینک دانلود pdf :
ftp://ftp.emuparadise.org:8233/Guides/Fable II IGN Insider.pdf

ehsan_joon72

کاربر سایت
Dec 30, 2010
30
دوستان من تو god of war3 اون جایی که باید اهرم رو بچرخونی که هر دو تا دست مجسمه بره تو حلقه ها گیر کردم!
همون اولای بازی هست می یام یکی رو بندازو اون یکی در مییاد کمک کنید!

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
دوستان من تو god of war3 اون جایی که باید اهرم رو بچرخونی که هر دو تا دست مجسمه بره تو حلقه ها گیر کردم!
همون اولای بازی هست می یام یکی رو بندازو اون یکی در مییاد کمک کنید!
اول تابوت پرسافونرو بکوبون به مجسمه هیدیز بعد سمت چپ و راستت 2 تا نردبون میاد اول برو سمت چپ و از اونجا برو پایین و اون سنگی که گذاشتی لایه چرخ پایین بیارشون بالا.بعدش برو اهرم رو بچرخون تا دستها بره تو مجسمه بعد اون سنگی رو که آوردی بالا بچپون تو چرخ(قفلهای دست رو هم باز کن).این از سمت چپ.
وقتی سمت چپ درست شد دیگه بر نمیگرده برو و دست راست رو هم درست کن و بعد برگرد و دوباره با تابوت به مجسمه ضربه بزن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر