راهنماي كامل بازي ها

kordlo

کاربر سایت
Dec 14, 2010
118
نام
مهدی
دوستان من در مرحله 5در قسمت( Follow the Money)بازی Assassins Creed: Brotherhood وقتیکه
از ساختمانی که خزانه دار صندوق را تحویل ماموران بورگیا داد رفتم بالابعدش چیکار کنم؟

poyn1

کاربر سایت
Dec 29, 2010
1
کمک در بازی enslaved سلام درمرحله 12 اونجا میخوای 2 گاری هستش جا به جا شه چه کار کنم که یه چیزی بالا رو خط قرمزه بره به در برسه چطوری میشه انجام داد باید از 2 تا چرخه چه کار کنم

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
دوستان من در مرحله 5در قسمت( Follow the Money)بازی Assassins Creed: Brotherhood وقتیکه
از ساختمانی که خزانه دار صندوق را تحویل ماموران بورگیا داد رفتم بالابعدش چیکار کنم؟
از همون بالا برو تو ساختمون یعنی برو پایین از آجرها و کاشیها استفاده کن فقط مواظب باش پرت نشی پایین و بعد اون مامور رو بکش.

kordlo

کاربر سایت
Dec 14, 2010
118
نام
مهدی
d:%5C1
از همون بالا برو تو ساختمون یعنی برو پایین از آجرها و کاشیها استفاده کن فقط مواظب باش پرت نشی پایین و بعد اون مامور رو بکش.
ساختمون حالت گنبدی شکل داره که سرش بازه راه دست نداره .تا میپری میوفتی پایین.:-/

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام دوستان
کسی RDR Undead Nightmare رو بازی کرده؟ یک سوال دارم. وقتی توی یکی از مراحل به Fort Mercer می رسی ازت میخواد که دو نوع گل برای وست دیکنز جمع کنی. هر کدوم رو از کجا میشه پیدا کرد؟ شش نوع گل چیدم اما هنوز این دو تا لعنتی رو پیدا نکردم:((http://guides.ign.com/guides/14249395/

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
کمک در بازی enslaved سلام درمرحله 12 اونجا میخوای 2 گاری هستش جا به جا شه چه کار کنم که یه چیزی بالا رو خط قرمزه بره به در برسه چطوری میشه انجام داد باید از 2 تا چرخه چه کار کنم
سلام
راستش من چند وقت پیش تمومش کردم و درست یادم نیست. اما باید گاری ها رو یکی دو بار تکون بدی و بچرخونی .اول گاری سمت چپ رو طوری میچرخونی که دو گاری خلاف جهت هم حرکت کنند، بد سوار گاری میشی و به تریپ میگی گاری ها رو طوری تکون بده که برن به سمت هم، وقتی دوگاری اون جلو رسیدن به هم سوار اون یکی میشی و دوباره میگی حرکتش بده به طوری که برسی به سکوی راست، گاری رو میچرخونی و بعد بدون استفاده از گاری ها و با سکو بازی بر می گردی سمت چپ، بعد دوباره می چرخونیش و تکونشون میدی. در کل هدف اینه که هردو گاری همزمان برسن به اون فرو رفتگی های دیوار مقابل. اگه دقیق نبود ببخشید چون خوب یادم نیست.
راهنمای انگلیسی کامل:
http://guides.ign.com/guides/14249395

mahy

کاربر سایت
Sep 5, 2010
17
سلام دوستان عزیز

من تو بازی DARKSIDERS گیرکردم. مراحل آخر بازی قسمتی که وسط حیاط یه غول میاد که تو کمرش برق داره و رو سرش نارنجیه و چند ثانیه یه بار گرزشو میچرخونه. چجوری میمیره:-o هرکاری میشه کردیم ولی از بین نمیره. خواهش میکنم یه نفر راه حلشو بگه یا داستانشو برام بزاره.

خیلی خیلی ممنونم.:>

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام دوستان من تو بازی
Just Cause 2
گیر کردم شما راهنماشو دارید یا می تونید راهنماییم کنید
ممنون می شم
آره پی پی جان هم مراحل اصلی و فرعیشو تموم کردم و هم راهنماشو دارم این لینک راهنما:
http://guides.ign.com/guides/862520
اگه سوال خاصی داری بگو اگه یادم بود جواب میدم

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان کسی میدونه چرا تو بازی tekken 6 با هر کدوم از شخصیت ها وقتی رئیسش رو شکست میدم چرا تریلر پایانی اون شخصیت رو نشون نمیده؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
شما باید اول خط داستانی بازیرو بری با اون پسره فکر کنم اسمش لارس بود بعد که آدمهارو کشتی پایان هر منطقه یکی از کاراکترها میاد اونو شکست بده بعد برو تو فایت و باس آخر رو شکست بده تا دمو هاش آزاد بشه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
سلام دوستان عزیز

من تو بازی DARKSIDERS گیرکردم. مراحل آخر بازی قسمتی که وسط حیاط یه غول میاد که تو کمرش برق داره و رو سرش نارنجیه و چند ثانیه یه بار گرزشو میچرخونه. چجوری میمیره:-o هرکاری میشه کردیم ولی از بین نمیره. خواهش میکنم یه نفر راه حلشو بگه یا داستانشو برام بزاره.

خیلی خیلی ممنونم.:>

ببین چون خیلی وقت پیش تموم کردم یادم نیست ولی شما الان یه item جدید داری که روی دیوارها که نارنجی هست تونل باز میکنه شما باید دو تا تونل باز کنی روی زمین (اولش روی زمینه بعد روی دیواره سه تا از غولها هستش ) اولی رو با قدرت کمتر باز کن بعدی رو قویتر بعد وقتی نزدیک شد برو تو تونل ضعیفه بعد از قوی میایی بیرون بالا سرش در بیا برو روی سرش بعد شمشیر رو فرو کن تو سرش بپر پاین با مشت قوی بزن تو شکمش 3 بار این کار بکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر