راهنماي كامل بازي ها

mehdi2033

کاربر سایت
Jun 18, 2010
41
سلام کسی میدونه تو بازی متال گیر سالید 4 تو قسمتی که old snakباید با wampire مبارزه کنه چه جوری باید کشدش که دیگه زنده نشه مرسی فقط سریع plz:(

انقدر بزنش تا بيفته زمين بعد از item هات سرنگ رو انتخاب كن سريع برو پشتش وقتي بلند شد

r1 و نگه دار و بعد مثلث را بزن

توجه : بايد اسلحه اي انتخاب نكني موقع زدن سرنگ

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
سلام دوستان .
من red dead redamption رو 66% رفتم و الان نقش اصلی بازی کشته شد و پسر کوچیکه که همراش بود بزرگ شده و جاش رو گرفته:(.بنظرتون بازی تمام شده ؟؟؟!!! تو نقشم هیچ مموریتی دیگه نیست =((

Amir tataloo

کاربر سایت
Jul 26, 2009
148
سلام دوستان .
من red dead redamption رو 66% رفتم و الان نقش اصلی بازی کشته شد و پسر کوچیکه که همراش بود بزرگ شده و جاش رو گرفته:(.بنظرتون بازی تمام شده ؟؟؟!!! تو نقشم هیچ مموریتی دیگه نیست =((

اون یه نفر دیگه پسرشه (جک) تقریبن بازی تموم شده ولی یه ماموریت جانبی داره که
باعث میشه بازی تموم شه:شما باید بری تو شه Blackwater (اگه اسمشو درست گفته باشم)
یه علامت سوال واست ظاهر میشه اسمش هست Remembre My Family که باید اونو دنبال کنی تا شخص مورد نظر رو بکشی بعد بازی دیگه تموم میشه.البته اگه ماموریت های جانبیت مونده باشه میتونی اونارو بری دیگه
smiley-finger002.gif

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
کسی بازی world of goo رو بازی کرده؟؟؟
من تو chapter 4 مرحله 9 یا همون Deliverance موندم. نمیدونم باید چیکار کنم!!!
تو این مرحله یه فایل(که بیشتر شبیه شیرینیه) قرمز رنگ که روش نوشته UNDELETE* رو باید از بین برد ولی چطوری نمیدونم:( کسی بازی کرده لطفا راهنمایی کنید:)>:d<

zxc11

کاربر سایت
Mar 14, 2009
50
نام
ali
کمک در بازی infamous من اونجا گیر کردم که یک بالن هست تو هوا و داره دور شهر می چرخه و یه چیز سبز پخش می کنه (فکر کنم سم پخش می کنه ) و یه هواپیما هم هست که دور بالونه می چرخه و موشک میزنه من نمی دونم باید چکار کنم در ضمن مردم هم به طرف من شورش کردن و تو خیابون که اصلا نمیشه رفت اگه می تونید کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر