راهنماي كامل بازي ها

last.warrior

کاربر سایت
Sep 22, 2014
22
نام
علیرضا
شما باید یک ماشین 4 در معمولی رو بدزدی بعد یکجا تو اون منطقه سبز تو نقشه قایم کنی ( یک جای ساده قایمش کن ) بعد زنگ بزن به ترور یا مایکل و بعد Mark Getaway Location رو انتخاب کن :bighug:

ممنون داداش <3

- - -ویرایش - - -

دوباره یه سوال ....

مرحله آخر بازی wolfenstein the new order
جایی که دکتر سوار ربات میشه و میفته تو زیر زمین .... اونجا که همش آتیشه .... اونجا هرچی میزنم نمیمیره :|

باید چیکار کنم ؟

danyal_202005

کاربر سایت
Mar 12, 2006
19
تو بازی
[h=1]Darksiders II[/h]من یه جا گیر کردم اسمش پیناکل و تمام دشمنا رو نابود کردم حتی رئیس یا قول ها رو اون اژدهای یخی رو هم زدم ولی نمیدونم باید چکار کردم تمام بخشای ساختمون رو هم زیرو رو کردم ولی نه از این قسمت بیرون میره
و نه میدونم که باید چکار کرد ؟

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
دوستان سلام لطفاًً جواب بدین توی اساسینس یونیتی از تیغش نمیشه تو جنگ استفاده مرد و مثلا از خودمون دفاع کنیم.....چجوری میتونم بگیرم؟؟؟؟؟مرسی

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
Dragon Age Inquisition - PRIMA Game Guide
tumblrn72_whreanq.png

The PRIMA guide to complete the game 100%
Language: English
Quality: Scan
Format: PDF
Size: 400 MB
Platform: PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One

نمونه راهنما: Dragon Age Inquisition eGuide | Primagames.com

لینک دانلود راهنما قدم به قدم بازی Dragon Age Inquisition با حجم 400MB:
دانلود فایل Dragon Age Inquisition - PRIMA Game Guide

shahram t

کاربر سایت
Jan 7, 2015
5
با سلام وخسته نباشید من تازه در سایت شما عضو شدم و دقیقا نمیدونم زدن این پست اینجا درسته یا نه . ببخشید .من راهنمای بازی Sniper Ghost Warrior Gold Edition1 رو میخواستم تو یه مرحله گیر افتادم و نمیدونم چکار باید بکنم از زحمات شما سپاسگذارم.

shahram t

کاربر سایت
Jan 7, 2015
5
ای بابا کلی خوشحال شدم اینجا عضو شدم گفتم یکی یه جوابی راهنمایی میکنه یعنی تو این سایت یه نفر نیست به پست کاربرا نگاه کنه و جواب بده پس اینطور فرامی به چه دردی میخوره؟؟

vahidxiii

کاربر سایت
Feb 23, 2014
47
درخاست سیو 50-60 % Watch Dogs
سلام دوستان من چند وقتی بود ک بازی سگهای نگهبانو بازی میکردم ک یکروز ب مشکل خورد و بالا نیومد !
نوشته بودن ک باید اون برنامه ای ک همراهش هست رو حذف کنید و دوباره نصب کنید
وقتی اینکارو کردم سیو بازی پرید بنظرم 50 درصد بازیو حتی بیشتر تموم کردم
از کسانی ک بازی رو هنوز تموم نکردن خاهش میکنم سیوشون رو تا هرجا ک رفتن بزارن اینجا
محل سیو هم اینجاست

filmbazz

کاربر سایت
Oct 7, 2011
19
سلام.دوستان تو بازی resident evil 2 همین جدیده.مرحله اخر.اپیزود 4.اونجا که اون زنه میفته زیر سنگا دیگه نمیشه نجاتش داد؟ و اینکه اون موشکه که برمیداریم به چه دردی میخوره؟مرسی

A m o o

کاربر سایت
Feb 25, 2012
13
سلام دوستان.
همونطور که تو فیفا 14 یادتونه تو قسمت Team Management>Tactics>custom tactics که میرفتیم یه سری آپشن داشت از قبیل ...
1- Build-Up Play
2- Chance Creation
3- Chance Creation

که وقتی اینا رو تغییر میدادیم موقع خارج شدن از بخش custom tactic یه پیام میومد که سه تا گزینه داشت ...
1- save the tactic
2- dont save & exit
3- cancel

که اگه گزینه یک رو انتخاب میکردیم برامون ذخیره اش میکرد.
اگه یادتون باشه میشد 10-20 تا custom tactic ذخیره کرد بدون اینکه قبلیاش پاک بشه.
و بعد تو همون منوی اصلی tactics چندتا تاکتیک پیشفرض وجود داشت از قبیل ...
1- possession
2- counter attack
3- long ball
4- high pressure
5- default

6- custom tacics ی بود که از قبل ذخیره کرده بودیم

که روی D-PAD ذخیره شده بود و وسط بازی میتونستی با فشار دادن دکمه جهت پایین D-PAD چهارتا از این 6 مورد بالا رو انتخاب کنی.مثلا پایین راست میشد تاکتیک possession.

امیدوارم مقدمه خسته تون نکرده باشه.
5.gif

اصل مطلب
1- من توی فیفا 15 نمیتونم چندتا custom tactics رو برای یه تیم درست کنم و یه جا ذخیره اش کنم.یعنی فقط میشه یه دونه رو درست کرد
2- من توی فیفا 15 نمیتونم تاکتیکهایی رو که درست کردم رو تو قسمت D-PAD تعریف کنم.منظورمو گرفتین؟یعنی وقتی یه custom tactic میسازم نمیتونم وسط بازی با D -PAD انتخابش کنم یا غیر فعالش کنم.یعنی وقتی وسط بازی دکمه پایین D-PAD رو میزنم فقط چهارتا تاکتیک پیشفرض possession - counter attack - long ball - high pressure موجود هس نه default توشه نه custom tactic.

حالا سوال اینجاست...
چطور میشه مشکلات بالا رو رفع کرد؟ اصلا میشه!؟

scorpion2000

کاربر سایت
Jun 7, 2006
15
نام
ali varahrami
با عرض سلام و خسته نباشید

لطفا اگه میشه راهنمای Injustice Gods Among Us نسخه کامل انگلیسیشو با لینک مستقیم بذارید؟منظورم نسخه prima یا اگه نشد نسخه gamepressure هست.خیلی خیلی لازم دارم.

با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bazicon

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر