تانک . بازی نکنی پشیمون میشی(پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان
من میخوام بهتون یه بازی فوق العاده جذاب رو معرفی کنم . اسم این بازی هست تانک
این هم آدرس سایتشه
Play ShellShock Live - Free Multiplayer Tanks Game
دوستان تانک یه بازی آنلاین حرکتی هست و شما در این بازی میتوانید یک سرور بسازید و صبر کنید تا به اندازه ظرفیتش پر بشه و بازی کنید .
میتونید وقتی وارد شدید روی یکی از سرور های ساخته شده وارد شوید و با افرادی بازی کنید
دوستان توضیحات بازی تانک خیلی زیاده و نوشتنش زمان میبره برای همین فقط نکات مهمش رو بهتون میگم . بعد اگه سوالی داشتید بگید جوابتونو میدم
1.در این بازی شما به وسیله w,a,s,d تانک خود را حرکت میدهید . بوسیله wوs تیر خود را تغییر میدهید و بوسیله دو تا ی دیگه جلو و عقب میروید .
2.بوسیله جهت های چپ و راست لوله تانک خود را تکان میدهید و بوسیله بالا و پایین قدرت تیر را کم و زیاد میکنید و بوسیله اسپیس تیر میزنید .
3.همچنین شما میتوانید با کلیک کردن بر روی تیر تمام تیر های موجود خود را ببینید .
4.در بازی تانک به شما به اندازه ی تیر هایی که زدید و xp هایی که جمع کردید امتیاز میدهند و بعد به شما level بالاتر میدهند . در level های بالاتر شما تیر های بیشتری میگیرد نه در تعداد بلکه در نوع تیر ها و میتوانید حتی تیر هم بخرید .

من توضیحات دیگری را لازم نمیبینم
اگر دوست داشتید میتوانید اینجا با چند نفر هماهنگ کنید و سرور بسازید و آی دی سرورو بدید و با هم بازی کنید .

---------- نوشته در 01:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:10 PM ارسال شده بود ----------

من میخوام تانک بازی کنم . کی پایس بازی کنیم ؟

آخرین ویرایش:

a r y a

کاربر سایت
Jan 24, 2012
194
نام
آریا
بیشترشون ایرانین . منم اسمم خارجیه . وقتی میرم تو سروراشون بیرونم میکنن . راستی لول من 14 هست . مال شما چنده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر