Max payne 3 / Multi Player PC ( نسخه ی هک شده + آموزش در پست اول )

متاسفانه;) بخش آنلاین بازی زیبای مکس پین 3 بعد از گذشته حدودا یک هفته از انتشارش بر روی pc کرک شد .
این بازی به علت محبوبیت زیادش باعث شد کی خیلی سریع تر نسبت به بازی های دیگه هک شود و همه بتوانند بخش مالتی بازی را بازی کنند و لذت ببرند.

max-payne-3-pc-1303504099-012-600x337.jpg

آموزش:

1-نصب بازی (Retail-Reloaded version)
2- DLC & UPDATEبازی رو در محل نصب بازی استخراج کنید.
3-سپس LAN-fix را دانلود کنید و در محل نصب بازی بریزید برای استفاده از تانگل به این فایل نیاز است))
4- Tunngle رو اجرا کنید ،در قسمت Shooter وارد room بازی مکس پین ۳ شوید.
5- بازی رو اجرا کنید
6- بعد وارد قسمت multiplayer شده و در آخر هم وارد قسمت LAN شوید ((.Go to “Multiplayer” and join/host via LAN))

((آموزش تست شده است))

منبع

توجه :

1-کسانی که وقتی وارد بازی میشن هیچ سرور و بازکنی پیدا نمیکنن باید پتچ 1.22رو نصب کنند همه اگر میخوان بازی بهتر بشه برا سرور پیدا کردن این پتچ رو ازاینجا باحجم 47 مگ دانلود کنند! سپس اگر وارد بازی شدند و با مشکل اکتیو وسریال مواجه شدن هیچ کاری نکنن و چند لحظه صبر کنن خوده اون صفحه بسته میشه یا یه پروفایل جدیدبسازن و کمی صبر کنن تا اون قسمت سریال خواستن خودش خود کار بسته بشه یا هم LAN-Fixرا دوباره به محل بازی بریزند وسپس وارد بازی بشوند .

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
تو نسخه بلک باکس همه چیزش به صورت نصب شده آماده وجود داره . آپدیت و کرک همه چیز آماده هست . فقط شما برنامه Rockstar Social Club رو نصب کن و از تو پوشه بازی پوشه Profile رو به مسیر My Documents/Rock Star Games کپی کن . فقط اینو بگم نصب نسخه بلک باکسش یه 2 ساعتی طول کشید :d و آخزش یه چیز 2 مگابایتی هم نصب کرد بعد از نصب بازی . رجیستری و همه چیز بازی هم ثبت شد تو ویندوز . فقط شما دسترسی بازی رو از طریق فایروال به اینترنت قطع کن .

دمت گرم پسر.
من خودم sniper elite نسخه بلک باکسشو به راحتی انلاین زدم.این بازیو چون هنوز دانلودش تموم نشده بود ازت پرسیدم که مطمئن بشم
راستی یه چیز دیگه :
dlc بازی هم تو نسخه بلک باکس هست؟؟؟؟؟؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دمت گرم پسر.
من خودم sniper elite نسخه بلک باکسشو به راحتی انلاین زدم.این بازیو چون هنوز دانلودش تموم نشده بود ازت پرسیدم که مطمئن بشم
راستی یه چیز دیگه :
dlc بازی هم تو نسخه بلک باکس هست؟؟؟؟؟؟
گفتم که همه چیزش بود :d

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
تانگل درست شده! ایول:d

آره درست شده.دیشب کلی sniper elite زدم :D
مکس پین هنوز دانلودش تموم نشده که بازی کنم :D
راستی تو سایت تانگل یه نفر اومده ادمین شده و قسمت persian راه انداخته.از کارش خیلی خوشم اومد

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
آره درست شده.دیشب کلی sniper elite زدم :D
مکس پین هنوز دانلودش تموم نشده که بازی کنم :D
راستی تو سایت تانگل یه نفر اومده ادمین شده و قسمت persian راه انداخته.از کارش خیلی خوشم اومد
یه سوال:الآن که شما میگید قسمت persian راه افتاده تاثیری هم میتونه در پینگ ها داشته باشه؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
یه سوال:الآن که شما میگید قسمت persian راه افتاده تاثیری هم میتونه در پینگ ها داشته باشه؟

فکر نکنم.
ولی گفته که یکی بیاد یه سرور درست کنه و سروره تا چند روز پر باشه ،سرورو نگه میداره.
تو سرور هم اگه همه ایرانی باشن پینگمون خیلی خوب میشه
ولی گفته اگه سرور خالی بمونه بعد از یه مدت خود تانگل حذفش میکنه

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
فکر نکنم.
ولی گفته که یکی بیاد یه سرور درست کنه و سروره تا چند روز پر باشه ،سرورو نگه میداره.
تو سرور هم اگه همه ایرانی باشن پینگمون خیلی خوب میشه
ولی گفته اگه سرور خالی بمونه بعد از یه مدت خود تانگل حذفش میکنه
من برای sniper elite هستم.پس میشه که یه سرور راه بندازن.اگه قرار بذاریم همگی بازی کنیم خیلی خوب میشه.

mohammad vas

کاربر سایت
Dec 11, 2011
109
نام
mohammad
درود
سلام به همه
من همه کار هاییی
که گفته بودید انجام دادم
همه فایل هایی که گفته بودید دان کردم نصب کردم تو بازی
ولی وقتی میرم تو بازی همون صفحه اکه نوشته مکس پین میاد اینتر که میزنم صفحه در حال لود گیر میکنه
تو بازی اسنایپر هم همینجوری بود که یه کرک دیگه گرفتم دروس شد
ممنون میشم اگه کسی بلده کمکم کنه

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستانی که آنلاین زدند بیان بگن تو محیط مالتی پلیر اونجا که مد انتخاب میکنیم مثلا DEATHMATCH ،بعدش یه محیط میاد که توش نوشته VOTE.من نمیدونم بعدش چیکار باید بکنم؟کسیو پیدا نمیکنم

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بعد از کلی دنگ و فنگ و الافی بالاخره تونستم با نسخه بلک باکس آنلاین بزنم.
آنلاینش خرکیه ولی واقعا برام لذت بخش بود.یاد خدا بیامرز آنلاین gta افتادم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر