همه چیز در مورد Digimon Masters

بالاخره بازی digimon online به درد بخور اومد به کار!
با نزدیک 100000 کاربر.
آدرس سایت برای ثبتنام و ساخت اکانت:
JOYMAX.COM - Global Hub of Fun :: Digimon Masters
با 4تا realm مختلف و جزابیت های فراوان!

اینم تصاویری از بازی :

digimon_masters2.jpg

digimon_masters1.jpg

digimon_masters_screenshot_06640.jpg

با انتخاب یکی از 3 tamer سری digimon data squad بازی را شروع می کنید.

ENJOY IT​

آخرین ویرایش:

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
عزیز ببین:
1. f1 و f2 توانایی خود digimon است.
2. f3,f4,............. همشون رو خودت باید add کنی که چه کاری برات بکنه.
در ضمن من بهت توصیه می کنم بری Dark tower wasteland و dark spiral بگیری تا pegasusmon ات رو بگیری. یا مث من رفیق هایی مث AymanMon یا Otrov یا HybridTheory یا FrumbleClown رو پیدا کنی که واست چیز بفروشن.
در ضمن تو guild ما به هر کی 5k guild point بگیره 20t میگیره و اگر 20k guild point بگیره35t می گیره و یا حتی ما یه event هایی رو داریم که مفتی می تونم qinglongmon 5/5 یا کلی digi egg یا T بگیرم :)
وقتی مث من lvl 99 شدی یا 65 تا digimon داشتی بگو تو guild ادت کنمb-)
خسته نباشی :|
اینا که جدیدا اینو بهشون میگی
نکنه مارو هم می خواستی بکشونی بگی بریم باسه خودمون بازی کنیم ؟ تا 99 بشه لول Tamer /:)

danial 20001

کاربر سایت
Nov 27, 2011
15
سلام بچه ها سال نومبارک
میدونم اینجا جاش نیست ولی یه سوال درمورد یه بازی دیگه دارم اگه میشه راهنمایم کنید
من دیروزsilkroadr رو از joymax دانلود کرد ولی نمیدونم چرا وقتی روی استارت میزنم وقتی HackShield پر شد اتفاقی نمیفته و بازی بالا نمیاد حتی اگه یه روز صبر کنم هیچ اروری هم نمیده

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
سلام بچه ها سال نومبارک
میدونم اینجا جاش نیست ولی یه سوال درمورد یه بازی دیگه دارم اگه میشه راهنمایم کنید
من دیروزsilkroadr رو از joymax دانلود کرد ولی نمیدونم چرا وقتی روی استارت میزنم وقتی HackShield پر شد اتفاقی نمیفته و بازی بالا نمیاد حتی اگه یه روز صبر کنم هیچ اروری هم نمیده
یکبار با چیز پی ان باز کن درست آپدیت بشه اون HS احتمالا مشکل برطرف میشه

danial 20001

کاربر سایت
Nov 27, 2011
15
ممنون ولی با چیز پی ان هم نشد HackShield دیجیمون هم copy past کردم باز هم نشد ولی روی یه کامپیوتر دیگه راحت بالا میاد موندم دیگه مشکل از کجاست

danial 20001

کاربر سایت
Nov 27, 2011
15
سلام
بچه ها واسه شما ها هم اینطور شده یا نه؟
من دیشب که بازی میکردم 500m پول و کلی تخم دیجیمون 3/5 و ccوacc داشتم ولی الان که داخل بازی شدم دیدم هیچکدوم رو ندارم پولم هم 500bشده بود و سر از dats center در اورده بودم الان راحی است که برشون گردونم ؟

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
سلام
بچه ها واسه شما ها هم اینطور شده یا نه؟
من دیشب که بازی میکردم 500m پول و کلی تخم دیجیمون 3/5 و ccوacc داشتم ولی الان که داخل بازی شدم دیدم هیچکدوم رو ندارم پولم هم 500bشده بود و سر از dats center در اورده بودم الان راحی است که برشون گردونم ؟
یکبار برو قسمت Bug Report اونجا یکبار اعلام کن و یکبار هم در قسمت MY QnA بعد یه تاپیک هم تو قسمت مشکلات بازی تو فروم مربوط به DMO باز کن و توضیح بده
بهتر زودتر اینکار ها رو انجام بدی که چند روز دیگه منتقل میشه به سرور های Move Game و سایت Gameking

danial 20001

کاربر سایت
Nov 27, 2011
15
ممنون در قسمتMY QnA فرستادم ولی اون دو مورد رو نمیدونستم چکار باید کرد
یعنی امیدی هست؟ پول و باقی چیزا برمیگرده ولی دلم وسه black agumon 3/5که دیشب گرفته بودم میسوزه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر