مسابقات انلاین لیگ فیفا ۱۲=>ps3

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
سلام به دوستان گلم>:d<
با توجه به اینکه جام حذفیه تدارک دیده شده به خاطر امتحانات به تعویق افتاد این لیگ رو گذاشتم فعلا یه مدت سرگرم بشیم تا تابستون بشه و بیشتر مسابقات بذاریم.
مسابقات بصورت لیگی هست و امتیازی.بدین صورت که در دور رفت تمام شرکت کننده ها با هم مسابقه داده و بعدش دور برگشت مسابقات ........
به خاطر طولانی شدن مسابقات بیش از ۱۲ نفر یارگیری نشده.
روز و زمان مسابقات هم طبق اعلام قبلی: پنجشنبه ها و جمعه ها بین ساعات ۲۰ تا ۲۴ هست.
قرعه کشیه هفته ی اول رو هم بزودی میگم تا بازی ها از هفته ی بعد شروع بشه.فقط اینکه از الان شروع کنید همدیگرو اد کنید که سر زمان مسابقات با هم هماهنگ باشید.
xn1lrkvzkykk4ya6uyt.jpg

این هم از شرکت کنندگان:

masoud_f12
nicepop
amir_locker
alexacm1990
hamideldorado
mhfifa
alexx0001985
amirNI
amin-scorpion
mojtaba-5913
hamed_myth
rango1042

نکته ای که باید بگم اینه که یارگیری واسه این مسابقات در حال حاضر تموم شده و پس خواهشن دیگه درخواست ندید که شرمندتون بشم.l-)
امیدوارم مسابقات خوبی داشته باشیم.

بعضی از دوستان راجع به تیم انتخابی تو لیگ سوال داشتن:باید بگم فقط با یک تیم در کل لیگ میتونید بازی کنید.تیمتونم در اول مرحله ی ورود به لیگ انتخاب میکنی.

نکته ی مهم:جهت جلوگیری از بی مزه نشدن لیگ در هفته های اخر،و از اونجایی که این اخرین لیگی نیست که داریم در صورتی که شرکت کننده ای دید همش داره میبازه و شانسی نداره برای قهرمانی، ممکنه در بازی ها حاضر نشه یا دیر به دیر بازی ها رو انجام بده برای جلوگیری از این کار در سری بعدی مسابقات شرکت داده نمیشه!!!پس خواهشن به لیگ و دیگران احترام بگذارید.ممنون

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
اقا من برای انتخاب تیمم بین رئال و منچستر موندم حالا تا روز قرعه کشی اعلام میکنم
راستی دوستان تیمهاشون رو اعلام کنند.. فردا هرکی تو هر بازی یه تیم ور نداره بشه شهر فرنگ:d

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
اقا من برای انتخاب تیمم بین رئال و منچستر موندم حالا تا روز قرعه کشی اعلام میکنم
راستی دوستان تیمهاشون رو اعلام کنند.. فردا هرکی تو هر بازی یه تیم ور نداره بشه شهر فرنگ:d
دوست عزیز در لیگ فقط میتونید یک تیم رو انتخاب کنی و در کل لیگ با همون تیم هستی.تیمم در اول لیگ مشخص میکنید.پس زود تصمیم بگیر;)

CoLoNeL_BaBoO

کاربر سایت
May 7, 2012
30
تیم من تا ابد :CHELSEA>:d

---------- نوشته در 08:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:21 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز Stevejobs ,لطفآ زودتر قرعه کشی کنید , انتظار خیلی سخته , مردیم از بس با بیگانگان:)):)) بازی کردیم

آخرین ویرایش:

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
خدمت دوستان گلم عرض کنم که در psn بهشون پیام مشخصات لیگ رو دادم.سریع برید جوین بشین.
نکته ی مهم:اقای lockerr عزیز (amir_locker) شما تعداد دوستات در psn پر شده.من خواستم ادت کنم اینو گفت.برای اینکه همه ی بچه ها رو باید داشته باشی تعدادی از دوستات رو پاک کن:d.حتما ۱۲-۱۳ نفری رو حداقل پاک کن.

aslow

کاربر سایت
Apr 6, 2011
59
دوستان ببخشید می پرم وسط بحث، میگم چرا pes 12 بازی نمی کنین؟
و اینکه با اینترنت 256 و پینگ 220 با 2.4.4.2 میشه آنلاین بازی کرد ؟

lockerr

کاربر سایت
Mar 3, 2010
84
نام
امیرهمایون
خدمت دوستان گلم عرض کنم که در psn بهشون پیام مشخصات لیگ رو دادم.سریع برید جوین بشین.
نکته ی مهم:اقای lockerr عزیز (amir_locker) شما تعداد دوستات در psn پر شده.من خواستم ادت کنم اینو گفت.برای اینکه همه ی بچه ها رو باید داشته باشی تعدادی از دوستات رو پاک کن:d.حتما ۱۲-۱۳ نفری رو حداقل پاک کن.

چشم درستش ميكنم

راستي تيمم هم bayern munchen hast

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
خوب بچه ها لیگ رو قرعه کشی کردم و فردا تو سایت میذارم.از نکات مهم مسابقات:
کل لیگ شامل ۱۳۲ بازی میشه!!!بنابراین خیلی طولانی میشه و نیازمند هماهنگیه همه ی دوستان هست.
هر نفر ۱۱ بازی در دور رفت و ۱۱ بازی در دور برگشت داره.
نکته ی مهم:در صورتی که در پایان لیگ دو تیم یا تیم هایی با امتیاز برابر اول شدند،ابتدا تفاضل گل انها در لیگ ملاک هست و اگر ان هم برابر بود بازیه رو در رو ملاک هست.

بازی ها یه این صورت برگزار میشه که پنجشنبه دو بازی و جمعه یک بازی انجام میدید.
کسی سوالی چیزی داره خیلی زود بگه تا برطرف بشه.
از دوستانی که لیست friendهاشون در psn پر هست خواهشمندم اندازه ی ۱۲-۱۳ نفری از دوستاشونو پاک کنن:d.
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر