TERA : The Exiled Realm of Arborea

r279_wallpaper_1.jpg

TERA : The Exiled Realm of Arborea یا قلمرو تبعید شده Arborea بازی MMORPG هست ساخته شده توسط Blue Hole Studio هست و ناشر بازی هم Ubisoft هست . این بازی برای اولین بار در تاریخ 25 ژانویه 2011 در کره جنوبی عرضه شد . در آمریکای شمالی در تاریخ 1 می 2012 عرضه شد و 3 می 2012 در اروپا منتشر شد (همچنین همراه با Close Beta و Open Beta قبل از تاریخ عرضه بازی ) . بازی برای عرضه در مناطق دیگه هم در نظر گرفته شده ولی فعلا فقط برای ژاپن تایید شده و فعلا تا تایید منطق دیگه باید صبر کرد .

گیم پلی :

TERAیک بازی MMORPG با ترکیبی از Quests , Crafting و PVP هست . سیستم مبارزه بازی یک سیستم ''Real-time Battle System'' از دید سوم شخص هست . این یعنی اینکه شما خودتون به صورت مستقیم و با دید مقابل به دشمنتون حمله میکنین به جای اینکه روش کلیک کنید . سیستم مبارزه شده مثل مثل بقیه بازی های Action-RPG برای مثال بازی Witcher 2 : Assassins of kings که همه بازی کردید . هم از صلاح استفاده میکنید هم از جادو و قابلیت های ویژه و خاص هر فرد ! ناشر بازی اسم این سیستم مبارزه رو گذاشته ''Non-Target battle system'' . یعنی هیچ نیازی به برای هدف گیری نیست و این یعنی دیگه نمیخواد کلیک کنید . کاری که تو این چند سال بین بازی MMORPG رایج و در کل خز شده :d . بازیکن ها باید فعالانه حمله دشمن رو جا خالی بدن . بازیکن از موس و کیبورد و یا کنترلر باری کنترل شخصیت درون بازی استفاده میکنه .
TERA از یک سیستم پولی رایج به نام Chronoscrolls استفاده میکنه که میشه از طریق این سیستم Game Time تهیه کرد و همچنین تهیه پول رایج دورن بازی . تهیه کنندگان این بازی قبلا با همکاری CCP Games و استفاده موفقیت آمیز آنها از PLEX (نوعی سیستم پول رایج) برای بازی Eve Online , از سیستم پولی Gold Farmers جلوگیری کردند Like a Boos :d .

داستان اصلی بازی :

تو وبلاگ رسمی بازی از یک داستان درباره گذشته بازی رونمایی شد .

حدود یک هزار سال قبل 2 قدرت مطلق تایتان ها , یعنی Arun و Shara به دلیلی که ما نمیدونیم و فقط میتونیم حدس بزنیم , از قدرت ساقط شدن و به خاب فرو رفتن . این 2 تایتان ها شروع کردن به دیدن یک رویا , رویایی درباره سرزمینی که زمانی بر دوش اونها بود و از اونها گرفته شده بود به نام TERA !

اولین موجوداتی که به TERA گفتن خانه 12 موجود خدامانند (Godlike) بودن که توسط تایتان ها به خواب رفتن ولی طولی نکشید که خداییان شروع به جنگ کردند .
همینطور که رویا ادامه پیدا کرد موجودات جدیدی بوجود اومدند به نام Mortals , اونها فدرت کمی داشتند ولی جمعیت بی شماری داشتند .

Arun رویای الف های جاه طلب (Ambitious Elves) , انسان های باهوش (Clever Humans) , آرمانی های احترام محدود (Honor Bound Armani) , غول های پرقدرت (Powerful Giants) , دِوا های با تدبیر (Scheming Devas) و پوپوریس های بدجنس (Mischievous Poporis) رو دید .

Shara رویای سیکانداری یا سکانداری های ناقلا و موذی (Sly Sikandari) , گولاس های تاریک و خون آشام ها (Dark Gulas and Vampires) , وندیگوس های درنده (Fierce Wendigos) , پری های ناشناخته (Strange Faeries) و ناگاهی مارمانند (Serpentine Nagas) رو دید .

فانی های (Mortals) سرانجام وارد جنگ الهی با خدایان شدند که باعث مردن , زندانی شدن یا از بین رفتن قدرت خدایان شد .
نژاد Moral ها از این جنگ بدون صدمه فرار نکرد . تعدادی از آنها مانند Sikandari ها , و تعداد زیادی از Giant ها توسط طرف های دیگر جنگ مثلBarakas ها وCastanics ها از بین رفتند .
حالا که خدایان تبدیل به 7 نژاد Amani , Barakas , Castanics , Elin , High Elves , Humans و Poporis شده اند , باید با هم متحد و دشمن جدیدی رو دفع کنن .
یک نژاد فلزی از دنیای مردگان به نام Argon ها که هدف اونها تسخیر کردن TERA و بیدار کردن تایتان ها از خوب و رویشان و نابودی TERA هست .

نژادها : بعدا به طور کامل دربارشون توضیح میدم .

f3825_Amani.png

The Aman , a race of draconian humanoids

آمان ها , نژادی نیمه انسان-نیمه اژدها

آزادی و افتخار پاداش داده نمیشن - اون رو باید به دست آورد .

در ابتدا اون ها برده های Giant ها بودند , اما اون ها هرگز زیر سلطه ی نژاد دیگری نخواهند بود . آمانی ها ارزش آزادی و فداکاری رو میدونند . به خاطر گذشته خون آلود آون ها , بدن های محکم و قوی اونها هنوز پر از قدرت هست . به خاطر پیروی کردن بلند مدت از دستورهای ارباب هاشون در گذشته هیچ نژادی مثل آمانی ها از یکپارچگی و اتحاد برخوردار نیستن .

f8247_Baraka.png

The Barka , a giant , intelligent race

باراکاها , نژادی از غول های بسیار باهوش

دانش گذشته را روشن , حال را بازتاب و آینده رو را الهام میکند .

به عنوان یک نژاد صلح دوست و نجیب , اونها مشتاق بودن عطش تشنگی خودشون رو با دانش سیراب کنن . اونها رو به راحتی نمیشه تحریک کرد تا خشمگین بشن , اما وقتی بحث دفاع از ضعیف ها بیاد وسط اونها هیچ رحمی نشون نمیدن . باراکاها زادگان Giantها (غول ها) هستند , اما اونها از پیروزی ها و نبرد های نیاکانشون بیزار بودن . ظاهر با ابهت اونها قدرت واقعی روح اونها رو میپوشونه , قدرتی که به اندازه قدرت فیزیکی و زور اونها احساس برانگیز هست .

w3413_Castanic.png

The Castanics , a demon-like race

کاستانیک ها , نژادی شیطانی

باهوش , چابک و آماده گرفتن سرونوش به دستان خود .

پس از مرگ خدای شیطانی اونها , مورد تبعیض و ظلم و ستم قرار گرفتن , اونها مستقل و خودبسنده , بی نیاز به دیگران , مبتکر و کاردان و دلیر و جسور شدند . به خاطر ذات تاریک و طعنه آمیزشون معروف هستند . کاستانیک ها وابسته به قدرت فردی و ذاتی خودشون هستند ولی هنوز هم متحدان ارزشمندی برای خود درست میکنند .

f2793_Elin.png

The Elins , an innocent nature loving race

الین ها , نژادی معصوم و عاشق طبیعت

طبیعت همیشه یک راه پیدا میکند . او شکست ناپذیر است .

الین های پری مانند شاید ظاهری با مزه و بیگناه داشته باشند , اما در واقع آونها کهن سال و خردمند هستند .
این روح های طبیعت از مخلوقات این جهان با جان و قلب خود محافظت میکنن . هر کسی که ضرری به ضرری یا صدمه ای به طبیعت وارد کنه در یک چشم به هم زدن با خشم مهار ناپذیر , قدرت حیوانی و ترس از زندگی رو به رو میشه :d . غریزه وابسته به محافظتِ الین ها , باعث میشه که اون ها یک خطر جدی واسه Argon ها به شمار بیان . به خاطر اینکه ذات اونها برای دفاع از طبیعت قوی تر از هر آزار رسان , یا دشمنان با انگیزه های اخلاقی (ضربه زدن به طبیعت) هست .

g129_High_Elf.png

High Elves

الف های خشمگین

محافظان مغرور , سربلند و قدرتمند رسم ها و سُنت ها .

هزار سال پیش , الف ها خدایان رو تقبیح کردن (علیه کسی اظهاری کردن , کسی یا چیزی را ننگین کردن) و پیوستگی و اتحاد دیرینه ی اونها رو از بین بردند . گاهی متکبر و کناره گی توصیف مشن , اونها با اثبات تعهد های خود و مقابله با تمام مشکلات با عقل و دانش , عقل و دانشی به دست آمده از 3 هزار سال جنگ , ثابت کردند که همکار خوبی برای نژاد های دیگر هستند .

b265_Human.png

The Humans

انسان ها

با تنهایی ما فقط به امید میرسیم , اما با یکدیگر به پیروزی .

بعد از هزارسال سرگردان بودن , انسان ها نژاد های مختلف TERA رو گرد هم جمع کردند . انسان ها به خاطر شجاعت , استقامت و روح تسخیر ناپذیرشون توسنتن دنیای جنگ زده TERA رو با ثبات کنن . اونها رویای یک TERAی تازه رو میدیدن که در اون هماهنگی و همبستگی , صلح و رفاه بی سابقه ای رو به ارمغان میارود .

t3688_Popori.png

The animal-like Popori

پوپوری ها نژادی شبیه به حیوان هستن

طبیعت جاودانه هست , پوپوری ها طبیعت هستند .

پوپوری ها شامل تمامی حیوان های درنده نگهبان و روح های الهی جادویی در قلمرو Poporia (پوپوریا) میشن . این محافظان طبیعت , تغییر و خطر رو مثل هیچ کس دیگه ای در سرزمین TERA احساس میکنن . رفتار غیرمعمول و قد گوچک آنها باعث دست کم
گرفته شدن عزم بی باک آنها توسط بسیاری در میدان نبرد شده (که البته این دست کم گرفتن بهایی چون زندگی رو داشته :>) .

کلاس های قابل بازی : بعدا به طور کامل دربارشون توضیح میدم .

Warior - جنگجو

جنگجو ها تو نبرد روی سرعت برق آسای خود تکیه میکنن . اونها توی هر دست خودشون یک صلاح حمل میکنن و با هماهنگی کامل حمله میکنن . سبک مبارزه اونها تامید داره بر زمانبندی دقیق هدف گیری دقیق نه قدرت کشنده و مرگبار .

مبارزانی پر حرکت که با تیغه های دوگانه میجنگند .

Lancer - نیزه دار

نیزه دار ها مدافعان شجاعی هستند , در حالی که با سپر و نیزه به نبرد دشمن میرن از یاران خودی هم دفاع میکنن . یک نیزه دار شارژ شده منظره هولناکی هست برای هر کسی که جرات کنه سر راهش سبز بشه

محافظانی قدرتمند که حمله هم حمله و هم دفاع میکنند با مهارتی یکسان .

Slayer - قاتل

قاتل ها با مرگ معامله میکنن , اونها در پی خود خطی از خرابی به جای میزارن . زره سبک و شمشیری سنگین با خودشون حمل میکنن , قاتلان از خودشون همون مقدار که دقت و مهارت دارن , خشونت و مرگ بی رحمانه نشون میدن

شمشیردارانی مرگبار که همیشه اثری از خرابی به جای میگذارند .

Berserker - برسرکر (منظور بسیار خشمگین , دیوانه یا از جا در رفته هست)

همونطور که معلومه برسرکر با خشمی کور حمله میکنه و قدرت تبر اونا خیلی زیاد و دقیق هست . پیش بینی کردن یا دفاع کردن در مقابل حمله آتشین برسرکر ها کار خیلی سختی هست واسه حریفاشون .

غارتگران نعره کش میدان نبرد .

Sorcerer - ساحر

ساحر ها جوهر و ماهیت جادو رو منتقل میکنن . اون ها از لوح هایی گِرد (تو عکس معلومه) برای تقویت قدرت , حمله به چندین حریف , مانع یورش دیگران یا دفاع از پهلو استفاده میکنن .

قدرتمند در روح و استاد قدرت های محرمانه .

Archer - کماندار

کماندارها ردیف دشمنان رو با به رگبار بستن اونها با تعداد بیشماری از تیر نازک میکنن . دقت مرگبار و عکس العمل سریع , اونها رو در هر تعدادی , خطرناک تر از هر دشمن تا دندان مسلح دیگه ای میکنه .

تیراندازان ماهری که با از فاصله ای دور با دشمن رو به رو میشن .

Priest - کشیش

کشیش ها با منتقل کردن قدرت های الهی برای خوب کردن و تقدیس کردن یاران خودی , از اونها پشتیبانی میکنن . کشیش ها با تکیه بر قدرتی که به اونا بخشیده شده فقط از سبکترین زره ها استفاده میکنن .تا زمانی که ارتباط اونها با خدایان قوی هست اونها در میدان نبرد پر انرژی و مصمم هستن .

جنگجویان مقدسی که توسط خدایان تقدیس شده اند .

Mystic - عارف (کسی که اهل سر و راز هست)

عارف ها قدرت های اولیه دنیای TERA رو منتقل میکنن . اونها با کمک حمله های جادویی و طلسم های شفابخش از یاران خودی پشتیبانی میکنن . اونها همچنین میتونن جوهر و ماهیت دشمن رو تخلیه و با استفاده از اون قدرت رفقای در حال مبارزه خودشون رو تقویت کنن .

طلسم کننده هایی (Spell Caster) روحانی که بین تاریکی و روشنایی(خوب و بد) هستند .

یک ویدیو از بازی از سایت یوروگیمر : لینک ویدیو

دوستان این ویدیو رو ببنید وکمی متحول شید .

سایت رسمی بازی : Home - Tera Europe

تاپیک هر روز با اطلاعات تازه آپدیت میشه .​

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad

رفیق محترمانه تر هم میتونی صحبت کنی ;);)
راجع به انتخاب بین این دو بازی ، یا از کسی که هردو رو بازی کرده بپرس یا تریلر ببین خودت.. و نقد و بررسی بخون
ولی یه سر به آمار استیم بزنی میبینی ترا از نظر تعداد پلیر و آمار ارقام توی سبک mmo اوله .. البته من شخصا فن
این بازی نیستم .. این بازی هم معایب و مزایای خودشو داره

چون ترا توی استیم فقط واسه ریجن اروپا و امریکا عرضه شده.. ربطی به تحریم نداره.. شما میتونید از سایت رسمی
بازی ، ترا رو بگیرید

عزیز میشه جواب سوال اول من رو هم بدی ؟
به خدا من خیلی این بازی رو دوست دارم گیم پلی هاش رو دیدم واقعا شیفتش شدم

ولی توی سایتش با دو تا ایمیل ثبت نام کردم
وقتی میرم ایمیل رو تایید میکنم
و میخوام توی سایتش لاگین بشم میگه اکانت شما بلاک شده

- - -ویرایش - - -

ممنون که جواب دادین
من بدون ***** شکن با هر دو ایمیل ثبت نام کردم
ولی وقتی از ایمیل تایید میکنم و میخوام لاگین کنم داخل سایتش میزنه your account blocked . contact to support

و اینکه من از لحاظ سرعت دانلود اصلا مشکلی ندارم ( سرعتم حدود 3mb / s ) هست ینی میتونم همین امشب دانلودش رو تموم کنم

ولی خب اکانتم بلاکه

توی استیم با فی ل شک ن که رفتم بازی رو برام باز کرد و تونستم دانلودش کنم ولی وقتی فی ل رو قطع میکنم دیگه دانلود نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!! واسه همین ریسک نکردم برای دانلودش

الان با یه چیز شکن دوباره ثبت نام میکنم نتیجه ش رو اینجا میگم تا اگر کسی مشکل من رو داشت ایشالا حل بشه

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
عزیز میشه جواب سوال اول من رو هم بدی ؟
به خدا من خیلی این بازی رو دوست دارم گیم پلی هاش رو دیدم واقعا شیفتش شدم

ولی توی سایتش با دو تا ایمیل ثبت نام کردم
وقتی میرم ایمیل رو تایید میکنم
و میخوام توی سایتش لاگین بشم میگه اکانت شما بلاک شده

- - -ویرایش - - -

ممنون که جواب دادین
من بدون ***** شکن با هر دو ایمیل ثبت نام کردم
ولی وقتی از ایمیل تایید میکنم و میخوام لاگین کنم داخل سایتش میزنه your account blocked . contact to support

و اینکه من از لحاظ سرعت دانلود اصلا مشکلی ندارم ( سرعتم حدود 3mb / s ) هست ینی میتونم همین امشب دانلودش رو تموم کنم

ولی خب اکانتم بلاکه

توی استیم با فی ل شک ن که رفتم بازی رو برام باز کرد و تونستم دانلودش کنم ولی وقتی فی ل رو قطع میکنم دیگه دانلود نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!! واسه همین ریسک نکردم برای دانلودش

الان با یه چیز شکن دوباره ثبت نام میکنم نتیجه ش رو اینجا میگم تا اگر کسی مشکل من رو داشت ایشالا حل بشه
میخوای یه ایمیل الکی بساز.. اطلاعاتشو بده من، من برات ثبت نام میکنم تو فقط بازیو دانلود کن
واسه استیم بازی چند گیگه؟ حدود 32 گیگه ها.. میخوای 32 گیگ با فیل شکن دانلود کنی؟ :d

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
میخوای یه ایمیل الکی بساز.. اطلاعاتشو بده من، من برات ثبت نام میکنم تو فقط بازیو دانلود کن
واسه استیم بازی چند گیگه؟ حدود 32 گیگه ها.. میخوای 32 گیگ با فیل شکن دانلود کنی؟ :d

الان یه ایمیل جدید ساختم
میخوام ثبت نامش رو انجام بدم با چیز شکن
بعدش یه بار لاگین بشم
ببینم بلاک میشه یا نه
اگه بلاک نشد چیز شکن رو خاموش میکنم دوباره لاگین میشم
اگه بلاک شد که زحمتش میفته گردن شما و لطف میکنید

اگه هم مشکلی نبود که دیگه حله

توی استیم 28 گیگ بود
مشکلی با دانلودش توی هیچ شرایطی ندارم فقط میخوام بعدا بلاک نشه ضد حال بخورم :D

- - -ویرایش - - -

The account has been blocked.

Your account could not be activated. Please get in touch with Support.

حتی با چیز شکن هم بلاک شد :|
شانسه من دارم ؟ :(

الان یه ایمیل جدید میسازم و براتون پ خ میکنم
ببخشید زحمت میدم

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
مگه سایت ترا و گیم فرج ایران رو ***** نکرده؟ الان یه سری از دوستان اصلا نمیتونن تو سایتش لوگین بشن و میگه بلاکن بعد شما چجوری دارین بازی میکنین

MadysoN

کاربر سایت
Mar 10, 2014
185
نام
N.i.M.a
مگه سایت ترا و گیم فرج ایران رو ***** نکرده؟ الان یه سری از دوستان اصلا نمیتونن تو سایتش لوگین بشن و میگه بلاکن بعد شما چجوری دارین بازی میکنین
Gameforge اکانت منو بلاک کرد چند بار تیکت باز کردم هر بار بات جوابمو میداد آخر سر یکی از gm های بازی تیکت منو خوند و اکانت رو باز کرد و کلی معذرت خواست :/
شما هم اگه اکانتتون بلاکه تیکت بزنید مشکلو حل میکنن.

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
من که بدون هیچ مشکلی ثبت نام کردم و بلاک هم نشد.. بدون فیل شکن و هیچ مشکل دیگه.. دوستان هرکس توی ثبت نام مشکل داره
میتونه یه ایمیل بسازه اطلاعاتشو بده من یا کسی که مشکلی نداره براش ثبت نام کنیم تو سایت.. و فقط بازی رو دانلود کنید شما..

digelo

کاربر سایت
Jun 27, 2012
109
اقا کسی تهران هست من کلاینت و بگیرم؟
من character دارم تو بازی کلاینتم پاک شده امکانات نیست دانلودش کنم دوباره ، کسی کلاینت داره بهم بگه یجوری ازش بگیرم!
ممنون.

7shevchenko7

کاربر سایت
Apr 28, 2012
156
نام
arian
یکی از دوستان فایله G:\Game\TERA\Client\S1Game\CookedPC\Art_Data\Maps\BattleField\bf_free-fight.gmp برای من اپلود می کنه؟
ممنون
کسی نیست؟

آخرین ویرایش:

7shevchenko7

کاربر سایت
Apr 28, 2012
156
نام
arian
بفرما
البته خیلی راحت خودت میتونستی repair game بزنی اگه مشکل کمبود این فایل رو داشتی

میزنم ولی تو قسمت aplaying patch میمونه
بازیو از یکی از این سایت ها خریدم

حالا میگه bf_free_fight asset نداری :|

آخرین ویرایش:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
میزنم ولی تو قسمت aplaying patch میمونه
بازیو از یکی از این سایت ها خریدم

حالا میگه bf_free_fight asset نداری :|

این یکی حجمش بالاس .. بیخی :P
ولی این مشکل applying patch رو یکی دیگه از بچه ها هم داشت.. خیلی رو مخه..
واسه اون کل بازی رو دادیم اما هیچ طوره از این مرحله رد نکرد.. حالا همچین مالیم نیس
بیا دراگون نست :p

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام
دوستانی که این بازی رو هنوز بازی نکردن و مثل من خییییییییلی ذوق دارن واسه این بازی
بهتره با این همه مشکلی که داره بیخیالش بشن

البته اول از همه بگم که منم مشکل applying patch داشتم
یه بار 15 دقیقه صبر کردم هیچی نشد

ولی دفعه بعدش گذاشتم همینطور موند و رفتم به کارای دیگه م رسیدم
حدود 2 ساعت بعدش برگشتم دیدم تموم شده
حالا نمیدونم چقدر زمان برده بود ولی من بعد دو ساعت دیدم رد کرده
بازی تنها چیز جالبی که داره گرافیک و محیط زیباش هستش
اکشنش زیاد به دل من ننشست و برام جالب نبود

همین دوست عزیزمون desprado بازی dragon nest رو معرفی کرد به من
با اینکه گرافیک نداره اصلا
ولی خیییییییییلی بازی قشنگیه واقعا سرگرم کننده و جذابه مخصوصا اگه با دوستاتون توی یه پارتی برید

در مورد اونایی که اکانتشون بلاک میشه توی gameforge
من با ساپورت صحبت کردم اینم متن مکالممون ( انگلیسیم فول نیست پس اگه اشتباه داشتم به بزرگی خودتون ببخشید : ) )

اول وقتی گفتم بلاک میشم این جواب رو دادن :
Hello PersianBoy,

The trigger for this error is the changing IP Address of your computer.

Such programs can be installed as an add-on to your browser (such as Stealthy, Ghost Walk, etc.) or run directly via the computer (such as ***, proxy, tunneling programs). In some cases, such programs can also be used directly from the ISP to stabilize the performance of your network and can only be turned off at the port.

In order to play on in TERA, you first have to make sure that none of these programs is active and you can connect yourself with our system with an unchanging IP.

Once you have completed these actions, you can automatically log into our system, without the account having to be manually approved by us. Please note, that once you have logged in it will take a few hours for security on the proxy account to be released.

With best regards,
Ahart

Support Representative
بعدش من تست کردم با یه اکانت کاهش پینگ که دیدم اکانت بلاک نشد طبق متنی که زیر نوشتم برای ساپورت :

اولی :
thanks for your answer ...
but i know using *** or smth like that will block the account
and i dont use anything
it happens when i activate my email
i just click on acivate email .. then that forwards me to gameforge ... and a pop up shows me your account blocked ... :(
دومی :
hello again... i found the solution ... and it works
please fix this i think it is a bug in gameforge
i tried to register with a new email address by my default IP address that is ( 188.xxx.xxx.xxx )
and my account blocked again
so i tried to register with new email and a proxy that changes IP address to ( 185.xxx.xxx.xxx ) and it works and gameforge didnt block me !

i think gameforge blocks the IP addreses those begin with 188.xxx.xxx.xxx

can u please fix that ? and unblock my current email :(
please quickly help me and the other players that have same problem ...

thanks !
بعد دوباره این جواب رو دادن :
Hello PersianBoy,

Thank you for your response.

Unfortunately this isn't the case. Could you please check with your ISP, to see if they are using any kind of *** software?

Thank you for your patience.

Best Regards,
Kael
Support Representative

من زنگ زدم به شرکتی که ازش نت میگیرم
گفتن ما هیچکاری انجام ندادیم و هیچ چیزی روی نت شما نیست که باعث این بشه
دیگه عصبانی شدم و اینو براشون نوشتم :

oh cmon man .... they aren't using anything like *** or something
very much ppl has DYNAMIC IP ... do u know what is dynamic ip ?
this measn ur ip will change if u disconnect and reconnect to network

so what is wrong with u? 3 times i sent ticket and 3 times i bet just a BOT MACHINE answered me

just tell me why u do that ? unblock my email please ...

i searched the board and too many ppl have the same problem
and nobody helped them ( or us )

u are making HATERS OF TERA with that ... just fix this problem and unblock many EMAIL addresses those blocked for nothing ...

i didnt see ever an online service with a security system like yours ...
i play many games in steam and origin and uplay
and they dont block people for changing IP .... omg im really bored and this is my last ticket i hope u will fix that or i forget your game forever and become a hater of gameforge ...

check these links :

Account "blocked" just after registration. - Player to Player - Support & Assistance - TERA - Europe Forum

The "Account Blocked" Threads - [EN] - Forum Archive - TERA - Europe Forum

''Account Blocked. Please contact Support'' - Player to Player - Support & Assistance - TERA - Europe Forum

بعدش این جواب رو دادن و منم دیگه چیزی نگفتم :

Hello PersianBoy,

Thanks for your reply.

We could verify the usage of a proxy.

We could also see that you were able to connect via a connection that is not a proxy.

It is not necessary to change any settings from our site.

With best regards,

Kiareko
Customer Support Representative

در کل مطمئنم مشکل از خود gameforge هست
چرا ما این همه جاهای دیگه مثل استیم و اوریجین و بتل نت و ... میتونیم بازی کنیم ولی فقط توی gameforge این مشکلات هست ؟
در کل به نظرم ارزش دانلود با این حجم و اینهمه مشکل رو نداره

خیلی طولانی شد میدونم :d شرمنده ام :d

7shevchenko7

کاربر سایت
Apr 28, 2012
156
نام
arian
این یکی حجمش بالاس .. بیخی :P
ولی این مشکل applying patch رو یکی دیگه از بچه ها هم داشت.. خیلی رو مخه..
واسه اون کل بازی رو دادیم اما هیچ طوره از این مرحله رد نکرد.. حالا همچین مالیم نیس
بیا دراگون نست :p

دراگون نست بودم قبلا ولی لول ا\ش خسته کنندس تکراری می شه بازی ولی اولش خیلی حال میدید
سرور www.dragonnest.eu
یا dn.cherrycredits.com
چون فکر کنم patch بالاتره

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
دراگون نست بودم قبلا ولی لول ا\ش خسته کنندس تکراری می شه بازی ولی اولش خیلی حال میدید
سرور www.dragonnest.eu
یا dn.cherrycredits.com
چون فکر کنم patch بالاتره
کلا لول آپ کردن تو تمام بازی ها به تدریج یکنواخت و فرسایشی میشه.. حالا دراگون نست اقلا اکشن خوبی داره.. باس فایت های
چالش بر انگیزی داره.. اما این ترا فاجعه س ..! همه ش میگه برو 4تا از این موب بکش.. بعد برو فلان چیز رو پیدا کن و..... همه ش همین
ینی اکثر بازی های MMORPG همینن.. اصل حالش توی پارتی زدن و مبارزات چند نفره س.. که تو دراگون نست مود های خیلی زیادی
هم داره.. به هرحال ما تو سرور اروپا هستیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر