FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,305
نام
Amin
خب دوستان من یه ویدیو میزارم از تمامی لیگ های موجود در فیفا 13 ( اسم تمام لیگ ها در اسپویلر موجود میباشد )

Fifa 13- All Leagues.flv

Australia / New Zealand
A-League
Saudi Arabia
Zain Saudi League 1
Austria
Austrian Bundesliga
Belgium
Pro League
Brazil
Campeonato Brasileiro Série A
Czech Republic
Gambrinus liga 2
Denmark
Danish Superliga
England / Wales
Barclays Premier League
Npower Championship
Npower league 1
Npower league 2
France/ Monaco
Ligue 1
Ligue 2
Germany
Bundesliga
2. Bundesliga
Italy
Serie A
Serie B
South Korea
K-League
Mexico
Mexican Primera División
Netherlands
Eredivisie
Norway
Tippeligaen
Poland
T-Mobile Ekstraklasa
Portugal
Primeira Liga
Republic of Ireland
League of Ireland
Russia
Russian Premier League
Scotland
Scottish Premier League
Spain
Liga BBVA
Liga Adelante
Sweden
Allsvenskan
Switzerland
Axpo Super League
Turkey
Süper Lig 2
United States / Canada
MLS

یه چیزی که حالم رو به هم زد وجود لیگ سعودی در فیفا 13 میباشد . ( البته با تمام این نامردی هایی که میکنه و به این کشورهای غربی کمک میکنه بعید هم نبود اوناهم یه کمکی کنند )
فکر نکنم تائید شده باشه ... منبع خبر چیه؟

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
یه چیزی که حالم رو به هم زد وجود لیگ سعودی در فیفا 13 میباشد .

اگه لیگ سعودی و لیگ های عربی رو نگذاره انتظار دارید لیگ ایران رو بگذاره ؟!!
متاسفانه کشور های عربی دارن از لحاظ ورزشی و امکانات ورزشی پیشرفت میکنن اما ایران هنوز با کروش هم درجا میزنه !!
احتمالا لیگ قطر رو هم اضافه کنن !​

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
منم بعید میدونم درست باشه لیگ ها چون مثلا فیفا لیگ ترکیه رو به خاطر تبانی توی 12 حذف کرد و هنوز هم تبانی قضیه ـش پا برجاست.
منبع خبر ؟؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
منم بعید میدونم درست باشه لیگ ها چون مثلا فیفا لیگ ترکیه رو به خاطر تبانی توی 12 حذف کرد و هنوز هم تبانی قضیه ـش پا برجاست.
منبع خبر ؟؟

اینو نمیدونم تایید شده یا نه ولی درست 2 ماه بعد ریلیز فیفا 12 تو فروم بازی شایعه شد لیگ ترکیه توی 13 برمیگرده. چند وقت پیش هم تاییدش کردن. حالا نمیدونم شاید ممکنه دوباره به خاطر تبانی حذفش کنن. (سال قبل هم فدراسیون ترکیه خودش لیسانس نداده بود)
لیگ عربستان هم شایعاتش همونطور که قبلا گفتم به نظر قوی میاد. حتی مثل اینکه چند تا از باشگاهاشونم اسکن شدن. باید ببینیم چی میشه.
البته یه نکته رو هم بگم. قرار گرفتن لیگ یک کشور توی فیفا به این معنی نیست که لیگ اون کشور سطح بالاس. همونطور که قرار نگرفتن هم به معنی سطح پایین بودن نیست. الان مثلا لیگ آرژانتین یا اکراین توی بازی نیست, حالا EA بیاد لیگ عربستان رو توی بازی بذاره یعنی لیگش از اونا قوی تره؟ قطعا اینطور نیست. یه چیز دیگه هم عربا یکی دو سالی میشه که دارن با EA همکاری دو طرفه میکنن. مثلا پارتنرشیپ منچستر سیتی با EA. همین سود تبلیغات منچسترسیتی برای فیفا 12 توی سایت رسمی, کنار زمین و ... مشخص میکنه همه چی رو.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
والا دوستان من توی یوتیوب پیداش کردم . البته چند جا درمورد این لیگ ها خونده بودم به خاطره همین هم اینو گذاشتم.

---------- نوشته در 12:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 AM ارسال شده بود ----------

اگه لیگ سعودی و لیگ های عربی رو نگذاره انتظار دارید لیگ ایران رو بگذاره ؟!!
متاسفانه کشور های عربی دارن از لحاظ ورزشی و امکانات ورزشی پیشرفت میکنن اما ایران هنوز با کروش هم درجا میزنه !!
احتمالا لیگ قطر رو هم اضافه کنن !​

نه بابا فقط امکانات ورزشی دارن اینا اگر از لحاظ ورزشی پیشرفت میکردند حداقل این قدر تو آسیا حذف نمیشدن یا حداقل جام جهانی میرفتن.

این کویت هم که اصلا لیگ نداره هر 20 سال یه تیمش به زور میره جام باشگاه های آسیا . تیم ملیش هم که حرفش رو نزن.

بین تیم های عربی سعودی قویه با عراق بقیشون مالی نیست. عمان هم دروازبانش قویه و تو لیگ انگلیس بازی میکنه Al-Habsi

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
همونطور که هادی گفت اگه لیگ عربستان رو بزارن دلیل بر این نیست که کیفیت لیگشون خیلی بالاست !
احتمالا با اضافه شدن گزارشگر عربی انقدر رو فروشش تو خاورمیانه تاثیر گذاشته که میخوان لیگشون رو هم بزارن .
از گذاشتن لیگ ترکیه هم استقبال میشه . واقعا جای خالیه فنر باغچه حس میشد :D الان هم که کویت رو خریدن ! :D
اخه مگه کمبود بازیکن خوشتیب بود عکس این کوتوله هورمونی رو گذاشتن روی کاور بازی:)):)):)):)):)):))
دیگه مجبور شدن از بهترین بازیکن جهان استفاده کنن شما ببخشید !
دوستان 1000 بار بحث فوتبالی میخواین بکنین برین تاپیک فوتبال الان یچی میگین همه حساس میشن جواب میدن !

آخرین ویرایش:

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,305
نام
Amin
فقط امیدوارم که این سیستم مسخره شخصی ساری گیم پلی رو برداشته باشن.

اتفاقا وجود اسلایدر ها یک اتفاق بزرگ در فیفا بود.اینکه هر طور میخوای بازی کنی چه آرکید چه سیمولیشن بده؟ قابلیت کاستومایز در فیفا خیلی بالاست دست گیمر رو کاملا باز گذاشتن .اول با دقت پاس و شوت و سانتر و حالا اسلایدر های کلی گیم پلی و این خیلی عالیه.
هر کی هم دوست داشت میتونه تغییر نده.این یک قابلیت اضافست.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
از دوستاني كه ميگن ليگ ايران چرا تو فيفا نيست و چرا مال مارو نميزارن و چرا مال عرب باشه مال ما نباشه ووووووووووو.....

ببينين ما بايد لايسنس بشيم كه ليگمون توي بازي فيفا جا داشته باشه بيشتر اين ليگهايي كه تو فيفا ميبينيد لايسنس شدن اگه فردا ديدين ليگ عرب اومد تو فيفا نبايد تعجب كنيد چون پول دادن لايسنس شدن يادمه فيفا 2001 بود يا 2000 كه تيم ملي توش بود اونم بعد از 2001 ديگه كلاً برداشتن به دلايل زياد كه اينجا هم بايد بگم فعلاً بايد فكر داشتن ليگ برتر يا تيم ملي تو فيفا رو از سرمون بيرون كنيم به دلايل تحريم يا ندادن لايسنس و ... نميدونم شايدهم ما ايراني هارو قابل نميدونن :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا درسته که می شه سیو های فیفا 12 رو منتقل کرد؟هنوز خبری از منیجر تیم ملی نیست؟
ببينين ما بايد لايسنس بشيم كه ليگمون توي بازي فيفا جا داشته باشه بيشتر اين ليگهايي كه تو فيفا ميبينيد لايسنس شدن اگه فردا ديدين ليگ عرب اومد تو فيفا نبايد تعجب كنيد چون پول دادن لايسنس شدن يادمه فيفا 2001 بود يا 2000 كه تيم ملي توش بود اونم بعد از 2001 ديگه كلاً برداشتن به دلايل زياد كه اينجا هم بايد بگم فعلاً بايد فكر داشتن ليگ برتر يا تيم ملي تو فيفا رو از سرمون بيرون كنيم به دلايل تحريم يا ندادن لايسنس و ... نميدونم شايدهم ما ايراني هارو قابل نميدونن :d
ببخشید ولی تا جایی که من یادمه سازنده باید پول بده تا لیسانس بخره نه کشور...و خب البته نمی تونن با ایران همکاری کنن...

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
آقا درسته که می شه سیو های فیفا 12 رو منتقل کرد؟هنوز خبری از منیجر تیم ملی نیست؟

ببخشید ولی تا جایی که من یادمه سازنده باید پول بده تا لیسانس بخره نه کشور...و خب البته نمی تونن با ایران همکاری کنن...

وقتي فوتبال ما تو رده بندي جهاني رسيد به اسپانيا پول كه هيچي ميگن بيا مديريت كن :d

يه موقع هايي هم fifa 2003 بود براش ايراني ها پچ درست كردن تيم ملي رفت تو فيفا :d ولي از اون موقع به بعد ديگه پچ در كار نيست يا اگه هم بود يا چهره ها الكي بودن يا وقتي ميرفتي توبازي پرچم كشور تيمي كه ازش كپي شده بود نشون ميداد در كل فعلاً بايد بيخيال بشيم

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
اتفاقا وجود اسلایدر ها یک اتفاق بزرگ در فیفا بود.اینکه هر طور میخوای بازی کنی چه آرکید چه سیمولیشن بده؟ قابلیت کاستومایز در فیفا خیلی بالاست دست گیمر رو کاملا باز گذاشتن .اول با دقت پاس و شوت و سانتر و حالا اسلایدر های کلی گیم پلی و این خیلی عالیه.
هر کی هم دوست داشت میتونه تغییر نده.این یک قابلیت اضافست.

درسته که فیفا توی هر نسخه جدیدش امکانات زیادی رو برای گیمر فراهم میکنه اما گاهی وقتها بعضی ها مثل خود من دوست داریم که آپشن جلو دستمون ساده و کاربردی باشه !
چه فایده که کلی منو و آپشن و تنظیمات داشته باشیم و کلافه بشیم ! مثلا توی همین نسخه آخر 2012 من خودم به شخصه دهنم سرویس شد تا کارایی های تیم حریف و تیم خودم رو
توی اون درجه از بین 1 تا 100 تنظیم کنم تا بازی به اون حد مورد علاقم برسه ! یا مثلا سبک دفاع کردن که باید تنظیم میکردیم که بازیکن بره توش شیکم حریف ! یا تکنیکی دفاع کنه برای من
چندان جالب نبود .... یا مثلا بخش Creear mode (مربی گری) مثل قبل جذاب نبود ..... در کل به نظر من دست بردن زیاد توی یک بازی چیز خوبی نیست ! و همه اینها باعث شد تا من همون
نسخه 2011 رو بازی کنم ! ولی خب بازم ممکنه یه سری خلافنظر منو داشته که منم به نظرشون احترام میزارم اما امیدوارم EA تو بازی سازی نظر همه گیمر ها رو یه جورایی پیاده کنه !​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر