FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
طی ویدیوی جدیدی که در سایت فیفا ساکر بلاگ اومده لباس چسبان هم امسال اضافه شده من در یکی از گیم پلی ها روبن رو از نزدیک دیدم که لباس چسبان پوشیده .........

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
طی ویدیوی جدیدی که در سایت فیفا ساکر بلاگ اومده لباس چسبان هم امسال اضافه شده من در یکی از گیم پلی ها روبن رو از نزدیک دیدم که لباس چسبان پوشیده .........

منظور از لباس چسبان، همون لباس زیزی هست که بعضی ها می پوشن؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اینم اورال تیم منچستر سیتی وتغیراتش نسبت به fifa 12 نکته جالب این که این جو هارت همین جورش گل نمیخوره 86 دیگه وا
82841690750878076754.png
دوست گرامی این عکسی که گذاشتی مربوط به گزینه match day هستش که با توجه به حاشیه ها واخبار و آمادگی بازیکنان در هر هفته آپدیت میشه اگه به لایو وصل شی ومیتونی خاموش و روشن کنی اون فلش های کناری هم همینو داره میگه و بازیکنان بالا تر رفتن وگرنه در حالت عادی قدرتشون کمتره . اگه گزینه رو خاموش کنی به حالت عادی بر میگرده قدرت هاشون .

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
اورال بارسا اگه رسمی باشه من مطمئنم که واسه بازی اصلی تغییر میکنه . چون که پارسال هم اورال دمو با اورال نسخه نهایی کلی فرق داشت مثلا والدس از 86 یا 87 شد 85 ، سانچز از 84 شد 86 و ...

bionicle

کاربر سایت
Mar 23, 2011
264
اگه منظور لباس زیر هست که تو نسخه های قبل هم افرادی مثل رونی میپوشیدن و فکر نکنم چیز جدیدی باشه !! تو ساخت بازیکن هم میشد ازش استفاده کنی !! هم برای شورت و هم برای پیراهن !

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
میشه منبع اورال ها رو بگین چون بعید میدونم از الات ثابت باشه.
--
لیست تیم ها و لیست استادیوم ها اومده و من برای اینکه جا نگیره توی اسپویلر میذارم.
Australia – A-League
Austria – A.Bundesliga
Belgium – Pro League
Brazil – Liga do Brasil
Denmark – Superliga
England – Barclays PL, npower Champ, npower League 1, npower League 2
France – Ligue 1, Ligue 2
Germany – Bundesliga, 2. Bundesliga
Italy – Serie A, Serie B
Korea Rep – K-League
Mexico – Liga MX
Netherlands – Eredivisie
Norway – Tippeligaen
Poland – Polska Liga
Portugal – Liga Portuguesa
Rep of Ireland – Airtricity League
Russia – Russian League
Saudi Arabia – Saudi Pro League *NEW*
Scotland – SPL
Spain – Liga BBVA, Liga Adelante
Sweden – Allsvenskan
Switzerland – Raiffeisen SL
United States – MLS
-------

Argentina, Australia, Austria, Belgium, Bolivia *NEW*, Brazil, Bulgaria, Cameroon, Chile, Colombia, Cote d’Loire, Czech Rep *NEW*, Denmark, Ecuador, Egypt, England, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, India *NEW*, Ireland, Italy, Korea Rep, Mexico, Netherlands, New Zealand, Northern Ireland, Norway, Paraguay *NEW*, Peru, Poland, Portugal, Romania, Russia, Scotland, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, USA, Uruguay, Venezuela *NEW*.
-----
AEK Athens, Boca Juniors, Galatasaray SK, Kaizer Chiefs, MLS All Stars *NEW*, Olympiakos CFP, Orlando Pirates, Panathinaikos, PAOK, Racing Club, River Plate, Classic XI, World XI.
Akaaroa Stadium
Allianz Arena – Bayern Munich
Aloha Park
Amsterdam ArenA – Ajax
Anfield – Liverpool
Arena D’Oro
BC Place Stadium – Vancouver Whitecaps
British Modern
Camp Nou – Barcelona
Century Park Arena
Court Lane
Crown Lane
Eastpoint Arena
El Bombastico
El Medio
El Reducto
Emirates Stadium – Arsenal
Estadio Azteca – Club America, Mexico
Estadio Latino
Estadio Mestalla – Valencia
Estadio President G.Lopes
Estadio Vicente Calderon – Atletico Madrid
Estadio de las Artes
Estadio del Pueblo
Etihad Stadium – Manchester City
Euro Park
FIWC Stadium – (PS3 Only)
Forest Park Stadium
Imtech Arena - Hamburg
Ivy Lane
Juventus Stadium – Juventus
King Fahd Stadium *NEW* – Saudi Arabia
O Dromo
Old Trafford – Manchester United
Olimpico Arena
Olypmpiastadion – Hertha BSC
Parc des Princes – Paris Saint Germain
Pratelstvi Arena
San Siro – Inter Milan/AC Milan
Santiago Bernabeu – Real Madrid
Signal Iduna Park – Borussia Dortmund
Sports Direct Arena – Newcastle United
Stade Gerland – Olympique Lyonnais
Stade Kokoto
Stade Municipal
Stade Velodrome – Olympique de Marseille
Stade Olimpico – Lazio/Roma
Stadion 32,Maj
Stadion Europa
Stadion Hanguk
Stadion Neder
Stadion Olympik
Stamford Bridge - Chelsea
Town Park
Union Park Stadium
Veltins Arena – Schalke 04
Wembley Stadium – England
White Hart Lane *NEW* – Tottenham Hotspur
Euro Park
FIWC Stadium – (PS3 Only)
:-o:((:((

برای ps3 دارا پارتی بازی کرده یه استادیوم بیشتر گذاشته:(:>

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستان گرامی این قدرت هایی رو که دارم میذارم طی ویدیوی جدید که سایت فیفا ساکر بلاگ گذاشته و دانلود کردم دارم و قدرت های بازیکنان بایرن رو دیدم دارم میذارم

نویر 87
لام 87
بواتنگ 79
دانته 81
بادشتوبر 83
گوستاوو 81
کروس 84
مولر 84
روبن 87
شقیری 78
ریبری 90
شواین اشتایگر 87
گومز 87
مادزوکیچ 82
پیزارو 82
تیموشوک 79
امره کان 65
میشل وایزر 66
آلابا 77
کونتنتو 71

---------- نوشته در 11:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 PM ارسال شده بود ----------

اگه منظور لباس زیر هست که تو نسخه های قبل هم افرادی مثل رونی میپوشیدن و فکر نکنم چیز جدیدی باشه !! تو ساخت بازیکن هم میشد ازش استفاده کنی !! هم برای شورت و هم برای پیراهن !
نه عزیز منظور پیراهن های چسبان یا معروف به اندامی هستش که تازه امسال اضافه شده .........

آخرین ویرایش:

bionicle

کاربر سایت
Mar 23, 2011
264
دوستان گرامی این قدرت هایی رو که دارم میذارم طی ویدیوی جدید که سایت فیفا ساکر بلاگ گذاشته و دااود کردم دارم و قدرت های بازیکنان بایرن رو دیدم دارم میذارم

نه عزیز منظور پیراهن های چسبان یا معروف به اندامی هستش که تازه امسال اضافه شده .........

ممنون میشم یه عکس بزارید از چیری که میگید . تو بازی نه منظورم همون واقعی هست .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان گرامی این قدرت هایی رو که دارم میذارم طی ویدیوی جدید که سایت فیفا ساکر بلاگ گذاشته و دااود کردم دارم و قدرت های بازیکنان بایرن رو دیدم دارم میذارم
داداش خیر ببینی لینکش رو به ما هم بده:D

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش

نه منظور اون نیست:d اگر بازی های روبن تو هلند یا بایرن رو دیده باشی،لباسش تَنگه.می چسبه به بدنش...

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید

نویر 87
لام 87
بواتنگ 79
دانته 81
بادشتوبر 83
گوستاوو 81
کروس 84
مولر 84
روبن 87
شقیری 78
ریبری 90
شواین اشتایگر 87
گومز 87
مادزوکیچ 82
پیزارو 82
تیموشوک 79
امره کان 65
میشل وایزر 66
آلابا 77
کونتنتو 71

---------- نوشته در 11:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 PM ارسال شده بود ----------

سلام.
اول از همه واقعا ازت ممنونم داداش زحمت کشیدی.
نمیدونم این مسئولین ea رویه چه حسابی به بازیکنا نمره میدن واقعا بعضی وقتها حس میکنم از رویه عناد و دشمنی با بایرن اینجور رفتار میکنن حالا خدارو شکر تو این چندسال یه تیم یه دست داشتیم و نتونستن زیاد غرض ورزیشون نشون بدن.
من از این بازیکنا ناراضیم
نوئر 87 دیگه نوئر ساله پیش باید چکار میکرد هم تو بوندسلیگا بهترین دروازبان شد هم ارزشاش تو لیگ قهرمانان نشون داد با دفعه پنالتیهایی که گرفت.
بواتنگ 79 خب این بازیکن یعنی هیچ پیشرفتی نسبت به ساله گذشته نکرده یعنی؟عجب!!!
کروس و مولر84 واقعا موندم چی بگم الان درست 3 سال هست که این سه بازیکن در واقعیت واقعا داران عالی کار میکنن و بدون مصدومیت و هیچگونه حاشیه بهترین بازیکنایه بایرن بودن اما تو سری فیفا یک امتیاز یک امتیاز میرن بالا دیگه کروس زیر 86 نامردیه.
شقیری 78 با ساله پیش هیچ تغییری نکرده در صورتی که این بازیکن یکی از بهترین جوونا و بازیکنایه اروپا و جهان میشه من شک ندارم.
پیزارو82 تا ساله پیش 84 بود بهترین عملکرد تو وردربرمن داشت اما چون امده بایرن باید دو امتیاز ازش کم کرد!!!!
الابا77 پیشرفتش نسبت به ساله پیش یک امتیاز!!!!!!!!!!!!!اصلا حرفی نمیمونه ادم بزنه.
روبن87 موقعی که بازیکن رو اوجش پیشرفتش که مسئولین بهزور یک شماره اضافه کنن اما خدا نکنه که یه نیمفصل اماده نباشی 3 تا 3تا کم میکنن.
شواینی اگر امسال 85 میدادن من شکایتی نداشتم فصله کابوس واریرو گزروند و با انواع مصدومیتا دسته پنجه نرم کرد .حقیقت باید گفت به این بازیکنمون لطف شده.
یادم نمیره ونبوملی که تو اوج امادگیش تو بهتزین شرایطش وقتی تو بایرن بود اورالش از 79 تجاوز نکرد اما همچین که پا به میلان گذاشت اورالش شد 82!!!!! یا بدشتوبر تو فیفا بیشتر از 75 نشده بود حتی ساله پیش واقعا عجیب بود حالا امسال لاقل بهش خوب نمره دادن.
البته اورالایه رافینیا و ونبویتن تو این لیست نبودن که من حدس میزنم با این تفاسیر یکیشون 78 او یکی 76 یا 77 باشه .
و همچنین مارتینز منتظرم ببینم به این بازیکن چند میدن تا ببینم مشکله این مسئولین ea با بازیکنایه المانیه!!! یا نه با تیم بایرن هست!!
البته اورالایه دورتمند اگر امسال نمیدیدم واقعا مطمئن میشدم این ea مشکل داره با المان هرچی تیمه المانیه
در مورد لباسایه چسبان هم واقعا کارشون درسته روبن از این لباسا میپوشه لباسایه اندامیه که اتفاقا خیلیم بش میاد.البته امسال یک بازیکن دیگمونم همین لباسار میپوشه که خیلیم بش میاد اونم شقیری واقعا بازیکن تنومندیه من اون با روبرتو کارلوس همتراز میدونم از نظر فیزکه بدنی

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
موقعی که امتحان داریم روزها مثل برق و باد میگذره
حالا که تموم شده و منتظرم فیفا هستیم هر روز مثل یک سال میگذره

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ون بویتن 78
رافینیا 76
و یه چند نکته بگم تو این ویدیوی که دیدم مارتینز هنوز تو بایرن نیست و همچنین تا هنگام عرضه بازی شاید بازم قدرت بازیکن ها عوض بشه .
واینم لینک مربوط به ویدیویی که دانلود کردم FIFA 13 YouTube Event – The Videos | FIFA Soccer Blog
در ضمن اون ویدیویی که دانلود کردم شماره 5 هستش که در دقیقه 5.29 لباس چسبان روبن و همچنین قدرت بازیکن های بایرن توش هست که البته مهمترین ها رو گذاشتم . پاینده و پیروز باشین .

آخرین ویرایش:

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
دوست گرامی این عکسی که گذاشتی مربوط به گزینه match day هستش که با توجه به حاشیه ها واخبار و آمادگی بازیکنان در هر هفته آپدیت میشه اگه به لایو وصل شی ومیتونی خاموش و روشن کنی اون فلش های کناری هم همینو داره میگه و بازیکنان بالا تر رفتن وگرنه در حالت عادی قدرتشون کمتره . اگه گزینه رو خاموش کنی به حالت عادی بر میگرده قدرت هاشون .
دوست عزیز خاموش روشن چیه اولا اونن اپدیت هفتگی fifa 12 رو باید800 پوینت جدا از 800پوینت انلاین پس بازی پرداخت کنی وب اپدیتی که هر هفته میاد اورال بازیکن دست خوش تغییر میشه مثلا اگر رنالدو واسه مادرید سه گل میزد اورالش میشد واسه من 96 و اگر کریس اصلا گل نمی زد می شد 89 در ضمن این اورال منچستر سیتی باتغییراتی که داشته نوشته شده نسبت به قبل ورشن خاموشی در کار نیست

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
آقا این ویدئو مربوط به گیمز کام این دختره چه قدر زشت بود !:D
این گیمزسپات کلا تو انتخاب مجری خانم مشکل داره ...یکم از IGN یاد بگیره !:|:D
ولی انصافا خیلی زشت بود !:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر