FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
جو هارت شده 84/سیلوا88/رودول77/توز86/بالوتلی85/بری80/مایکون84/سینکلر75/ژاوی گارسیا79/ بقیه هم مثل دمو
و

دستت درد نکنه . خیلی خیلی ممنونم .
اگه اورال ماتیجا ناستاتیچ و ریچارد رایت هم داری خیلی لطف میکنی بذاری؟؟؟ممنون

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بابا ما که خودمون رو کشتیم واسه creation centre تو قسمت لایو تاپیک درست کردیم هیچکس نیومد
ایول یه نفر پیدا شد
این cc خیلی چیز باحالیه منم پارسال کلیه امکاناتش رو خریدم و تیم ساختم یه ممنتخب بوندس لیگا ساختم در حد بنز با لباس رسمی
2 هفته ای بود سر نزده بودم
کسی نمیدونه واسه CC امسال هم باید پوینت بخریم یا یه بار خریدیم کافیه

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
طرز صحیح دفاع کردن رو یکی بگه

بیشتر از همه باید سعی کنی الکی دنبال بازیکن ندوی و بیشتر تمرکزت رو قطع ارتباط باشه .یعنی سعی کنی تمام کسایی که میتونه بهشون پاس بده تا حد امکان بگیری.
یه کار دیگم اینه وقتی از دو جناح حمله میکنه و میخواد سانتر کنه LT بگیری تا بازیکن حریفو دنبال کنه و تا حد امکان اجازه سانتر بهش نده.فکر کنم بتونی LT+A رو هم بگیری اینجوری در حالی که بازیکن حریفو دنبال میکنه بهش نزدیک هم میشه. یا وقتی از وسط میزنن به قلب دفاعت A نگه داری همچنین میتونی از LT هم استفاده کنی و از X فقط در شرایطی استفاده کن که تنه به تنه بازیکن حریف داری میدوی و از دکمه B که تکل هست فقط زمانی استفاده کن که مطمئنی میتونی توپ بازیکن حریفو بزنی یا توپو بگیری چون اگه الکی بزنی هم دفاعت جا میمونه و هم خطا میکنی .
کلا دفاع بیشتر به تمرکز خودت بستگی داره مثلا خود من سعی میکنم حدس بزنم بازیکن حریف میخواد چکار کنه یا به کی پاس بده یا موقع که میخواد دریبل کنه دستشو بخونم . موقع شوت هم جلوی توپشو با B بگیرم.فقط یکم تمرکز میخواد و الکی هی همه دکمه هارو نزن.

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:50 PM ارسال شده بود ----------

من با اینکه از بچگی فیفا بازی میکنم اما تازه به لایو وصل شدم :d
یه سوال داشتم . یکی از دوستان گفته بود برای اینکه بتونی از لایو فیفا استفاده کنی باید علاوه بر اکانت گلد رایگان یه Online Pass هم بخری. واقعا اینجوریه؟اگه اینجوریه خرید 1 بار Online Pass برای یکسال کافیه؟؟؟؟؟؟
اصلا این Online Pass چی هست و چه کارهایی میشه باهاش کرد و چه کارهایی اگه نداشته باشی نمیشه کرد؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید من تازه کارم البته در لایو نه در بازی کردن.
من تو فیفا خیلی حرفه ای هستم وقتی نسخه اصلی بیاد حریف میطلبم:d میخوام تجربیات چند سالمو رو کنم :d

آخرین ویرایش:

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
بیشتر از همه باید سعی کنی الکی دنبال بازیکن ندوی و بیشتر تمرکزت رو قطع ارتباط باشه .یعنی سعی کنی تمام کسایی که میتونه بهشون پاس بده تا حد امکان بگیری.
یه کار دیگم اینه وقتی از دو جناح حمله میکنه و میخواد سانتر کنه LT بگیری تا بازیکن حریفو دنبال کنه و تا حد امکان اجازه سانتر بهش نده.فکر کنم بتونی LT+A رو هم بگیری اینجوری در حالی که بازیکن حریفو دنبال میکنه بهش نزدیک هم میشه. یا وقتی از وسط میزنن به قلب دفاعت A نگه داری همچنین میتونی از LT هم استفاده کنی و از X فقط در شرایطی استفاده کن که تنه به تنه بازیکن حریف داری میدوی و از دکمه B که تکل هست فقط زمانی استفاده کن که مطمئنی میتونی توپ بازیکن حریفو بزنی یا توپو بگیری چون اگه الکی بزنی هم دفاعت جا میمونه و هم خطا میکنی .
کلا دفاع بیشتر به تمرکز خودت بستگی داره مثلا خود من سعی میکنم حدس بزنم بازیکن حریف میخواد چکار کنه یا به کی پاس بده یا موقع که میخواد دریبل کنه دستشو بخونم . موقع شوت هم جلوی توپشو با B بگیرم.فقط یکم تمرکز میخواد و الکی هی همه دکمه هارو نزن.

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:50 PM ارسال شده بود ----------

من با اینکه از بچگی فیفا بازی میکنم اما تازه به لایو وصل شدم :d
یه سوال داشتم . یکی از دوستان گفته بود برای اینکه بتونی از لایو فیفا استفاده کنی باید علاوه بر اکانت گلد رایگان یه Online Pass هم بخری. واقعا اینجوریه؟اگه اینجوریه خرید 1 بار Online Pass برای یکسال کافیه؟؟؟؟؟؟
اصلا این Online Pass چی هست و چه کارهایی میشه باهاش کرد و چه کارهایی اگه نداشته باشی نمیشه کرد؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید من تازه کارم البته در لایو نه در بازی کردن.
من تو فیفا خیلی حرفه ای هستم وقتی نسخه اصلی بیاد حریف میطلبم:d میخوام تجربیات چند سالمو رو کنم :d
3 روز مجانیه بعدش باید پسسه فیفا بگیری،برای بازی انلاین و...

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
عزیز من یه قابلیت تو فیفا12 به بعد درست شد که خیلیا تو ایران او اون بی خبر هستن شما 1600 پوینت میدی و عضو میشی بعد که عضو شدی میتونی هر تیم یا لیگی رو به فیفا خودت اضاف کنی و جالبتر اینکه میتونی از اون لیگ تو کریر مود هم استفاده کنی مثلا من لیگ برتر ایران رو اضاف کردم تو 12 و دارم واسه 13 نیز درست میکنم و اضاف کنم در ضمن قدرت ها هم اختیاری ولی من قدرت ها رو مثل وافعی میدم مثلا میلاد میداوودی اورالش 67 و.... در ضمن بازیکنان آکادمی هم هستن ---------- نوشته در 06:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:39 PM ارسال شده بود ---------- نوید جان بواتنگ 79 /شواینی86 /گومز87/در ضمن shaqiri 80 .به همین سادگی;) ---------- نوشته در 06:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:44 PM ارسال شده بود ---------- نوید جان بواتنگ 79 /شواینی86 /گومز87/در ضمن shaqiri 80 .به همین سادگی;) در ضمن نوید جان مژده بده دانته 81/گوستاوو80 شدهo:-)
ماااااااااااااااااااااااااااااااا
یعنی لیگ ایران رو با همه بازیکنان ساختی؟؟!!!! :-o
چقدر زمان برد؟فیس ها لوگوها؟استادیوم ها؟!!! :-o
اوه مای گاد نه من نمیتونم اینو تصور کنم
می تونیم از دسترنجج شما ما هم استفاده کنیم؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
3 روز مجانیه بعدش باید پسسه فیفا بگیری،برای بازی انلاین و...

این Pass چطوری میشه خرید؟؟؟ اینایی که تو بازیا بهت میده همون پوینته؟ میشه ازونا واسه خرید Pass استفاده کرد؟؟؟؟؟
اگه Online Pass بخریم تا 1 سال دیگه نمیخواد بخریم؟یا برای همیشه داریم؟

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
این Pass چطوری میشه خرید؟؟؟ اینایی که تو بازیا بهت میده همون پوینته؟ میشه ازونا واسه خرید Pass استفاده کرد؟؟؟؟؟
اگه Online Pass بخریم تا 1 سال دیگه نمیخواد بخریم؟یا برای همیشه داریم؟
800 مایکروسافت پوینت میدی آنلاین پس رو میخری.یک بار هم که بزنی دیگه لازم نیست بزنی تا ابد میتونی آنلاین فیفا 13 بازی کنی!

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
داداش قربون دستت مرسی
اگر در لیستی که در اختیارتون هست برایه روبن و مارتینز هم نوشته اگه زحمتی نیست این دوتارم بگو ممنون
روبن89/مارتینز82
در ضمن نوید نمیدونم این راست باشه یا نه ولی بخدا ریبری 91 اپه اینجور باشه بایرن عالی میشه

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
روبن89/مارتینز82
در ضمن نوید نمیدونم این راست باشه یا نه ولی بخدا ریبری 91 اپه اینجور باشه بایرن عالی میشه
داداش خوش خبر باشی ترکوندی اگر اینجور باشه واقعا بعد سالها تیمه خوفی رو کردیم چه شود امسال .
خیلی خیلی ازت ممنونم داش پیمان گل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر