Tribes : Ascend بازی آنلاین مجانی درسبک سری Halo

سلام
چند وقتی میشه که این بازی منتشر شده و دیدم تاپیکی هم براش نیست.. گفتم خودم دست به کار بشم
Tribes : Ascend یک بازی مجانی آنلاینه که میتونم بگم کپی برداری شده از Halo! مپ ها.. مدل ها.. سبک گیمپلی.. کلا یک تقلید صرف هستش از Halo!
شاید بگید این کجاش خوبه؟ بده که.. ولی اینطور نیست.. سازندگان بازی این تقلید رو به نحو احسن انجام دادن و یه جورایی حس و حال مولتی پلیر Halo رو واسه Pc Gamer ها به ارمغان اوردن
گرافیک بازی در سطح نسبتا خوبیه.. کاملا مجانیه (البته فعلا!) و سرور های خوبی هم داره
بازی پنج کلاس بازی و 16 نقشه داره

جالبه بدونید متای این بازی فعلا 89 هستش و از مجله ی کذایی Edge هم امتیاز 9 رو گرفته!
Edge Magazine UK | 9/10
AusGamers | 10/10
GameSpy | 9/10
GameTrailers | 8.5/10
Eurogamer | 10/10
8.8/10 | PC Gamer

بازی فقط به صورت دیجیتالی عرضه شده و شما باید برید توی سایتش و دانلودر رو دانلود کنید.. اونوقت حجمی معادل 2.66 گیگ رو دانلود میکنید و لذت می برید!

یک سری عکس از بازی:

tribes-ascend-20120419033730083_640w.jpg

tribes-ascend-20120419033706695_640w.jpg

tribes-ascend-20120419033722055_640w.jpg

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
من دانلود کردم بد نبود ولی یه 2.66 گیگ دانلود کرد دوباره بعد از چند روز یه پچ جدید اومد دوباره 500 مگ انداختمش دیگه کنار

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
Tribes:ascend

Tribes-Ascend.jpg

سلام خدمت شما دوستان میخوام یه بازی f2p معرفی کنم که واقعا شاهکار هست و از سایت euro gamer هم نمره 10 رو گرفته و همینطور خیلی سایت های دیگه این بازی یک بازی fps هست البته میتونین به tps هم switch کنین مثل unreal tournament و من توصیه میکنم که حتما دانلود کنین و لذت ببرین چون واقعا شاهکار هست. این بازی فقط در مود capture the flag انجام میشه و مپ های بسیاز بزرگ و انواع سلاح ها رو داره و بازی پر از جزییات هست که در اینده همش رو همینجا مینویسم.

این هم لینک ثبت نام بازی (اینجا)

یک سری عکس هم میزارم :

TribesAscendBetaComing2.jpg

tribes_ascend_ctf2_crossfire_02_18597.nphd.jpg

TribesAscend.jpg

TribesAscend-2012-01-27-18-03-22-56.jpg

آخرین ویرایش:

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
هر بازيي اين سبكي كه halo نميشه
بيشتر شبيه آنريل ترنمنت هست تا هيلو

و واقعا بازي خدايي هست
نسبت به نوشته هاي دوستان بايد بگم مدهاي زيادي و همچنين كلاسهاي بيشتري به بازي اضافه شده.
deadaragorn رو هم ادد كنين اگه اومدين تا با هم پلي كنيم.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
هر بازيي اين سبكي كه halo نميشه
بيشتر شبيه آنريل ترنمنت هست تا هيلو

و واقعا بازي خدايي هست
نسبت به نوشته هاي دوستان بايد بگم مدهاي زيادي و همچنين كلاسهاي بيشتري به بازي اضافه شده.
deadaragorn رو هم ادد كنين اگه اومدين تا با هم پلي كنيم.

من زیاد بازی نکردم حالا وقتی حسابی بازی کردم میام نوشتم رو کامل میکنم من تو بازی dirtyCchan هستم

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
من هم اومدم.
هنوز یه ماه نشده بازی 2 میلیون کاربر داره
kimsungbabak
ویرایش:هرکاری میکنم login نمیشه:(

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
آقا بالاخره تونستم بازی کنمش>:d<
البته با ساکس چون گویا با اینترنت ایران مشکل داره:|
بازیش خیلی قشنگه من که حالم از مولتی هیلو بهم میخوره با این خیلی حال کردم:x به نظرم ارزش دانلود رو داره 100% در ضمن سروراشم خیلی خوبن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر