Tom Clancy's Ghost Recon Online

Ghost-Recon-Online-logo.jpg

سلام دوستان سری بازیهای Ghost Recon که معرف حضور همه هست .این بازی هم که مولتی پلیر هستش و قبلا نسخه بتا اون اومده بود ، الان چند روزی هستش که نسخه اصلیش ریلیز شده و بصورت رایگان میشه دانلود و بازیش کرد و حجمش هم فعلا زیر 3 گیگ هست .
برای دانلود بازی یه لینک زیر برید :
Tom Clancy's Ghost Recon Online | Next Gen Free-To-Play Multiplayer Shooter

دوستان عزیز ، اخیرا ظاهرا چندتا مپ جدید به همراه آپدیت اضافه شده و حجم بازی رو به 2.82 گیگ رسونده
در ضمن کسانی هم این بازی رو انجام میدن Nick Name داخل بازیتون رو که انتخاب کردین بگین تا به پست اضافه بشه !
.......................................................
لیست بازیکنان ایرانی :

KingSahand
Navidcod5
ALPACINO
kamivh1isnoob
masoudx1989

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
هنوز کسی بازی میکنی ؟ من دوباره دارم بازی میکنم این یوبی یه دستی به این بازی کشیده بهتر شده پیشنهاد میکنم بازی کنین قابل تحمل شده بازی.;)

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
برادر پینگ داغون خیلی بازی لگ داره

نه زیاد بد نیست فقط مشکل از سرور های بازی هست که پینگ بده که البته برای همه هست وقتی همه پینگشون قرمر هست زیاد فرقی نمیکنه من دارم خیلی راحت بازی میکنم

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
مال همه قرمز نیست اکثرا نارنجی بودش . یعنی زیر 100 . یه سری ها هم سبز بود که واقعاََ حکمرانی میکردن ( زیر 50 )
ما هم 1 دونه میکشتیم 2 ، 3 بار میمردیم . کلاََ واسه من یکی فقط اعصاب خورد کنی داشت
راستی پک اساسین رو چطوری میشد گرفت ؟ پولیه نه ؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
مال همه قرمز نیست اکثرا نارنجی بودش . یعنی زیر 100 . یه سری ها هم سبز بود که واقعاََ حکمرانی میکردن ( زیر 50 )
ما هم 1 دونه میکشتیم 2 ، 3 بار میمردیم . کلاََ واسه من یکی فقط اعصاب خورد کنی داشت
راستی پک اساسین رو چطوری میشد گرفت ؟ پولیه نه ؟

الان همه چیز رو میشه بدون پول دادن هم خرید ولی خوب بازی رو کاری کردن که مجبور بشی براش پول بدی بخاطر همین بازی خیلی بالانس نیست

omegfa

کاربر سایت
Aug 29, 2010
28
سرورش فیل.تر نیست
نمی دونم برای من اینطوریه وقتی از سایت اصلی دان می کنی فایل اولیه رو می گیره بعد زمانی که روش کلیک می کنی تا بریزه ایراد شبکه می ده(اینترنت مخابرات)

Deadlock

کاربر سایت
Feb 26, 2014
24
نام
علی
این بازی آخرین روزهای Open Beta ی خودش رو سپری می کنه و در همین راستا جوایز شرکت کننده ها در Beta اعلام شد که در لینک زیر قابل مشاهده هست.

لیست جوایز

زودتر Level Up بشین تا جاییزه ها از دست نرفته!

RevQ

کاربر سایت
Jun 22, 2012
121
نام
سروش
سلام
منم امروز از استيم گزفتم 3 - 4 ساعت زدم باحاله!!!کلا جالبه فقط مد کپچر بوينت داره!!!!!!!!!!

MY id : wupo

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سرور های بازی چرا اینقد خلوتن؟ من چند بار اومدم بازی کنم ولی هیچ کس نیست انگاری، اگه کسی بازی میکنه اد کنه koorosh22

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
اقا یکی یه توضیح درباره بازی توضیح بده ، چطور هست ؟ ارزش 3 گیگ دانلود داره ؟ اصلا کسی هست بازی کنه ما هم بدانلودیم ؟ :d
Community بازی هم خیلی خلوته ، جمعیت TF2 کجا و Ghost Recon Online کجا؟!!! :|

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
netcode بازی فاجعس یعنی حتما پشت کاور 2-3 تا تیر می خوری(با پینگ خوب هم همینه بد هم همینه کلا همینه...)

گرافیکش مالی نیست....به قول خارجی ها textures are washed out ......

بازی پلیر زیاد داره ..(بر اساس steamcharts.com ).....

در کل زیاد مالی نیست خصوصا اگه تیمتون نوب باشه اصلا عذاب می کشید بخصوص که مثل دوتا 2 برای ترک کردن بازی وسط متچ جریمه داره.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر