Remake بازی Shenmue در کار خواهد بود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
در حال حاضر طرفداران منتظر تایید Shenmue 3 توسط سگا هستند اما فعلا سگا تصمیم به عرضه بازی های دریم کست برای کنسول های این نسل گرفته است
Ben Harborne مدیر برند سگا در مصاحبه با GameReactor وقتی از او سوال شد که ایا بازی های دریم کست دیگری نیز به کنسول های این نسل راه خواهند یافت یا خیر او در جواب گفت:
البته ,بازی های مثل Shenmue و Skies Of Arcadia در راه هستند البته در حال حاضر نمی توانم به صراحت بگویم اره یا نه ولی
ما در حال مذاکره هستیم

alizz22

کاربر سایت
Nov 13, 2005
59
یه تریلر چند سال پیش از بازی شنمو3 اومد که گفتن قراره برای پلی استیشن3 ساخته بشه.نفهمیدیم چی شد که نساختن.راستی کسی تریلر رو نداره بزاره برا دانلود.

kami666666

کاربر سایت
Apr 4, 2014
46
سلام دوستان من خودم 9 سال پیش این بازی رو روی کنسول دریم کست بازی کردم شاهکاره امسال هوس کردم دوباره باززی کنم رفتم مبدل دریم کست رو دانلود کردم بازی رو هم به صورت ایمییچ دانلود کردم و راحتت روی pc بازی کردم . مبدلش راحت دسته بازی رو ساپورت می کنه . هر کی بازی نکرده حتما با مبدل اجرا کنه اگه لینک بازی و مبدل هم بخواین براتون میزارم . اموزش کار با مبدلش هم که تو هزار تا سایت پیدا میشه

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
سلام دوستان من خودم 9 سال پیش این بازی رو روی کنسول دریم کست بازی کردم شاهکاره امسال هوس کردم دوباره باززی کنم رفتم مبدل دریم کست رو دانلود کردم بازی رو هم به صورت ایمییچ دانلود کردم و راحتت روی pc بازی کردم . مبدلش راحت دسته بازی رو ساپورت می کنه . هر کی بازی نکرده حتما با مبدل اجرا کنه اگه لینک بازی و مبدل هم بخواین براتون میزارم . اموزش کار با مبدلش هم که تو هزار تا سایت پیدا میشه
تبریک میگم. شما مدال افتخار بازیسنتر رو کسب کردی :|

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
تاپیک دو سال و هشت ماه پیش را از کجا پیدا می کنید؟:-/
فکر کنم رکورددار شدید تو بالا آوردن تاپیک زیرخاکی:)

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
ای خدا بگم اون جوونی که این تاپیک رو بالا آورد چکار نکنه:d

یه لحظه واقعا فکر کردم خبر جدیده اشک تو چشمام حلقه زد=((

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
اشک شوق توی چشمام حلقه زد به مولا یعنی خراب شدم از خوشحالی بیا یادی کنیم از دوران قدیم کلی خاطر سنگین دارم بیا لامصب بیا

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر