Resident Evil: Revelations با کاهش قیمت و استاندارد جدیدی از حجم کارت حافظه .......!

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
درود...

REREVjan28.jpg

Capcom قیمت Resident Evil: Revelations را کاهش میدهد ...
Capcom اعلام کرد قیمت این بازی رو 10 $ کاهش داده و این هیچ ربطی با آنچه بروی کیس 3DS این بازی چاپ شده ندارد ...
با توجه به پست Capcom Unity بعد از هفته ها تلاش این شرکت قادر به کاهش قیمت به 39.99 $ ، به جای قیمت اولیه برای
عرضه در فروشگاه ها با قیمت 49.99 $ شده است ...
سال گذشته شرکت کپکام اعلام کرد که این بازی بیش از یک بازی استاندارد بروی 3DS هزینه خواهد داشت ، زیرا این بازی
نیاز به یک کارت حافظه 4G ی به جای کارت حافظه های 2G ی استاندارد 3DS دارد ...
Capcom امیدوار است که کاهش قیمت باعث تشویق هر چی بیشتر مردم برای بررسی و امتحان کردن این عنوان قوی باشد .
Resident Evil: Revelations در تاریخ 27 ژانویه در اروپا منتشر شد و در ایالت متحده آمریکا نیز در تاریخ 7 فوریه منتشر میشود .
این بازی برای کنسول دستی 3DS منتشر میشود ....

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تصاویر منتشر شده از این بازی واقعا فراتر از دیگر بازی های این کنسول میباشد ( نظر شخصی )

resident-evil-revelations-preview-2.jpg

resident-evil-revelations-preview-1.jpg

منبع

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خدا کنه روی ویتا هم بیاد :D
احسان جان با این قیمتی که ویتا در حال حاضر داره نیاد بهتره , چون اون موقع فقط باید غصه بخوریم دیگه
yahoo_4.gif
حال حاضر مهم نیست :D اگه بیاد بعداً میشه یه کاریش کرد ولی اگه اصلاً نیاد دیگه همون کارش هم نمیشه کرد :D

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خدا كنه روي ويتا هم بياد(2):d
با اين سخت افزاره ويتا اگه اين بازي براش بياد ديگه معلوم نيست چه گرافيكي خواهد داشت اين بازي:x

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خدا کپکام رو هدایت کنه، نینتندو رو از رو زمین برداره:d
چی میشد این عنوان مولتی پلت فرم بود؟!

آقا اصلا یکی از دلایل فروش خوب Nintendo 3DS همین رزیدنت اویل رولیشنز هست یعنی در واقع من دارم 500 تومن پول میدم فقط به یه بازی اونم رزیدنت اویل رولیشنز. بازی بدرد بخور دیگه ای که نداره این .:-s

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
من كه كلا باهاش حال نمي كنم نه با خود دستگاهش نه با REش...
البته من كه تريلراي بازي رو ديدم هيچ ريشه و بازگشت به ريشه اي توش نديدم حالا نميدونم داستان چيه/:)

به هر حال اميدوارم يه روز دوباره كپكام به راه راست هدايت بشه و دست از بازي سازي براي اين نينتندو برداره.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من كه كلا باهاش حال نمي كنم نه با خود دستگاهش نه با REش...
البته من كه تريلراي بازي رو ديدم هيچ ريشه و بازگشت به ريشه اي توش نديدم حالا نميدونم داستان چيه/:)

به هر حال اميدوارم يه روز دوباره كپكام به راه راست هدايت بشه و دست از بازي سازي براي اين نينتندو برداره.

دیگه چیکار کنن بدبختا ؟ منظور از برگشتن به ریشه ترسناک شدن کامل بازی هست و نداشتن هیچ اکشنی در بازی هست. منظور حضور زامبی های با پیرهن سفید خون آلود یا نمسیس یا امارت نیست که !!! هر چند تو گشتی یه جایی یکم شبیه امارت هم وجود داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر