راهنمای قدم به قدم بازی Batman Arkham City

shahab-arg

کاربر سایت
Apr 23, 2012
5
سلام اقا دمت گرم که تمومش کردی تورو خدا به من بگو همون اوایل بازی اون غول که وست یه بلندی وایساده تا میری طرفش تیر میزنه 2 نفرم گروگان گرفترو هرچی هم تا بهش میزنی دور خودش حفاظ میگیررو چجوری باید بزنیم ؟ بومرنگمم پرت کردم با دوربینش همه جارم باهاش گشتم 2تا پنگوئن اون پایین هست اونارم شکوندم هیچییییییی نمیشه. خاهش می کنم امیدوارم متوجه شده باشی کدومو میگم؟ چون بد جوری گیر کردم هیچییییییییییی نداره لامصب حتما متوجه شدی کدومو میگو چون خیلی گنگه؟ لطفا کامل بهم توضیح بده ممنونم:(#:-s:(:((:((:((

:(

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,140
نام
پویان
اگه منظورت از اون غول پنگونه که تو موزه باید جلوش رو بگیری و یه اسله قدرتمنمد داره اول باید برگردی تو همون سالن یخ زده و بری سمت در راست یا چپ (یادم نمیاد هر دوتا رو امتحان کن ) میرسی به یه تالار بزرگ که یه یک یاروی کچلی به نام مستر فریز اونجا تو یک محفظه شیشه وایستاده باد بهاش صحبت میکنی( باید دیوار کنار محفظه رو بترکونی بهد از اونجا میری پشت محفظه و در محفظه رو باز میکنی) اون هم راه جل متوقف کردم اسلحه رو بهت میگه میری تو اون سالن یخ زده و میری تو اون یکی در و زره مستر فریز رو پیدا میکنی و بعد یک چیزی رو از زره بر میداری و باهاش یه اسله جدید میسازی وبعد باهاش پنگوئن رو شکست میدی امیدوارم موثر واقع بشه موفق باشی !!!!

shahab-arg

کاربر سایت
Apr 23, 2012
5
سلام دستت درد نکنه اما چون من یک مدت طولانی بتمن را بازی نکردم چون مونده بودم ایکس باکس را برای اجرای بازیهای جدید التی 3 کرده بودم الان که رفتم امتحان کردم دیدم دیسک را نمی خونه باید برم یکی دیگه بخرم تا بخونه فقط خواستم تشکر کنم که راه رو بهم گفتی تا دیسکشو بخرم و ادامه بدم که اگه بازم جاایی موندم ازت بپرسم ممنون .:x

shahab-arg

کاربر سایت
Apr 23, 2012
5
سلام داداش من بازی کردم بتمنو همونطوری که گفتی رفتم اما پیدا نکردم مستر فریزو تو رو خدا خاهش میکنم اگه میتونی کالم تر بهم توضیح بده من فقط 1نفرو دیدم که تو محفظه شیشه ای گیر کرده دستاشو زده به شیشه اما هیچ دیواری نیست که گفتی بترکونمش وقتی هم خمیر بتمنو میزنم به شیشه که بترکونم یه محفظه اهنی روشو میگیره دیگه اصلا کاری نمیشه کرد خاهش می کنم اگه میتونی واضحتر بگو که چجوریو کجا باید برم یا اسم اونجا چیه یا محفظه کجاست یا ..... خاهش میکنم خوب راهنماییم کن چون رفتم دوباره سیدیشو گرفتم اما نتونستم راهشو پیدا کنم ممنونم :(:(:((:((:(:((

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,140
نام
پویان
ببین برو سمت راست محفظه یکم که بری جلو یک دیوار میبینی برو روش ژل انفجاری رو بزار تا می خوای منفجرش کنی یه یارو میاد دیوار رو خراب میکنه بهد باهاش درگیر میشی بعد از اتمام ماجرا بر پشت دیوار میرسی به پشت محفظه بعد در رو باز میکنی و با فریز حرف میزنی اون هم جای زره رو بهت میگه میری تو همون سالن یخیه در اون وری (درست میفته مقابلت ) برو اونجا یه تالار بزرگه اول چند تا از گروگان ها رو آزاد میکنی وبعد میرس سراغ زره فریز تمام !!!!! ( یه راهنمایی : وقتی حرفت با فریز تموم شد همون بالای صفحه مینویسه ماموریت جدید . برو تو همون منو یا هرچی که بود تو قسمت نقشه فکر کنم سرعا رو نقشه جای ماموریت جدید رو نشون میده ) موفق باشی !!!!!

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
سلام من اون مرحله ای هستم که جکر ما رو با پا می ندازه از پنجره بیرون بعد دنبال یک تیری می گردیم به یکجا که میرسه خطش قطع میشه چی کار کنم؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,140
نام
پویان
شما بعد از اون سقوط باید دنبال یه جایی بقرید که سرد باشه اون خط آبی رنگ پر شه وان ماموریتی که شما رفتی متموریت گرفتن DEadshot هست واصلا یه چیز دیگه است ومن خودم اون جا رو شانسی رد کردم اون مکان سرد هم ساختمون پلیس بری شمال شرقی نقشه موفق باشی

sky 12

کاربر سایت
Feb 29, 2012
7
سلام.
من توی مرحله ی بعد از شکست دادن فریز که باید با استفاده از bat arang کنترلی یه فیوز رو از کار بندازی هستم.
هر چی میزنم فیوزه از کار نمیفته.
به کجای فیوز باید زد؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,140
نام
پویان
میشه دقیق بگی تو کدوم مرحله و کدوم ساختمون هستی ؟ یکم بیش تر توضیح بده !

---------- نوشته در 01:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:19 PM ارسال شده بود ----------

فهمیدم کجا رو میگی اگه صفحه قبل رو با دقت میخوندی اونجا نوشت بود ولی من باز برات مینویسم !

اگر مسیر را به درستی رفته باشید به در فولادی خواهید رسید برای عبور از این در از BatArang قابل کنترل استفاده کنید. از روزنه موجود وسیله را پرت کنید به سمت جایی که برق در جریان است وسیله را هدایت کنید( BatArang) باید حاوی اکترون باشد. حال وسیله را به سمت جعبه کنترل که در سمت دیگر است هدایت کنید تا فعال شود. به تصاویر دقت کنید.

sky 12

کاربر سایت
Feb 29, 2012
7
من اونجا رو خوندم و انجام دادم.
ولی هرچی میزنم عمل نمیکنه.خیلی هم به اون فیوزه زدم ولی هیچی نمیشه و فقط بعضی اوقات یه چیزی بتمن میگه

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,140
نام
پویان
شما باید اول اون بترنگ رو از میون اون جریان برقی که اون جلو هست رد کنی (کمی تلاش کنی میشه) بعد آهسته برش گردون به سمت اون فیوز که اون سمته (فکر کنم سمت چپ بتمن بشه ) کامل بزن تو خود دستگاه تا خاموش بشه و در بره بالا
اگر شما همه این کار هایی رو که من میگم کرده باشی و باز هم نتیجه نداد بنابراین آنجا باگ دارد !

Ga₥er

کاربر سایت
May 15, 2012
2
نام
Mohammad
سلام تا 45% رفتم.. بعد از این اصلا نمیدونم باید کجا برم و چیکار کنم!!!

بعدش فقط میشنم تروفی های ریدلر رو میگیرم که تاثیر نداره!!!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,140
نام
پویان
اشتباه میکنی دوست عزیز تاثیر داره ! برای لذت بردن از تمام بازی ماموریت های جانبی بازی رو برو و یه چیز دیگه این که برو تو کلیسا ی شهر و ماموریت های اصلی ریدلر رو برو (ماموریت های اون از بهترین و هیجان انگیز ترین ماموریت ها بازی هستند)
موفق باشی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر