کمک در بازی Red Dead Redemption -- Undead Nightmare

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
سلام دوستان کسی میدونه جای گنج ها کجاست؟؟؟

---------- نوشته در 02:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:07 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها یه سوال دیگه رنک اسب چندتا هست؟؟ من تا حالا 4 تا اسب گرفتم /آخریشم daeth هست کجاها هستند؟در ضمن من game of the yars دارم.یعنی ممکنه dlc باشه؟؟ اسب هام؟

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
سلام من توی اون مرحله که زن کشیش ازت می خواد یه زامبی بیاری که روش آب مقدس تست کنه گیر کردم زامبی میارم بعد بهم میگه برو به یه قبرستون و اونجا پاک سازی کن من این کارو می کنم اما دیگه هیچ اتفاقی نمیفته باید چی کار کنم
عزیزم تو باید نفر آخر که تو قبرستون هست و به قولی غول مرحله هست رو با همون آب مقدس بکسی. بعد میری پیش خواهر اونم بهت آدرس مرحله پایانی ئارسون رو میده که تو میری سوار اسب میشی و آهنگ زیبا پخش میشه و ه طرف محله R میری

hsgh

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4
عزیزم تو باید نفر آخر که تو قبرستون هست و به قولی غول مرحله هست رو با همون آب مقدس بکسی. بعد میری پیش خواهر اونم بهت آدرس مرحله پایانی ئارسون رو میده که تو میری سوار اسب میشی و آهنگ زیبا پخش میشه و ه طرف محله R میری

سلام من خواهر رو پیدا نمیکنم کجا باید برم

راجر

کاربر سایت
Jan 7, 2012
10
سلام بچه ها اگه کسی سایتی برای خرید dvd9سراغ داره لطفا معرفی بکنه از بازی هام ایمیج گرفتم حالا میخوام رایت کنم و دوباره برم تو خط RDR

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
سلام من خواهر رو پیدا نمیکنم کجا باید برم
در سمت راست منطقه PERDIDO در نقطه ای به اسم LAS HERMANAS بین دوتا در کلیسا خواهر مسیحی به یه زامبی نیازمنده تا آب مقدس رو روش امتحان کنه

آخرین ویرایش:

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
کمک
بعد از این که گل هایی رو که جمع کردی میدی به west diknes می گه برو یه جایی رو بگرد تا یه چیزی پیدا کنی بعدش که اون رو پیدا می کنی می ری دوباره پیشش تو w اونم بهت یه تفنگ می ده بعدش دیگه تو نقشه یا journal چیزی نمیاد اگه می شه راهنمایی کنید

viruslimbo

کاربر سایت
Aug 4, 2013
2
سلام دوست عزیز من تو این منطقه ها
1- Armadilo .2-tall tree 3-great plan از هر کدوم 2 مدل گل پیدا کردو از هر کدوم 7تا چیدم اما بازم چیزی نمیاد فقط هر چند وقت یه بار به شهر ها حمله میشه میرم کمک میشه کمک کنی اسم گل های که پیدا کرد تومنطقه armadilo یه گل سفید به اسم wild feverfew تومنطقه plangreat دوتا گل یکی زرد ویکی سبز به اسم ها ی prairie poppy و gollden currant وتومنطقه tall tree دوتا گل یکی بنفش ویکی سفید به اسم های hummingorid sage و violet snowdrop دیگه موندم چی کار کنم لطفا کمک کنید از هر گل 6یا7 چیدم

behrooz008

کاربر سایت
Aug 20, 2013
1
منم اون جایی هستم که جان مارستون از قبر میاد بیرون و نمی دونم باید چی کار کنم.کمک

:(:(:(
من این بازی رو تمام مراحلشو انجام دادم و با اون دختره رفتم و ماسک رو سر جای اصلیش قرار دادم بعد یه دمو نشون داد که رفت پیش زن و بچش خوب شده بودن و لی بعد یه هو مارسون شد زامبی از قبر زد بیرون الان نمیدونم چیکار باید بکنم هیچ ماموریتی نمیده همه شهرها هم ازاده از شر زامبی ها کسی میدونه چه طوریه نکنه بازی تموم شده /:)اگه شده که خیلی آخرش پرت و پلا بود

shayan shn

کاربر سایت
Oct 1, 2015
1
من همون اول بازی جایی که میری پیش وینستون همونی که نوشیدنی می فروشه یه محلولی به جان میده .باید با اون محلول چی کار کنیم؟:d

آخرین ویرایش:

darak

کاربر سایت
Mar 5, 2016
1
نام
یزدان
سلام بچه ها.
من اونجایی موندم که باید تمام شهر ها را از زامبی پاک کنی. من تمام شهر ها را از زامبی ها پاک کردم بعد یک علامت صلیب روی اون نقشه میاد که روش نوشته zone is safe بعد من تمام شهر ها را همین کار رو کردم ولی الان دیگه هیچ مرحله ای نیست الان دارم دیوونه میشم خواهشا یکی بگه الان باید چیکار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر