مد جدید Skyrim بازی را کاملا تغییر می دهد

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
Elder-Scrolls-Skyrim-Leveling.jpg

ما تا به حال صدها مد برای بازی skyrim دیده ایم ولی این مد جدید از همه آن ها بهتر است.برای اثبات این تغییرات عکس ها را مشاهده کنید.
بهترین قسمت این مد که به آن Realistic Lighting and Color ( رنگ و نورپردازی واقعی ) گفته میشه نصب آن بسیار آسان است.این مد فقط برای pc باز ها است.
شما می تونین این مد رو از اینجا دانلود کنید.

منبع

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
خیلی عالیه. دم اونایی که ساختن گرم. یعنی یه PCــه و ماد هاش!!!
یاد ماد های کرایسیس 1 افتادم. اگه اشتباه نکنم یدونه از همین ماد های Realistic Lighting and Color داشت بازی رو میکرد عین واقعیت :|

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
مد جالبیه رنگ و نورپردازی رو خیلی بهتر کرده البته بجز عکس وسطی به نظرم یکم رنگش زیادیه همون اورجینالش بهتره

راستی اینم مثل مد gta سیستم مورد نیاز رو فضایی میکنه؟

Urinal Mint

کاربر سایت
Jul 23, 2011
236
نام
ETSPACE
Orginal ـش خداوکیلی خیلی بهتره.
من موندم چرا تیتر موضوع رو نوشتید "کاملا تغییر می دهد"!! انگار Gamepur خیلی منبع معتبری هم هست...

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
سلام ممنونم ولی اینقدر جو نده ....من اینو دان کردم پاکش کردم کاری نمیکنه که فقط کنتراست بازی رو میبره بالا شکیم نیست اخه از یه مد 250 کیلو بایتی چه انتظاری داری شاید منظورت اون دوتا مد 50 مگی هست که واقعا به بازی تکسچر اضافه میکنه.......

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
مد جالبیه ولی خییییلی سنگین میکنه بازی رو.اسکایریم همین جوریش هم عالیه. اون پک های تکسچر رو اگه بگیرید واقعا گرافیک بازی عالی میشه.من حدود 1 گیگ تکسچر دانلود کردم براش. واقعا دیدنی شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر