دیالوگ های فلسفی و تاثیر گذار در بازی ها

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
The More Things Change, The More They Stay The Same

((CPT.Shepherd))
Modern Warfare 2
راستیتش نمیدونم چجوری فارسی معنیش کنم!! یعنی یه جورایی نمیوتنم واسش معادل پیدا کنم! و نمیتونم با نوشتن این رو بیان کنم :d. نیازمند درک و معارف بلند الهی است! :d
دیروز امتحان دینی داشتیم:d

"هر چی بشتر اوضاع تغییر میکنه، بیشتر ثابت میمونه و در واقع تغییر نمیکنه"

(واقعا نمیدونم چجوری معنیش کنم ولی انصافا خیلی جمله ی قشنگیه)

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
همین چند وقت پیش که U3 رفتم جمله اولش خیلی باحال بود گزاشتمش تو امضام یکی بتونه تمیز ترجمش کنه ممنونش میشم

همه انسانها خواب و رویا میبینن, اما اونا با هم یکسان نیستن, این افراد در شب خواب میبینن, در قسمت گرد و خاک گرفته ذهنشون, زمانی که از خواب بیدار میشن میفهمن اون پوچ بوده, اما انسانهای رویا پرداز و خیال باف در روزها انسانهای خطرناکی میشن, اونا ممکنه سعی کنن در بیداری و چشم باز رویای خودشون رو محقق کنن, و این امکان پذیر است. این کاریه که من انجام دادم

• Like
Reactions: SiminSecret

anathema69

کاربر سایت
Sep 5, 2011
195
نام
Alireza
شرم آوره.شما اومدید تو کشور ما واسه کشتنه مردم ما؟وقتی که ما داریم ازشون دفاع می کنیم؟پس این هزینه کارتونه؟
***************3

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
همین چند وقت پیش که U3 رفتم جمله اولش خیلی باحال بود گزاشتمش تو امضام یکی بتونه تمیز ترجمش کنه ممنونش میشم
با اجازه ی دوست خوبم حامد برای ترجمه امضاش و آقای کسری که زحمت ترجمش رو کشیدند.... چون دیدم جمله ی خیلی قشنگیه، من یه دست کوچکولو رو ترجمه کسری کشیدم... "با عذرخواهی فراوان البته..."
همه انسان ها رویاپردازی می کنند، اما نه یکسان. آنان که در شب خواب می بینند، در پَس غبار گرفته ی ذهنشان، روزهنگام بیدار می شوند تا ببینند که رویایشان، رویایی پوچ بوده... اما افرادی که در روز رویاپردازی می کنند، خطرناک هستند زیرا برای محقق کردن رویایشان با هوشیاری دست به انجام آنچه که می پرورانند خواهد زند. این کاریست که من انجام دادم.
راستی بچه ها من یه جمله تاثیر گذار دیگه ای هم یادم افتاد که میگم...
تو بازی Enslaved جایی که...
Trip یه هدبند رو طوری هک می کنه که درصورت ایستادن ضربان قلب خودش باعث کشته شدن Monkey بشه و میزاره رو سر Monkey و این رو برای Monkey توضیح میده... و Monkey بهش میگه یا این هدبند رو دربیار یا گردنت رو می شکنم و در اون لحظه دوربین رو صورت Trip زوم می کنه و Trip می گه:
If I die, you die
....
خیلی برام جالب بود.... چقدر جالب سرنوشت دو نفر به هم گره می خوره...

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
Max Payne 2 : The Fall Of Max Payne

The Genius of The Hole : No Matter How Long You Spend Climbing Out, You Can Still Fall Back Down In An Instant .

نابغه ی گودال : مهم نیست چقد وقت صرف کنی تا ( از توی گودال ) بیای بیرون ، تو هنوز میتونی در یک آن بیفتی پایین .
The Trouble With Wanting Something is The Fear of Losing It , Or Never Getting It . The Thought Makes You Weak .

مشکل خواستن یه چیزی ، ترس باختن اون یا هرگز بدست نیاوردن اونه . ( این ) فکر تو رو ضعیف میکنه .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SiminSecret

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
Max Payne 2 : The Fall Of Max Payne

The Trouble With Wanting Something is The Fear of Losing It , Or Never Getting It . The Thought Makes You Weak .

مشکل خواستن یه چیزی ، ترس باختن اون یا هرگز بدست نیاوردن اونه . ( این ) فکر تو رو ضعیف میکنه .
چقدر این جمله زیباست... دمت گرم آرمین. واقعاً لذت بردم. واقعاً....

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
بچه ها دو تا جمله به یاد موندنی دیگه از MGS 3 میزارم...
"چقدر من این تاپیک رو دوست دارم... ;;) "
The Boss:
Jack... or should I say Snake... you're a wonderful man. Kill me now. There's only room for one snake and one boss.
The Boss: جک... یا شاید، باید اسنیک صدات کنم، تو یه آدم خارق العاده هستی. همین حالا منو بکش. اینجا فقط برای یه اسنیک و یه Boss جا هست...
تو این قسمت های بازی بغض داشت می کشتتم...

و
The Boss
One must die and one must live. No victory, no defeat. It is our destiny... The one who survives will inherit the title of Boss. And the one who inherits the title of Boss will face an existence of endless battle. I'll give you ten minutes. In ten minutes, MiGs will come and bomb the hell out of this place. If you can beat me in less than ten minutes, you'll be able to escape in time.
Jack; let's make this the greatest ten minutes of our lives!
The Boss: یکی باید بمیره و دیگری باید زنده بمونه. پیروزی و شکستی در کار نیست. این سرنوشت ماست. کسی که زنده می مونه لایق عنوان Boss خواهد بود. و کسی که چنین عنوانی رو تصاحب می کنه با نبردی بی پایان و گریز ناپذیر روبرو خواهد شد. من به تو 10 دقیقه زمان میدم. در پایان این 10 دقیقه، هواپیماهای MIG اینجا رو بمبارون و جمهنمی از اینجا خواهند ساخت. اگر بتونی در کمتر از 10 دقیقه منو شکست بدی، قادر خواهی بود تا به موقع فرار کنی.
جک؛ بیا این 10 دقیقه رو به با شکوه ترین 10 دقیقه تمام زندگیمون تبدیل کنیم...
ای خدا....
یکی یه دلیل منطقی بیاره که اینجا و تو این صحنه نباید گریست....

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
A new power new power is rising. Its victory is at hand! r is rising
سارامان : قدرت
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif, Tahoma][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif, Tahoma].[/FONT][/FONT]جدیدی در حال ظهور است .این پیروزی در این دست است
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif, Tahoma][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif, Tahoma][/FONT][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif, Tahoma][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif, Tahoma]There will be no dawn for Men
سارامان : هیچ طلاوعی برای انسان وجو ندارد
[/FONT]
[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif, Tahoma][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif, Tahoma].[/FONT][/FONT]

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
Max Payne 2 : The Fall of Max Payne

Death is Inevitable . Our Fear of It Makes Us Play Safe , Blocks Out Emotion
It's a Losing Game , Without Passion You Are Already Dead

مرگ اجتناب ناپذیره . ترس ما ازش باعث میشه با احتیاط بازی کنیم ، مانع ورود احساسات بشیم .
این یه بازیه از پیش باخته است ، بدون شور و اشتیاق تو پیش از این مردی .

دوستان اگه مایلن ، بازم از مکس پین بزارم ، اگه نه که هیچ .

آخرین ویرایش:

Or.St

کاربر سایت
Dec 5, 2011
88
ایول!!!!!!
عجب تایپیک باهالی!!!!دمت گرم http://KhiarshorKhiarshor!!! تشکر فراوان به خاطر این تایپیکت!!!! یه عالمه لایک زدم برات تو پست اول!!!!!!!;)o:-)
MAFIA 1
دنیا با قوانین نوشته شده روی کاغذ اداره نمیشود!!بلکه مردمند که دنیا را میگردانند!!!

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
Urdnot Wrex از Mass Effect:

Just because I like you doesn't mean I won't kill you
اينكه ازت خوشم مياد به اين معني نيست كه نخوام بكشمت

If i die in here, i'll kill him
اگه اينجا بميرم، ميكشمش

فلسفي تر از اينا براي يه شخصيت مثل ركس نميشه پيدا كرد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟