دیالوگ های فلسفی و تاثیر گذار در بازی ها

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
Devil May Cry 4
Vergil:Might Controls everything and without power you can protect any thing
ورجیل: قدرت همه چیز رو کنترل می کنه و بدون اون تو نمی تونی از چیزی یا کسی حمایت کنی !
وقتی ورجیل این جمله رو گفت کلا منقلب شدم و اشک توی چشمام جمع شد و این سوال رو با خودم تکرار می کردم : واقعا چرا ؟!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
بچه ها این تاپیک خیلی خوبه.همینجور ادامه بدین عالیه.واقعا دیالوگهای زیبایی هسیتن.من که لذت بردم

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
Devil May Cry 3 جایی که دانته , ورجیل رو با شمشیر میزنه و ورجیل خودش رو پرت میکنه پایین .
No one can had this dante .its mine , it belongs to the son of sparda . leave me alone , if you dont wana be trap in demon world . i'm staying this place was our fathers home
کسی نمیتونه اینو داشته باشه دانته (گردنبند ) . این مال منه .این به پسر اسپاردا تعلق داره . تنهام بزار اگه میخوای تو دنیای شیاطین گیر نکنی .من جایی ایستادم که خونه پدرمون بود .:((:((
God Of War 3
What will you do father . you can not hide behind skirts of athena
دیگه چکار میخوای کنی پدر . دیگه نمیتونی پشت دامن آتینا قایم بشی .
The hand of death could not defeate me , the sister's of fate could not hold me and you will not see end of this day . i will have my revenge
دستان مرگ نتونستن منو شکست بدن , خواهران سرنوشت نتونستن منو نگه دارن و تو پایان این روز رو نخواهی دید . من انتقاممو میگیرم .
Killzone 3
استال میگه .
I know what this nation need ,i will give you justice
من میدونم این جماعت چی احتیاج دارن , من بهتون عدالت رو میدم . ( دوستان اگه داستان :Killzone رو بدونن میفهمن که به هلگاست ها خیلی بدی شد )

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
یکی دیگه باز از bioshock 2 یادم اومد خیلی جالبه.

النور لمب (دختر سوفیا):
Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice

عشق تنها یک واکنش شیمیاییست , نه یک موضوع ریشه ای . ما با انتخاب کردن بهش معنی میدیم

آخرین ویرایش:

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
یکی دیگه باز از bioshock 2 یادم اومد خیلی جالبه. (جز تکس های بازی هستش و نیاز به اسپویلر نداره) خیلی زیباس

النور لمب (دختر سوفیا):

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice

عشق تنها یک واکنش شیمیاییست , نه یک موضوع ریشه ای . ما با انتخاب کردن بهش معنی میدیم.
دوستان لطفا داستان بازی رو تو متن پنهان قرار بدید ممنون.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
کلا حرف هایی که توی بایوشاک گفته میشد جزو فلسفی ترین حرفهایی هست که تا به امروز تو بازی ها دیدم . حرفهایی که DR Suchong میزد در باره بزرگ شدن بچه ها و یا حرفهای اندرو رایان . خیلی تاثیر گذار بودن . خیلی...

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
تمام دیالوگ هایی که از زبان Zobek تو بازیcastlevania میشنویم واقعا غیر قابل توصیف هستند
من گاهی مواقع چند بار بازیرو load میکردم تا متن اول هر مرحله چند بار با اون صدای گرم پتریک استوارت بشنوم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
همین چند وقت پیش که U3 رفتم جمله اولش خیلی باحال بود گزاشتمش تو امضام یکی بتونه تمیز ترجمش کنه ممنونش میشم

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
Raziel:

You said it yourself, Kain - there are only two sides to your coin.

Kain:
Apparently so. But suppose you throw a coin enough times...
...suppose one day, it lands on its edge.
دیلوگ های بین این 2 تا کلا عالی بود
این پائینی هم برای بازی planescape هستش
Ravel: Life swallowed you and spit you out!
Morte: It swallowed him, but I don't know if he came out of THAT end!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر