تبلت با حافظه بالا

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
سلام
دوستان چند وقت پیش تبلیغ یه سری تبلت رو تو مترو دیدم که حافظه های 150 گیگ تا 300 گیگ (حدودا) داشتن
ولی امروز که تو نت دنبال اسمشون بودم چیزی پیدا نکردم
می خواستم بدونم اصلا تبلت با حافظه بالای 150 گیگ (هر چی بیشتر بهتر :d) هستش؟ قیمتشم اگه اطلاع دارید بگید ممنون میشم
در کل متشکر :d

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
وجود داشتن که بله دارند ولی همشون قلابی یا همون Fake هستند!

---------- نوشته در 09:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:06 PM ارسال شده بود ----------

از خرید این نوع تبلت ها شدیدا خودداری کنین!

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
یعنی برند معتبر نیستند و ساخت چین هستند تاچ که نمیشه اسمشو گذاشت باید با گوشت کوب باهاشون کار کرد:d
سرعت که دیوانه کننده
هارد هم سرکاری هست یعنی جونتون در میاد تا اطلاعات بریزین روش از بس که سرعتشون پایینه

• Like
Reactions: game.fun

RED eYe

کاربر سایت
Sep 27, 2009
78
نام
soheil
به غیر از اون فیک هایی(تقلبی یا طرح اصل) که دوستمون گفت من یه مدل از ارکوس دیدم که 250 گیگ حافظه داخلی داره لینک رو پایین میزارم البته تبلت هایی که پورت usb دارند قابلیت اتصال هارد اکسترنال رو هم دارند مثل ایسوس ترنسفورمر ایسر a500 گلکسی تب 10.1 و 8.9 (با یه تبدیل)

البته یه مشکلی که هست اونه که این حافظه های زیاد HDD هستن و hdd ها هم به تکان و ضربه بسیار حساس و خوب ادم باید خیلی حواسش به تبلتش باشه !

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
به غیر از اون فیک هایی(تقلبی یا طرح اصل) که دوستمون گفت من یه مدل از ارکوس دیدم که 250 گیگ حافظه داخلی داره لینک رو پایین میزارم البته تبلت هایی که پورت usb دارند قابلیت اتصال هارد اکسترنال رو هم دارند مثل ایسوس ترنسفورمر ایسر a500 گلکسی تب 10.1 و 8.9 (با یه تبدیل)

البته یه مشکلی که هست اونه که این حافظه های زیاد HDD هستن و hdd ها هم به تکان و ضربه بسیار حساس و خوب ادم باید خیلی حواسش به تبلتش باشه !
همین مدل بود که دیدم، البته هاردای مختلف داشت
پس اینا اصلند دیگه؟ مشکل تاچ و سرعت انتقال اطلاعات و ... ندارن؟ در ضمن این براش رم نزده، چه جوریاس؟
صفحه لمسی Capacitive با Resistive چه فرقی داره؟
فرق WVGA 800 × 480 با 480 × 800 معمولی چیه؟
و سوال آخر اینکه کیفیتش چطوره؟ بِرَندش آشنا نیست برام (البته من اطلاعاتم کمه)
ممنون :d

آخرین ویرایش:

Sir_MKH

کاربر سایت
Mar 10, 2010
33
همین مدل بود که دیدم، البته هاردای مختلف داشت
پس اینا اصلند دیگه؟ مشکل تاچ و سرعت انتقال اطلاعات و ... ندارن؟
در ضمن این براش رم نزده، چه جوریاس؟
تفاوتش با این یکی مدل فقط تو اندازه صفحه هستش؟ چون قیمتاشون یکیه ولی هارد این یکی 500
http://www.digikala.com/?Products=Tablet&Product=Tablet-Archos-48-Internet-Tablet-500GB
ممنون

چیز جالبی نیست در کل.من باهاش کار کردم و اصلا دلچسب نبود.قابل مقایسه با ایسوس و ایسر نیستش...

RED eYe

کاربر سایت
Sep 27, 2009
78
نام
soheil
پس اینا اصلند دیگه؟ مشکل تاچ و سرعت انتقال اطلاعات و ... ندارن؟ در ضمن این براش رم نزده، چه جوریاس؟
ارکوس یه برند کهنه کار و معتبر فرانسوی در تولید MP4 و MP3 پلیر بود و الان دیگه تبلت های مختلفی با قابلیت های زیاد تولید میکنه و البته با قیمت کمتر نسبت به برند های بهتر مثل ایسوس و سامسونگ و ... و اون جور مشکلات در اون نیست مطمئن باش!
صفحه لمسی Capacitive با Resistive چه فرقی داره؟
Capacitive یعنی خازنی که به وسیله الکتریسیته ی ساکن بدن کار میکنه و Resistive یعنی مقاومتی که متشکل از چندین صفحه هست و با فشار با هر جسمی و متصل شدن این صفحات به هم در یک نقطه کار میکنند تفاوت های دیگه اونا اینه که خازنی توانایی مولتی تاچ داره (تاچ همزمان چند نقطه ) و بسیار حساس تر و دلپذیرتر از مقاومتی هست که دیگه میشه گفت منسوخ شده و اصلا بهت توصیه نمیکنم
یکی از دلایل اینکه محصولات فیک واقعا اعصاب خورد می کنند همین استفاده از تاچ مقاومتی است
فرق WVGA 800 × 480 با 480 × 800 معمولی چیه؟
هیچ فرقی ندارن WVGA یعنی Wide Video Graphics Array یا Wide VGA و مساوی با 800×480
من با مدل 10.1 کار کردم خوب بود از لحاظ کار کردن عالی بود ولی خوب از لحاظ جنس بدنه به نسبت ایپد و گلکسی تب 10.1 زیاد جالب نبود ولی وقتی به قیمت اش نگاه کردم متوجه شدم که واقعا تبلت خوبی است
من Review هایی که از این مدل خوندم همه نسبت به قیمت و امکاناتش ازش تعریف کردن !
از لحاظ برند هم که بالا توضیح دادم
ممنون
خواهش :d

• Like
Reactions: Ayuna

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام
دوستان چند وقت پیش تبلیغ یه سری تبلت رو تو مترو دیدم که حافظه های 150 گیگ تا 300 گیگ (حدودا) داشتن
ولی امروز که تو نت دنبال اسمشون بودم چیزی پیدا نکردم
می خواستم بدونم اصلا تبلت با حافظه بالای 150 گیگ (هر چی بیشتر بهتر :d) هستش؟ قیمتشم اگه اطلاع دارید بگید ممنون میشم
در کل متشکر :d
Archos 80 G9 - 250GB
Archos 48 Internet Tablet 500GB
Tablet Gigabyte S1080
Archos 70 Internet Tablet-250GB
Archos 101 G9 - 250GB

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر