Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
دوستان کسی می تونه بگه که فرق این کانتر با کانتر سورس قدیمی چیه ؟ چند تا صفحه رفتم عقب چیز خاصی دستگیرم نشد..
بازی از هرلحاظ بنظرم بهتر شده. غیر از تغییرات گرافیکی و اضافه شدن چندتا مپ جدید(اگر اشتباه نکنم) gunplay اسلحه ها هم بهتر شده بنظرم. بازی هم خیلی فعال تر شده بخاطر
Comptetive match making و operation هایی که هر 2-3 ماه میان. درکل بنظرم اگر از کلیت بازی خوشت میاد بخر که ارزشش رو داره.
تنها ایراد منفی بازی هم بنظرم AWP هست. هرکی از مادرش قهر میکنه AWP پیک میکنه
من خودم بازیم اصلا خوب نیست ولی تو خیلی از بازیها دیدم طرف فقط بخاطر AWP داره kill میگیره و با بقیه اسلحه ها بازیش خیلی خیلی افتضاحه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
بازی از هرلحاظ بنظرم بهتر شده. غیر از تغییرات گرافیکی و اضافه شدن چندتا مپ جدید(اگر اشتباه نکنم) gunplay اسلحه ها هم بهتر شده بنظرم. بازی هم خیلی فعال تر شده بخاطر
Comptetive match making و operation هایی که هر 2-3 ماه میان. درکل بنظرم اگر از کلیت بازی خوشت میاد بخر که ارزشش رو داره.
تنها ایراد منفی بازی هم بنظرم AWP هست. هرکی از مادرش قهر میکنه AWP پیک میکنه
من خودم بازیم اصلا خوب نیست ولی تو خیلی از بازیها دیدم طرف فقط بخاطر AWP داره kill میگیره و با بقیه اسلحه ها بازیش خیلی خیلی افتضاحه

داداش کیل گرفتن با awp خیلی هم آسون نیستا . خیلی تمرین میخواد تا راه بیوفتی

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
منم بالاخره گرفتم بازیو رو استیم یه چند تا سرور ایرانی که آدم زیاد باشه معرفی کنید لطفا
این اسکین هارو چطوری میده ؟ مثل دوتا خودش میده؟
من tab رو میزنم اولاش score نشون میداد ولی الان مینی مپو یه کوچولو بزرگ میکنه جیکار کنم درست شه؟(جاشو تو ستینگ کیبورد دیدم درست بود :| )
یه سوال دیگه این رنک منک چطوریه ؟ کجا میزنه؟
ممنون
همشونو فهمیدم :d

آخرین ویرایش:

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
امروز یه بازی برای Overwatch برام اومد،اونو دانلود کردم دیدم بعدش یکی دیگه هم اومد! اینا رو نادیده بگیرم مشکلی نداره؟

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
کسی نیست جواب بده ؟

سلام بر شما

اون اوپریشن تغییر در بازی اصلی نمیده کاری که میکنه درصد گرفتن ایتم شما رو تو بازی زیاد میکنه و درصد گرفتن لول جدیده رو اضافه میکنه اما کار اصلیش یه سری ماموریت ها به شما میده که با رفتن اونا میتونی ایتم بگیری یا لول بالا ببری و کارهای دیگه هر چند ماه یه بار یه اوپریشن میاد....

استار ترک هم یه وسبله هست که میزاری رو اسلحه ها شماره میندازه دقیقا چی کار میکنه رو نمیدونم یه سری میگن اسمه طرف که اسلحه برای اونه رو مینویسه ولی کارش دقیقا چیه نمیدونم اینم که شما دادی یه کاری میکنه با اون استاره ......

aloneghost746

کاربر سایت
Jul 29, 2015
15
سلام دوستان اگر operation bloodhound access pass بخرم بازی چه تغیری میکنه ؟
این stattrak swap tool two-pack چیکار میکنه ؟
دوستان جواب سوال اولتون رو دادند .
درمورد stattrak هم که روی هرگانی بزارید تعداد کسایی رو که با گان کستید از موقعی که روی روی گان انداختیدش رو براتون نشون میده مثلا 200 نفرو با اون گان بکشید اون تعداد رو نشون میده .

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان
منم بازی رو گرفتم در یک کلام عالیه :d
فقط دوستان یه سوال این طرح های اصلحه ها رو چطور میده ؟ منظورم اینه که توی یک بازی باید کار خاصی کرد ؟ یا شانسی میده

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
منم بازی رو گرفتم در یک کلام عالیه :d
فقط دوستان یه سوال این طرح های اصلحه ها رو چطور میده ؟ منظورم اینه که توی یک بازی باید کار خاصی کرد ؟ یا شانسی میده
بیخودیاش رو شانسی بعد از هر بازی میده
خوباشم یا باید ترید کنی یا از مارکت بخری یا کی بخری و باش جعبه باز کنی که اونم باز بصورت رندوم نه اونی که میخوای

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
احساس می‌کنم این vote مخصوصا توی بازی‌های رنک خیلی مسخره شده. هر چقدر توی دوتا این مسئله وضعیتش به نفع کساییه که بازی رو بن می‌کنن حالا توی CS سر یه حرکت خیلی عادی شروع می‌کنن vote دادن برای کیک فلان پلیر و جمله‌ی please F1 please F1 با صدایی که مشخصه هنوز دو رگه هم نشده :)

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
احساس می‌کنم این vote مخصوصا توی بازی‌های رنک خیلی مسخره شده. هر چقدر توی دوتا این مسئله وضعیتش به نفع کساییه که بازی رو بن می‌کنن حالا توی CS سر یه حرکت خیلی عادی شروع می‌کنن vote دادن برای کیک فلان پلیر و جمله‌ی please F1 please F1 با صدایی که مشخصه هنوز دو رگه هم نشده :)
دقیقا! همین اتفاق همین چند دقیقه پیش برام افتاد! منتهی کسی f1 نداد! دوبار هم این کارو کرد! جالبه این اتفاق وقتی افتاد که چند بار پشت هم طرفو تو آرمز ریس نایف کردم! نمیدونم چرا اینا جنبه ندارن میان بازی میکنن...!
پ.ن: واقعا لذتی بالاتر از نایف کردن تو arms race نیست!!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر