Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام
منم دارم دانلود میکنم
فقط اگه میشه تو پست اول لیست سرور های ایرانی و سرور های خارجی که پینگشون خوبه رو بذارین

سلام بر شما

سرور ها رو خودت تو بازی بری بهت میده بر اساس پینگت چون ممکنه ما رو یه سروری پینگمون خوب باشه شما بد باشه در مورد سرور های ایرانیم هم همینو میده یعنی خودش بر اساس پینگ جستجچو میکنه و نمایش میده ......

فقط ارجینال خریدی یا کرک شده رومیگی؟؟

یه نکته دیگه من بعد چند ماه رفتم تو کانتر چند ماهی بود کانتر بازی نمیکردم دوتا بودم الان دوتا کم میرم رفتم جی تی ای و کانتر که سرور های ایرانیش که قدیما بالای 20 تا بود الان به لطف بعضی ها که نمیدونم کیه که اگه بفهمم کیه .......

انگار زیر اتک سرور هستن و سرور های ایرانی بسته شدن یعنی سرور ایرانی میاد بالا اتک میخوره دان میشه این چیزی بود بچه ها میگفتن حالا اصله ماجرا چیه اونو نمیدونم ولی اگه سرچ کردی سرور ایرانی پیدا نکردی موضوع اینه.........

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
این قضیه Reduced Competetive Multiplier چیه دیگه ؟ :| چی میشه که همچین چیزی رو توی XP دادن میزاره ؟ الان بازی رو بردم بهم 50 تا بیشتر نداد :|

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
دوستان یه سری آیتم دارم برای ترید با Key . هر کسی خواست استیم ادد کنه یا پیام خصوصی بده .

1.AWP | Pink DDPAT FT - MW look 80% - 6key- 5key + add
2.Glock-18 Water Elemental MW - 2key
3.M4A1-S | Guardian - 3key
4.AK-47 | Red Laminate ( 2 Stickers ) 2key+Add
5.Deagle Crimson web ST - 1key
6.USP-S | Guardian - 1key
7.Hotline miami Music kit - 1key

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
سلام
بچه ها پیشنهادتون چیه برای قوی کردن بازی؟
یه ویدئوی آموزشی دیدم از m4s1 بد نبود،ولی آموزشی نداشت برای مواقعی که حریف حرکت میکنه یا میشینه.

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
سلام
یه ویدئوی آموزشی دیدم از m4s1 بد نبود،ولی آموزشی نداشت برای مواقعی که حریف حرکت میکنه یا میشینه.
بازی به تمریدن نیاز داره و با ویدئو آموزشی کار حل نمیشه. البته نمیگم اثر ندارن اما اونجور نه. بیشتر باید مپ هارو یاد بگیری و موقعیت دشمن و هدس بزنی. سعی کن تیراتو تک تک خالی کنی مگر از فاصله یه متری. هر تفنگ هم قلق خودشو داره یاد گرفتنشم سخت نیست. برا استفاده از AWP یا اسنایپ موقع تیر زدن یا بشین یا راه نرو یا اگر میخوای راه بری Shift رو نگه دار تا تیرات خطا نرن.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
سلام

منظورت از «قوی کردن بازی» چیه؟

موقعی که حریف حرکت می‌کنه بهتره که حرکت‌های کوتاه بکنی، یعنی بیشتر از ۱ ثانیه راه نری. چون اگه تکون بخوری هدف‌گیری خیلی سخت می‌شه. کلا همیشه چند بار سریع حرکت کن، بعد یه لحظه تکون نخور و به هدف شلیک کن و دوباره حرکت کن. البته این یه راهش هست. GeT_RiGhT همیشه این کار رو می‌کنه. اما بعضی مواقع می‌بینی که نمی‌شه و باید پشت سر هم شلیک کنی که این‌طور مواقع باید زیر پای طرف رو نشونه بگیری و همین‌طوری که شلیک می‌کنی موس رو خلاف جهت pattern اسلحه تکون بدی. مثلا یه اسلحه‌ای موقع لگدش باعث می‌شه به سمت چپ بره و بعد بیاد به سمت راست و دوباره چپ. تو این مورد باید دقیقا خلاف جهت موس رو تکون بدی؛ راست، چپ و دوباره راست که بتونی تقریبا مستقیم شلیک کنی. اگه بشینی هم بهتره چون کنترل بهتری می‌تونی داشته باشی. این رو هم GeT_RiGhT خیلی امتحان می‌کنه، خودم هم تو مپ‌هایی که شلوغ هست و فاصله زیاد نیست امتحان می‌کنم و جواب می‌ده. خوبی این روش اینه که اگر توش حرفه‌ای بشی می‌تونی اکثر مواقع طرف رو هدشات کنی. البته من خیلی وقته بازی نکردم ولی زمانی که از این روش‌ها استفاده می‌کردم رنک‌ام خیلی بالا بود، زیر Master Guardian Elite نمی‌اومد رنک‌ام. تو خود سایت بازی یا یوتیوب سرچ کنی راهنماهای زیادی پیدا می‌شه. ولی در کل سعی کن نکات کلی رو یاد بگیری و بعدش به سبک خودت بازی کنی، راه‌های رسیدن به خدا زیاد هست. :d

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
سلام مجدد
دوستان فرق این fIELD TASTED-WELL WORN و .... و در واقع این کلاس بندی اسلحه ها چیه؟هر تیپ هم یه قیمت متفاوت داره منتها لینک sHOW CASE یو*وب شون رو دیدم تفاوت آنچنانی نداشتند!

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
سلام مجدد
دوستان فرق این fIELD TASTED-WELL WORN و در واقع این کلاس بندی اسلحه ها چیه؟هر تیپ هم یه قیمت متفاوت داره منتها لینک sHOW CASE یو*وب شون رو دیدم تفاوت آنچنانی نداشتند!

اولی تقریبا رنگش رفته ولی دومی فقط یه ذره خراش داره. چون field-tested هست.
نشونت رو dynamic کن​

شوخی‌اش هم جالب نیست. :d هر وقت با تمام اسلحه‌ها آشنا شدی اون موقع باید برای همیشه بذاری رو static، چون dynamic حواس آدم رو پرت می‌کنه.

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
سلام مجدد
دوستان فرق این fIELD TASTED-WELL WORN و .... و در واقع این کلاس بندی اسلحه ها چیه؟هر تیپ هم یه قیمت متفاوت داره منتها لینک sHOW CASE یو*وب شون رو دیدم تفاوت آنچنانی نداشتند!

مقدار آسیب دیدگی ظاهری اسلحه س.بهترینش Factory new ـه و همینطوری میاد پایین: minimal wear و field test و well worn و آخرش هم که Battle scarred که کلا چیزی از Skin اسلحه نمونده تقریبا.تو csgostash رو هر کدوم از اسلحه ها کلیک کنی یه ویدئو پایینش هست که تفاوت رو قشنگ نشون میده.

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
سلام آقایون! بعد از اینکه این کنکورو دادیم:| یک ماه بیکار بی عار موندیم!:d نمیدونم چرا هی یک چیزی درونم میگه دیگه این بازی های آفلاین ایکس باکس حال نمیده هی میگه برو رو آنلاین! از طرفی CoC هم دیگه مسخره شده (کسی خواست میفروشم!:d) گفتیم چیکار کنیم چیکار نکنیم تا اینکه اومدم یک گشتی زدم دیدم چی بهتر از این؟!!! فقط با توجه به اینکه من تو استیم کلا تعطیلم میخوام یکم راهنمایی کنید! در مورد همین ریجن و نمیدونم بن نشدن!:d و این چیزا!!! کلا از اول بگید ببینم باید چیکار کنم! و اینکه یک جای مناسب (اعتماد و قیمت!) بگید بریم بازی رو تا چند روز دیگه بگیریم ببینیم دنیا دست کیه! البته چند جا زده بود 35!
پ.ن1: اینم بگم بر خلاف استیم تو خود کانتر تعطیل نیستما فکر بد نکنید!!!!:d
پ.ن2: وضعیت اینترنت بد نیست نگران نیستم!:d
ممنون!

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
دوستانی که میخوان بازیشون خوب بشه :

1.Crosshairــــتون رو درست کنید . از ورک شاپ استیم CrashZ' Crosshair Generator رو دانلود کنید و درست کنید .

2.تنظیمات داخل بازی از قبیل : Resolution - Texture ها و اینا . هر چقدر که میتونید بالانس کنید تا بیشترین فریم رو بگیرید .

3.Nade Spot ها و به اصطلاح نقاط Frag هارو یاد بگیرید . مثلا Smoke T Spawn to long در مپ Dust2 و .... که میتونید آموزش های ScreaM و دیگر بازیکنان حرفه ای رو ببینید . ( در یوتوب زیاد هست )

4.دقت دقت دقت دقت و خونسردی . Aimـــتون رو بهتر کنید . هرچقدر میتونید مپ های Aim برید تا نشونه گیریتون خوب بشه و سعی کنید فقط head بزنید . علاوه بر اینکه روی Aim کار میکنید , اسپری کردن هم با انواع اسلحه ها یاد بگیرید .

5.تمرین تمرین .

6.Lets Roll .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر