Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,458
دوستان فن کانتر یه سوال! من از بتل 3 خسته شدم :dبه نظرتون یه CD Key کانتر G O بگیرم جایگزینه خوبیه یا نه؟:-/
کانتر استرایک کلا به جز شوتر نظامی بودن هیچ شباهتی با بتلفیلد 3 نداره :D ولی به هر حال به نظر من برای هر گیمی جایگزین مناسبیه:D بازی خیلی skill based تری هست نسبت به بقیه شوتر های آنلاین توی بازار و یه کم طول میکشه تا بتونی یاد بگیری بازی رو:D

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
دوستان یه تیم در مقابل من افتاد 5 نفرشون global elite بودن ما هیچ کدوممون رنک سیلور هم نبودیم premade هم نبودیم چطور امکان داره؟

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
دوستان یه تیم در مقابل من افتاد 5 نفرشون global elite بودن ما هیچ کدوممون رنک سیلور هم نبودیم premade هم نبودیم چطور امکان داره؟

سلام بر شما

به نظر من شما تو اون یارو اپریشین ونگارد رفتی بعد ماموریت مچ بهت داده فکر کنم اونو رفتی در این صورت از این اتفاقا میوفته چون بازیکن کمه همه رو میندازه با هم...........

ولی اگه تو مچ معمولی خارج از اون بوده باشه اینو نمیدونم...........

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
سلام دوستان کسی میاد اینجا باهم بازی کنیم؟ من guardian master 2 بودم به خاطر نوبا افتادم 2 تا رنک پایین تر
solo فایده نداره

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان کسی میاد اینجا باهم بازی کنیم؟ من guardian master 2 بودم به خاطر نوبا افتادم 2 تا رنک پایین تر
solo فایده نداره
تازه دوستان من بعد 10 تا بازی شدم guardian master 2 از 10 تا 8 تاشو بردم یکی مساوی یکی باخت
چند صفحه پیش بحثش بود
ولی اصلا رنک مهم نیست توی این بازی اصلا.....
یه گروه پنج نفره ی هماهنگ راحت میتونن یه گروهی که همه جدان و رنک بالا هستن رو بزنن
بعد منم دیگه دارم کم کم نا امید میشم پینگ 100 (کمترین پینگ ممکن در ایران از EU ) به هیچ دردی نمیخوری به شرط این که خیلی خوش شانس باشی ....

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام، دوستان کسی اطلاع داره چقدر از حجم رو مصرف میکنه CSGO ؟ چون من کاهش پینگ خریدم و بعد دو یا سه بازی Deathmatch نزدیگ 150Mb مصرف میکنه !
آیا برای شما هم اینقدر حجم مصرف میکنه یا اینکه مشکل از VPS هست ؟

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
CS هر match MM نزدیک به 110 - 130 مگ بستگی به طولانی بودن بازی و مقدار صحبت کردنتون تو بازی هم داره و متغیره . DeathMatch هم چون تعداد پلیر ها بیشتر هست بیشتر مصرف میکنه . سرور هم هر گیم 6 رانده نزدیکه 15-20 مگ .

sSLIPKNOT

کاربر سایت
Aug 19, 2011
47
درود
کانتر تو استیم تخفیف خورده . میخوام یه راهنمائیم بکنین که ارزش داره بگیرم یا نه ؟
کانتر قبلی ها رو قبلا پلی میکردم باحال بود .

MadysoN

کاربر سایت
Mar 10, 2014
185
نام
N.i.M.a
درود
کانتر تو استیم تخفیف خورده . میخوام یه راهنمائیم بکنین که ارزش داره بگیرم یا نه ؟
کانتر قبلی ها رو قبلا پلی میکردم باحال بود .
تو خریدش اصلا شک نکن فوق العادس با اختلاف بهترین شوتریه که تا حالا بازی کردم

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
مگه بازی منو دیدی ؟ :D

جوگیری که نه , اونطوری بازی نمی کنن . بیشتر Fnatic جوگیری بازی میکرد :D

Olofmister یهو Awp میگرفت از mid راش میداد :))
من حاضرم خودم بازی نکنم ولی بازی تورو Watch کنم (: از بازی دیدن بازی نوب ها لذت میبرم D: اون که صد البته، Fnatic فازش میپره سره عقب موندن یه دست میگیرن امیدوار میشن. ولی من تا اونجایی که بازی هاشونو دیدم کم عقب میمونن یا مساوی سعی میکنن پیش برن.

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
با سلام. یکی از دوستان جدیداً اورواچ شده (بن نشده، منظورم اینه که مجری این کار شده!)
این بشر انگلسیش ضعیف هست و چند تا مچ دانلود کرده میگه نمیدونستم کدوم گزینه رو بزنم آخرش، اولی رو زدم برای هر 3!!

من که بهش گفتم اگه نمیدونی چی به چیه بیخیالش شو.

حالا سوال من اینه... گزینه اولیه چیه؟ نزده باشه بنده خدا ها رو بن کرده باشه! =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر