Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
من هر از گاهی که میرفتم آنلاین بازی های Global Sentinel هارو تماشا میکردم، یک سری ها اصلاً بازی سرشون نبود ! فقط چیت، کلاً فکر کنم هرچی آیتم و رنک و اینا داشت با هک بوده. تمیز یه دست هم کامل بازی کرد و بن هم نشد ! VAC از این نظرا داغونه !

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
بعضی ها با اسنایپر خیلی باحال میکشن ...یه بازی مُردم و داشتم بازی بقیه رو میدیدم ...دیدم یکی هنوز scopeش کامل نشده هدشات کرد.:-o
فکم افتاد
من که این بازی رو گذاشتم کنار
نمیدونم فیزیک بازی بالاست که تیر ها کمانه میکنن یا گرافیک مشکل داره ....دیدم طرف داره به در رو دیوار تیر میزنه یه دفه طرف مُرد:|

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
بعضی ها با اسنایپر خیلی باحال میکشن ...یه بازی مُردم و داشتم بازی بقیه رو میدیدم ...دیدم یکی هنوز scopeش کامل نشده هدشات کرد.:-o
فکم افتاد
من که این بازی رو گذاشتم کنار
نمیدونم فیزیک بازی بالاست که تیر ها کمانه میکنن یا گرافیک مشکل داره ....دیدم طرف داره به در رو دیوار تیر میزنه یه دفه طرف مُرد:|
یه مقوله ای هست به اسم Wallbanging یا به عبارتی شلیک از پشت یه سری موانع. روی بعضی جاها مثل در های Dust 2 و بعضی جعبه ها و جاهای دیگه کاربرد داره ولی فقط با سلاح های سنگین مثل AK و AWP و....
اون اسکوپ AWP هم تا تقریبا نود درصد که محو بودنش تموم بشه تقریبا دقیقه:D
پ.ن:
http://www.playbookl2p.co.uk/
این سایت رو در صورت دسترسی به ابزار های گذر از تحریم (ایف یو نو وات آی مین:D) ببینین. یه مجموعه از ویدیو های آموزشی CS:GO توی Youتیوب هست:D

XPrinCe

کاربر سایت
Nov 10, 2008
242
نام
M 3 H D I
دوستان دنبال یه شاپ خوب برای خرید Case Key هستم
و حتما حتما میخوام همون لحظه کلید رو تحویل بده نه یه هفته بعد !

کسی میتونی کمکی کنه ؟!
ممنون میشم

iranpgc.ir

کاربر سایت
Feb 8, 2015
1
[h=2]شروع ثبت نام در جام خلیج فارس ( iranpgc.ir )[/h]
مجموعه گیم سرور های آنلاین جام خلیج فارس همراه با ثبت نام مسابقات از امروز شروع شد .
این دوره از مسابقات به همت شبکه ملی فرهنگ ، بنیاد ملی بازی های رایانه ای و با حمایت شرکت آسیاتک در ۴ رشته برگزار می شود
WOW – LOD – CS:GO – Dota2

جوایز مسابقات بیش از ۱۷ میلیون تومان است که به نفرات برتر مسابقات تعلق میگیرد .
همچنین سرور بازی های
warcraft – World of Warcraft – Counter Strike :GO
نیز از طریق نرم افزار میزبان جام خلیج فارس دردسترس علاقمندان میباشد . که بازی در آن برای عموم آزاد است .
سیستم امنیتی نرم افزار میزبان منحصر بفردترین سیستم امنیتی بوده که تاکنون برای بازی های
Warcraft و World of Warcraft
ساخته شده و بازیکنان میتوانند با خیال آسوده و در شراط کاملا عادلانه بازی کنند .
برای کسب اطلاع از مسابقات به اینجا مراجعه کنید .
برای کسب اطلاع از سرور ها و نحوه اتصال به اینجا مراجعه کنید .
برای اطلاع از قوانین مسابقات به اینجا مراجعه کنید .
برای ساخت اکانت به اینجا مراجعه کنید .
برای ثبت نام در مسابقات به اینجا مراجعه کنید .
ویدیو اولین دوره مسابقات جام خلیج فارس : [url]http://www.aparat.com/v/5mYZq[/URL]
سایت رسمی مسابقات جام خلیج فارس : [url]http://online.iranpgc.ir[/URL]

viliden

کاربر سایت
Apr 1, 2012
90
نام
Mehdi
سلام به بزرگا و قدیمی ها و کسایی که جدید اومدند یه سوال داشتم برای این بازی کسی کلنی چیزی هم داره ما جوین بدیم یا نه همه تفریحی بازی میکنن؟

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
کدوم مد بازی اسلحه دراپ میکنه ؟

فکر کنم همه‌شون. منتهی تو سرورهای community باید VAC فعال باشه و همین‌طور درصد دراپ فرق می‌کنه. تو هر سروری اول هر هفته این سیستم ریست می‌شه. هر چی هم بیشتر بازی کنی درصد دراپ پایین میاد.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
دوستان سیو های بازی CS جایی ذخیره میشه؟اصلا سیو داره این بازی؟
یا همه رو cloud هست؟

این بازی اصلاً بخش تک‌نفره نداره که بخواد سیو داشته باشه. ولی اگه منظورت تنظیمات گرافیکی و... هست این‌جا می‌تونی فایل‌ها رو پیدا کنی: Steam/steamapps/common/Counter-Strike Global Offensive/csgo/cfg. این تنظیمات روی cloud هم هستن، منتهی اگه فعالش نکردی فقط روی HDD سیو می‌شن.

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
دوستان دنبال یه شاپ خوب برای خرید Case Key هستم
و حتما حتما میخوام همون لحظه کلید رو تحویل بده نه یه هفته بعد !

کسی میتونی کمکی کنه ؟!
ممنون میشم

هر تعداد هر مدل خواستی بگو
اگه خیلی طول بکشه 2 ساعته تحویل می دهم

- - -ویرایش - - -

نیاز مند بکاپ استیم cs go
ساکن کدام شهر هستین ؟
اگه اصفهان باشی فلش برام بفرست با پیک موتوری برات کپی میکنم دوباره بهت بر می گردونم
هزینه هم فقط هزینه پیک موتوری رو می دهی
اگه ساکن شهر دیگه هستی باید با پست پیشتاز اکی کنی
خودم چیزی نمی گیرم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر