Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
یکی از دوستان یکم توضیح از نحوه آیتم دراپ بازی میده؟
به جز operation pass ها که ماموریت داره،بصورت عادی هم باید کارهای خاصی کرد تا ایتم بگیریم؟
+مثلا برای ایتم های کمیاب و rare.............
+
کلا تا الان 3 دلار ایتم فروختم :| :d

اگر اشتباه نکنم بازی میانگین هفته ای 4 تا آیتم دراپ میکنه ، اگر هم OP pass خریده بشه آیتم های بیشتری مخصوصا ایتم OP رو میده. آیتم های کمیاب هم خیلی کم دیدم دراپ بشن ، گرونترین ایتمی که دیدم دراپ شد یه Deagle با قیمت حدود 2، 3 دلار بود.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

اقا یه سوال من میخواهم این OPERATION VANGUARD v رو بخرم میخواستم ببینم چه طوری باید استم والت شارز کنم یا به صورت گیفت هم میشه یه راهمنمایی بکنید اگه سایتی هست که بفروشه به صورت گیفت بده بهم بدید ممنون.....

با تشکر

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
یک سوال از دوستان
من یک اکانت که میگفت گیفت کانتر رو داره خردیم و بازیش رو دانلود کردم تو استیم . بازی رو اجرا می کنم اما وقتی میخواد فیند کنم پیغام میده
64000047931195731094.jpg

04204388361479897332.jpg

میشه بگید مشکل چیه ؟ باید چیکار کنم ؟
ایشون بخاطر چیتی که توی بازی زده از سمت بازی بن شده و به راحتی اکانت رو به شما انداخته !
سریعا ازش پولو پس بگیر
هرچی هم گفت بگو پشیمون شدم....برو خودت یه اکانت بساز بازی رو هم از سایت ها بخر !

sajjad1371

کاربر سایت
Jun 14, 2009
51
نام
سجاد
سلام دوستان یکسری سوال داشتم ممنون میشم جوابم رو بدین
از اونجایی که واسه تعطیلات کریسمس این بازی توی استیم تخفیف خورده میخواستم ببینم آیا در کل این بازی ارزش داره برای خرید !؟
بخوام واضح تر بگم آیا سرور های مناسب برای بازی با پینگ پایین وجود داره (قطعا پینگ خیلی تاثیر توی این بازی داره) ؟ سرور ایرانی هم وجود داره !؟
از نظر بودن افراد چیتر وضعه بازی چطوریه !؟

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
از اونجایی که واسه تعطیلات کریسمس این بازی توی استیم تخفیف خورده میخواستم ببینم آیا در کل این بازی ارزش داره برای خرید !؟
بخوام واضح تر بگم آیا سرور های مناسب برای بازی با پینگ پایین وجود داره (قطعا پینگ خیلی تاثیر توی این بازی داره) ؟ سرور ایرانی هم وجود داره !؟

این همه آدم خریدن راضی اند شما هم بخر. ولی تا اونجایی که من میدونم دیگه پایین 50% تخفیف نمیخوره بازی.
وضعشم به نت خودت بستگی داره. من یکی پینگم بدون هیچ گود پینگی حدود 120 تا 230 هست. سرور ایرانی هم داره قشنگ میای آخر بازی تک میمونی 5 نفری با چاقو حالتو میگیرن! :D
من که هر کی منو موقع راه رفتن و بدون ایستادن هد بزنه میگم چیتره یارو!!!

mriman

کاربر سایت
Oct 29, 2014
190
نام
iman

پینگ با سرور های داخلی از 5 شروع میشه تا 110 ولی واسه من با سرور های اینجا حدود30_40 هست و این خیلی خوبه

من که هر کی منو موقع راه رفتن و بدون ایستادن هد بزنه میگم چیتره یارو!!!

آی گفتی من موندم بعضیا چجوری اینکار رو میکنن یا خیلی حرفه ای ان یا خیلی نوب. در بهترین حالت تا اون نشونه اسلحه کوچیک نشه نمیشه هد کرد حالا چجوری در حال ایستادن هد میکنن الله اعلم

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
پینگ با سرور های داخلی از 5 شروع میشه تا 110 ولی واسه من با سرور های اینجا حدود30_40 هست و این خیلی خوبه

آی گفتی من موندم بعضیا چجوری اینکار رو میکنن یا خیلی حرفه ای ان یا خیلی نوب. در بهترین حالت تا اون نشونه اسلحه کوچیک نشه نمیشه هد کرد حالا چجوری در حال ایستادن هد میکنن الله اعلم

اونا خط می گیرن ... از بس توی de_dust2 گشتند میدونن کجاها خط هد هست و با یکی-دو تیر هد می کنند.

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
اونا خط می گیرن ... از بس توی de_dust2 گشتند میدونن کجاها خط هد هست و با یکی-دو تیر هد می کنند.

قبول دارم درست که مثلاً با ak تک تیر اول رو هد از هر فاصله ایی 100% میکشه ولی وقتی دارن عین چی میدون و هر بار موقع دویدن هد میزنن واقعاً عجیب نیست؟ حتی اگه پترن بدونی هم نمیشه راه بری و هد بزنی مگه اینکه بهترین پلایر کانتر در تمام مدت باشی (که 100% نیستن با اون بازیشون!)
یه تکنیک دیگه اینه که چند صدم ثانیه حرکتت رو کنسل بدی و میلی ثانیه می‌ایستی و سریع هد بزنی و دوباره راه بری ولی اینا همون کارم نمیکنن!

شما هر چی میخوای بگو، اصلاً بگو شانسه، آخه یه نفر چقدر شانس داره؟

خط گرفتن بحثش جداس و قابل قبوله.

یا مثلاً یکی پیدا میشه هر راند زنده میمونه و Awp رو نگه میداره.قبول دارم یه بار دو بار اصلاً 8 بار ولی وقتی از اول تا آخر بازی اینکارو میکنه و از هر جایی بری طرفش حتی با اسموک و فلش یا دیکوی حتی دقیق میدونه کجایی (حتی وقتی قیچیش میکنی) دیگه این یارو معلومه وال هک داره!

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
منکر این نمیشم که چیتر هنوز هست و راه در رویی هست برای چیت زدن و امثالشون هنوز وجود داره. چه 7 سال پیش که Non-Steam بازی می کردم چه الان که Steam بازی میکنم.
ولی باور کن که پلیر سطح بالا هم داریم خیلی بهتر از برنده های لیگ جهانی که متاسفانه فقط برای فان بازی می کنند و جدی نیستند برای تشکیل تیم.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,507
این سیستم Matchmaking تو رنک های پایین به قدری گنده که آدم مجبور میشه به یکی پول بده boost بشه. از هر 10 تا بازی تو 5 تاش یا یه اکانت هست فقط کانتر استرایک توشه، اونم با ساعات بازی دو رقمه، و همین اکانت یه تنه یه تیم رو جمع میکنه میره. یا هم تیمی های روس زبون نفهم :|

amir1132

کاربر سایت
Aug 23, 2013
18
سلام قضیه رنکیگ کانتر چیه من 1 مدت بازی نکردم لولم اومده پایین من ار 10 گیم 7 تا بردم ولی لول اپ نمیشه کسی راهی داره که گاردین بشم؟

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام قضیه رنکیگ کانتر چیه من 1 مدت بازی نکردم لولم اومده پایین من ار 10 گیم 7 تا بردم ولی لول اپ نمیشه کسی راهی داره که گاردین بشم؟

سلام بر شما

رنگ اپ شدن تو کانتر به تعداد برد نیست بلکه به تعداد هد شات و کیل تو بازی هست هر چه بیشتر بکشی زودتر لول اپ میشی مثلا من الان تازه 10 تا بازی رو بردم لول می خواهد بده اما یه یوزر دیگه هم همین شرایط رو داره اون سیلور 1 شده من سیلور دو چرا به نظر شما اینجوریه؟

چون من کیل ها و هد شات هام و امارم بهتر از اون بوده ......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر